18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Absurdy dnia dzisiejszego

iQ_60 • 2020-04-26, 14:45
Gdzież są ci, którzy grzmieli, że benzyna będzie powyżej 5 zł za litr? Przez jakiś czas była nawet po 3,90. Kolejek aut na tę staję nie widziałem. A przecież od ceny benzyny podobno zależy całe nasze jestestwo, wszystkie ceny w sklepach. Cena benzyny spadła, ale czy ceny w sklepach też?

Gdzież są ci, którzy lamentowali, że markety będą zamknięte w niedzielę, bo nie mają czasu robić zakupów w tygodniu? Dziś niedziela handlowa i markety puste. Gdzie oni są? Z głodu umarli?

Jakim cudem podczas kwarantanny dziennikarki i dziennikarze w TV są ładnie ostrzyżeni?

W jaki sposób policjant poza terenem zabudowanym się legitymuje skoro nie może zdjąć maski? Jak może nałożyć mandat skoro nie widzę jego twarzy i nie wiem kim jest? Jak go rozpoznam w sądzie, gdy odmówię przyjęcia mandatu?

Gdzie mieszkają pracownicy z Ukrainy? Jest ich w Polsce już chyba 2 miliony. Hotele przecież nie mają prawa prowadzić działalności. Czy oni wszyscy mają już swoje własne mieszkania w Polsce albo podostawali kredyty hipoteczne na 30 lat?

Jak się mają chore, starsze osoby, które codziennie okupywały przychodnie? Kolejki były przecież na kilka dni czekania do internisty. Czy te osoby dają jakoś dziś radę żyć bez regularnych wizyt u lekarza?

Ubezpieczyłem samochód zdalnie. Jest to możliwe. To dlaczego przez wiele lat musiałem stawiać się osobiście w TU? To nieekologiczne. Ile osób i ile tysięcy ton benzyny spaliło, aby podjechać do siedziby TU?

Dziś listów raczej nie powinno się wysyłać. Właśnie urząd mojej dzielnicy wysłał kilka tysięcy listów poleconych z poleceniem zapłaty podatku od nieruchomości. Urząd musi się z czegoś utrzymywać. Kilka tysięcy listów – kilka tysięcy osób w kolejkach na pocztę. Kwarantanna inaczej?

bigsexy

2020-04-26, 14:48
Kwarantanna to ch*j a jaranie się PO i PiS to pedalstwo. Tylko konfederacja.

dżonyłojlker

2020-04-26, 14:50
Twój nick mówi wszystko. Zrób dobry uczynek i idź z tym gównem gdzie indziej, a najlepiej to się powieś.

lakeroll

2020-04-26, 14:57
Cytat:

W jaki sposób policjant poza terenem zabudowanym się legitymuje skoro nie może zdjąć maski? Jak może nałożyć mandat skoro nie widzę jego twarzy i nie wiem kim jest? Jak go rozpoznam w sądzie, gdy odmówię przyjęcia mandatu?



Zgodnie z § 18 ust.4 pkt 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 ( Dz. U. 2020 poz. 697), można odkryć twarz w celu identyfikacji lub weryfikacji tożsamości danej osoby.

mygyry

2020-04-26, 15:07
iQ_60 napisał/a:

Gdzież są ci, którzy grzmieli, że benzyna będzie powyżej 5 zł za litr? Przez jakiś czas była nawet po 3,90. Kolejek aut na tę staję nie widziałem. A przecież od ceny benzyny podobno zależy całe nasze jestestwo, wszystkie ceny w sklepach. Cena benzyny spadła, ale czy ceny w sklepach też?



Ceny u przewoźników nie spadły, transport z zagranicy podrożał do tego mamy suszę.


iQ_60 napisał/a:

Gdzież są ci, którzy lamentowali, że markety będą zamknięte w niedzielę, bo nie mają czasu robić zakupów w tygodniu? Dziś niedziela handlowa i markety puste. Gdzie oni są? Z głodu umarli?



Wiele osób oszczędza lub ma widmo utraty pracy, część się boi, lub stosuje do zaleceń, ostatnie o czym myślą to chodzenie po sklepach za niepotrzebnymi rzeczami


iQ_60 napisał/a:

Jakim cudem podczas kwarantanny dziennikarki i dziennikarze w TV są ładnie ostrzyżeni?



Nie słyszałem, żeby charakteryzatorzy czy osoby odpowiedzialne za wygląd prezenterów miały zakaz pracy (może cię w domu twoja żona ostrzyc, polecam)


iQ_60 napisał/a:

Gdzie mieszkają pracownicy z Ukrainy? Jest ich w Polsce już chyba 2 miliony. Hotele przecież nie mają prawa prowadzić działalności. Czy oni wszyscy mają już swoje własne mieszkania w Polsce albo podostawali kredyty hipoteczne na 30 lat?



