18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdy PRL

Essent • 2016-12-21, 21:12
Relacja z budowy chodników z roku 1978.Teraz mamy UE i też wychodzą takie kwiatki ale tylko niektórzy trzepią na tym kasę.

tranzystor

2016-12-21, 21:26
orisuniek napisał/a:

Relacja z budowy chodników z roku 1978.Teraz mamy UE i też wychodzą takie kwiatki ale tylko niektórzy trzepią na tym kasę.



Już skończ z tym pie**oleniem, jaka to UE jest zła. Za PRLu budowali nieszczęsne bloki z wielkiej płyty, dzięki czemu ludzie mieli gdzie mieszkać. Była to swojego rodzaju lokata kapitału państwowego, bo takie mieszkanie zawsze przedstwiało wartość. Dzisiaj postkomuna daje gotówkę 500+, która się rozchodzi na używki, samochody itp. Kasa idzie w dym.
A UE wyłożyła kasę, którą będziemy musieli oddać, ale przynajmniej trochę przypilnowali, żeby się to nie rozeszło. Takiemu PiSowi to nie w smak, bo oni nie są w stanie tyle obiecać, ile pobudowano za kredyt z UE.

bartekketrab

2016-12-22, 16:05
Tranzystor ,tylko nie skończ o ojca na kolanach , bo mu spodnie zachlapiesz j***ny prounijny leszczu

Essent

2016-12-22, 17:56
tranzystor napisał/a:



Już skończ z tym pie**oleniem, jaka to UE jest zła. Za PRLu budowali nieszczęsne bloki z wielkiej płyty, dzięki czemu ludzie mieli gdzie mieszkać. Była to swojego rodzaju lokata kapitału państwowego, bo takie mieszkanie zawsze przedstwiało wartość. Dzisiaj postkomuna daje gotówkę 500+, która się rozchodzi na używki, samochody itp. Kasa idzie w dym.
A UE wyłożyła kasę, którą będziemy musieli oddać, ale przynajmniej trochę przypilnowali, żeby się to nie rozeszło. Takiemu PiSowi to nie w smak, bo oni nie są w stanie tyle obiecać, ile pobudowano za kredyt z UE.



Ja już nie wiem czy ty z prawa jesteś czy jednak z lewa ?

jedrzej152

2016-12-22, 18:39
@orisuniek trzeba mieć 15 lat albo nie mieć pojęcia o świecie, żeby twierdzić, że istnieje tylko lewica czy prawica i nie da się "mieszać" poglądów politycznych, ja na przykład jak najbardziej jestem za tym, żeby pary homoseksualne mogły zawierać związki partnerskie - bo dlaczego nie (ułatwiło by im to dziedziczenie spadków, możliwość o dowiadywanie się o druga osobę w szpitalu czy wspólny kredyt na mieszkanie, bo w końcu co to komu przeszkadza?), a jednocześnie jestem za przywróceniem kary śmierci i posiadania broni bez pozwolenia. Powiedziałbym nawet, że trzeba być w najmniejszym stopniu upośledzonym, żeby skrajnie trzymać się tylko i wyłącznie prawej lub lewej.

teken

2016-12-22, 19:46
Panie bedzie trza to sie rozkopie drugi, trzeci, piąty raz, ważne, że robota jest.

AugustCiota

2016-12-22, 20:05
orisuniek napisał/a:

Relacja z budowy chodników z roku 1978.

Muszę się przyj***ć do tego :mrgreen:
Z opisu filmu wynika, że relacja pochodzi z 1987. :mikolaj:

nsa

2016-12-22, 20:18
Prawie jakbym słyszał rozmowę kierownika projektu z klientem dot. funkcjonalnosci wytwarzanego oprogramowania;)

domat1

2016-12-22, 21:14
fuszera zawsze była i będzie

kenzol

2016-12-22, 21:35
Teraz budują osiedla bez parkingów, z oddalonym przystankiem autobusowym, gdzie autobus zatrzymuje się co godzinę albo i jeszcze rzadziej, jeżdżąc serpentyną po osiedlu, a podróż do centrum trwa dwie godziny. O komunikacji tramwajowej można tylko pomarzyć.

tranzystor

2016-12-22, 21:51
bartekketrab napisał/a:

Tranzystor ,tylko nie skończ o ojca na kolanach , bo mu spodnie zachlapiesz j***ny prounijny leszczu



Nie sądzę, aby taki debil jak ty był w stanie taką historię wymyśleć. Ona na pewno pochodzi z twojego życiorysu, pseudoprawicowy skrytopedale.


kenzol napisał/a:

Teraz budują osiedla bez parkingów, z oddalonym przystankiem autobusowym, gdzie autobus zatrzymuje się co godzinę albo i jeszcze rzadziej, jeżdżąc serpentyną po osiedlu, a podróż do centrum trwa dwie godziny. O komunikacji tramwajowej można tylko pomarzyć.




Skoro lokalizacje blisko centrum są pozajmowane przez wielką płytę, to trzeba budować w okolicach centrum. Jak kupujesz mieszkanie po taniości z MDMu, to masz dwie godziny do centrum. Jak kupujesz za normalną kasę, to lokalizacja ma dobre perspektywy. Coś za coś.

kubasz

2016-12-22, 22:00
w PRLu nowe chodniki wyglądały jakby już miały po 20 lat, hehe.

zenekpogromca

2016-12-22, 22:56
kubasz napisał/a:

w PRLu nowe chodniki wyglądały jakby już miały po 20 lat, hehe.



Bo to nie miało wyglądać, a służyć. Wole takie które wyglądają na dwudziestoletnie niż nowe, po których zakażą chodzić żeby nie popsuć.

nomo

2016-12-23, 07:03
Tranzystor z KOD błysnął inteligencja, w jednym zdaniu chwali PRL za budowanie bloków i gani post komunę

Aż mi się przypomniało jak Walesa był jednocześnie za a nawet przeciw, co się dziwić że KOD na wymarciu jak takie bzdety u nich

support3

2016-12-23, 08:23
@UP przeczytaj sobie i weź do serca komentarz @jedrzej152.
BTW. Strasznie boli cię dupa o ten KOD, a im mocniej boli dupa ludzi "podobnych tobie" tym bardziej jestem przekonany, że ta inicjatywa ma sens, bo ewidentnie się jej obawiacie.

Ja osobiście dziękuje Bogu, że PIS nie wpuścił ciapatych do Polski. Naprawdę mieli jaja, postawili na swoim i dzięki temu mamy spokój i nie musimy martwić się, że za chwile ktoś nas rozjebie ciężarówką albo wysadzi w powietrze.

Z drugiej strony, arogancja PISu przekroczyła wszystkie granice: zniszczony trybunał, zniszczona prokuratura, kumoterstwo i nepotyzm na niespotykaną dotąd skalę, zeszmacona telewizja publiczna a najlepsze na koniec - każdy pracujący Polak, który robił zakupy świąteczne w tym roku dostał strzał w ryja od kaczora w postaci 10-15% większego rachunku bo 500+ musiało zostać komuś zabrane!!!
Niestety ta arogancja i podejście do obywateli się nie zmieni bo AMEBY broniące PISu pokazują jarkowi, że może jeszcze bardziej r*chać społeczeństwo :(