18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Aby dostać żywność, uchodźcy muszą nosić opaski

dymion • 2016-01-25, 12:57
Cytat:

Poszukujący azylu w Cardiff skarżą się na obowiązek noszenia na nadgarstku opaski. Mówią o obelgach i prześladowaniach ze strony lokalnej społeczności - donosi brytyjski dziennik "Guardian".

Zamieszanie przypomina aferę "czerwonych drzwi" z Middlesbrough, kiedy to lokalne władze miały oznaczać czerwoną farbą mieszkania azylantów. Tym razem nowo przybyłym imigrantom narzucono noszenie opasek w jaskrawych kolorach.

Firma zajmująca się zakwaterowaniem uchodźców, pracująca dla brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych, uzależnia wydawanie podopiecznym posiłków od okazania kolorowej opaski. Specjalna gumka na nadgarstku uprawnia azylantów do trzech posiłków dziennie. Nie wolno im pracować, ani nie dostają od państwa pieniędzy.



Czy czegoś wam to nie przypomina? :hitler:

Reszta tu , ale niewiele ciekawego zostało juz w tym artykule.

nowynick

2016-01-25, 13:03
"Nie wolno im pracować, ani nie dostają od państwa pieniędzy"

czyli 3 posiłki dziennie, ale bez pracy i kasy... ja pie**olę podłoże do całodobowego urabiania przez radykalistów zajebiste... Co oni mają robić? Siedzą i słuchają imama jak to w zamian za głośną autodestrukcję zapomniane im będą grzechy i bilet do raju pełnego dziewic mają gwarantowany w stu procentach...

C.Z.E.S.I.E.K

2016-01-25, 13:06
Prawidłowo, tylko czemu aż trzy posiłki. Maksymalnie jeden. Drugi tylko na wynos, o ile ścier..... tpfu uchodźca zgodzi się w koran owinąć.

~Sol

2016-01-25, 13:13
Bardziej by mi się podobało: "Aby dostać żywność, uchodźcy muszą nosić worki z cementem" :)

ro...........24

2016-01-25, 13:28
Nie wolno im pracować . A który z nich parałby się jakąkolwiek robotą ?