Osoby zakwaterowane przed jakimś tam terminem mogą bez problemu nadal tam przebywać


iQ_60 napisał/a:

Ubezpieczyłem samochód zdalnie. Jest to możliwe. To dlaczego przez wiele lat musiałem stawiać się osobiście w TU? To nieekologiczne. Ile osób i ile tysięcy ton benzyny spaliło, aby podjechać do siedziby TU?



Robię tak ze dwa lata, umowa przychodzi mi pocztą płacę przelewem


iQ_60 napisał/a:

Dziś listów raczej nie powinno się wysyłać. Właśnie urząd mojej dzielnicy wysłał kilka tysięcy listów poleconych z poleceniem zapłaty podatku od nieruchomości. Urząd musi się z czegoś utrzymywać. Kilka tysięcy listów – kilka tysięcy osób w kolejkach na pocztę. Kwarantanna inaczej?



Tak mówią tylko nieudacznicy z PO, bo wystawili taką idiotkę w wyścigu prezydenckim, że przed blamażem chroni ich tylko widmo odsunięcia wyborów

(zgadzam się tyko co do dziadów w przychodni co przychodzą z nudów)

iQ_60

2020-04-26, 15:26
@odnośnie poprzednich komentarzy

Zgodnie z § 18 ust.4 pkt 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 ( Dz. U. 2020 poz. 697), można odkryć twarz w celu identyfikacji lub weryfikacji tożsamości danej osoby.
Czyli jednak kwarantanna inaczej? Policjant, aby wypełnić bloczek mandatowy, może narażać na utratę zdrowia lub życia inne osoby? Nie jest to oczywisty ABSURD?

Ceny u przewoźników nie spadły, transport z zagranicy podrożał do tego mamy suszę.
No właśnie DLACZEGO nie spadły skoro cena benzyny spadła? Nie jest to oczywisty ABSURD?

Wiele osób oszczędza lub ma widmo utraty pracy, część się boi, lub stosuje do zaleceń, ostatnie o czym myślą to chodzenie po sklepach za niepotrzebnymi rzeczami.
Skoro piszesz, że wiele osób oszczędza to znaczy, że te osoby żyją. Skoro piszesz, że nie chodzą za niepotrzebnymi rzeczami to znaczy, że walka o otwarte markety w niedzielę była NIEPOTRZEBNA.

Nie słyszałem, żeby charakteryzatorzy czy osoby odpowiedzialne za wygląd prezenterów miały zakaz pracy (może cię w domu twoja żona ostrzyc, polecam).
Dlaczego charakteryzatorzy nie mają zakazu pracy, a zwykli fryzjerzy ten zakaz mają? Są lepsi i gorsi obywatele? Nie jest to oczywisty ABSURD?

Osoby zakwaterowane przed jakimś tam terminem mogą bez problemu nadal tam przebywać .
Podpowiem Ci coś. Te osoby zakwaterowane są nielegalnie. Mieszkam na jednym z willowych warszawskich osiedli. W domu o powierzchni 200 mkw. mieszka nieraz po 30 Ukraińców. Śpią jeden na drugim. Pracują i dzielą się chorobą. Nie ABSURD?

Ubezpieczenie. Twoja wypowiedź: Robię tak ze dwa lata, umowa przychodzi mi pocztą płacę przelewem
I chwała Ci za to. Też tak będę robił. Nie robiłem tak z obawy, że policjant nie będzie honorował wydruku komputerowego.

Co do listów. Abstrah*ję tu od polityki. Tu polityka nie ma nic do rzeczy. Zresztą mnie totalnie nie interesuje.

Lololoney

2020-04-26, 15:38
iQ_60 napisał/a:

Gdzie mieszkają pracownicy z Ukrainy?



Oni nie mieszkają w hotelach bo by ich wyjebywali po kilku dniach...
Janusze w mojej okolicy (i domyślam się że wszędzie tak jest) znaleźli rozwiązanie tego typu, że skupują za bezcen pustostany, niedokończone domy itd. remontują na j***ł pies (tzn. żeby to nosiło znamiona użyteczności) i upychają do takiej chałupy po 40 Ukrów, kasując od każdego po 400 zł/ mies. i niech robią co chcą...
rozjebią umywalkę? zęby będa myli w klozecie... Rozjebią klozet? Będą srali na dworze...
A sami Ukraincy? mają 2 wyjścia - mieszkać w takich warunkach, albo wracać do siebie, bo tak jak mówiłem, nikt ich do zwyczajnych hoteli nie wpuści (nie mówię o pracowniczych)... Swoją drogą co się odjebuje w pracowniczych to przechodzi ludzkie pojęcie gdy cały okupują tylko oni (znajomy wytrzymał dzień, gdy był w delegacji)

mygyry

2020-04-26, 15:39
iQ_60 napisał/a:

No właśnie DLACZEGO nie spadły skoro cena benzyny spadła? Nie jest to oczywisty ABSURD?



Bo kierowcy nie chcą jeździć? Bo ich brakuje? Bo produkty z zagranicy są droższe przez zastoje? Bo postoje przed granicą, bo kwarantanny?


iQ_60 napisał/a:

Skoro piszesz, że wiele osób oszczędza to znaczy, że te osoby żyją. Skoro piszesz, że nie chodzą za niepotrzebnymi rzeczami to znaczy, że walka o otwarte markety w niedzielę była NIEPOTRZEBNA.



A rozumiesz, że zmieniły się priorytety wielu osób? Zmieniły się możliwości to i zmieniły się potrzeby


iQ_60 napisał/a:

Dlaczego charakteryzatorzy nie mają zakazu pracy, a zwykli fryzjerzy ten zakaz mają? Są lepsi i gorsi obywatele? Nie jest to oczywisty ABSURD?



Bo k***a charakteryzator obsługuje te same osoby codziennie a nie 100 różnych nieznanych osób?


iQ_60 napisał/a:

Podpowiem Ci coś. Te osoby zakwaterowane są nielegalnie. Mieszkam na jednym z willowych warszawskich osiedli. W domu o powierzchni 200 mkw. mieszka nieraz po 30 Ukraińców. Śpią jeden na drugim. Pracują i dzielą się chorobą. Nie ABSURD?



Po czym wnosisz, że są zakwaterowani nielegalnie? A jak masz wiedzę o łamani prawa to masz obowiązek to zgłosić.
(30 ukrów na 200mk to blisko 7mk na osobę, o wiele więcej niż często mają rodziny w blokach)


iQ_60 napisał/a:

I chwała Ci za to. Też tak będę robił. Nie robiłem tak z obawy, że policjant nie będzie honorował wydruku komputerowego.



A miałeś dotychczasowo wypisany ręcznie? Bo takiego w życiu nie widziałem, ponadto nie ważne jaki masz kwitek tylko to co widnieje w systemie!


iQ_60 napisał/a:

Co do listów. Abstrah*ję tu od polityki. Tu polityka nie ma nic do rzeczy. Zresztą mnie totalnie nie interesuje.



Jak nie ma nic do rzeczy? Czy ktokolwiek w innym kontekście mówił o nie wysyłaniu przesyłek bądź listów?

SkoPio

2020-04-26, 16:03
To może i ja?

1. Przecież była powyżej 5 zł. Teraz cena paliw spadła, ale ceny w sklepach nie są zależne w prosty sposób od ceny paliw. Dlatego np. wyprodukowane samochody mogą tanieć, a papryka - którą trzeba zebrać, spakować, dowieźć i rozpakować - drożeć.

2. Pytasz, dlaczego ludzie nie są idiotami i nie pałętają się bez sensu w groźbie śmiertelnej choroby? No właśnie nie są idiotami. Ale kłamiesz, że w sklepach nie ma klientów. Są

3. Podaj przepis zabraniający ostrzyżenia przez niezawodowego fryzjera. Albo zakaz zatrudniania fryzjera przez telewizję. Może być nawet niezgodne z konstytucją rozporządzenie jakiegoś kłamcy.

4. Pokazuje legitymację. I może zdjąć maskę w tym celu. Podaj przepis zabraniający tego.

5. W mieszkaniach.

6. Cierpią. Psychicznie.

7. Ja od zeszłego wieku ubezpieczam samochody zdalnie, więc nie bredź, że miałeś jakiś zakaz do tej pory.

8. Podaj przepis zabraniający wysyłania listów. Albo przepis nakazujący każdemu Polakowi założenie konta z kwalifikowanym podpisem.
Możesz się nie spieszyć z odpowiedziami...

petru23

2020-04-26, 16:18
IQ 60 i tyle w temacie.

camson

2020-04-26, 16:34
iQ_60 napisał/a:

Ubezpieczyłem samochód zdalnie. Jest to możliwe. To dlaczego przez wiele lat musiałem stawiać się osobiście w TU? To nieekologiczne. Ile osób i ile tysięcy ton benzyny spaliło, aby podjechać do siedziby TU?


Pierwsze słyszę, żeby ktoś chodził do towarzystwa ubezpieczeniowego, żeby ubezpieczyć auto hahahaha Wszyscy kogo znam robią to od zawsze przez telefon.

St...........on

2020-04-26, 16:56
A ja się k***a pytam, czemu te wypociny nie skończyły w sucharach?

Ten portal to dno i wodorosty, nie przez użyszkodników, tylko moderów, którzy dopuszczają takie gówno!

jak_bar

2020-04-26, 17:51
Dzisiaj tankowałem za 3.74 na Orlenie, Poznań ul. Zamenhoffa

Ti...........ch

2020-04-26, 23:08
Poziom autora jest powalająco niski, a śmiertelość koronki jest śmiesznie mała. Dajcie się dalej gnoić Naczelnikowi...