18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abrakadabra

~Angel • 2013-10-04, 15:36
"Jak powiesz abrakadabra, to kasa do ciebie wróci"

Cytat:

Studentka z Katowic w zamian za wróżbę dała 18-letniej Romce 100 zł i złoty pierścionek. - Za pół godziny, jak powiesz abrakadabra, wrócą do ciebie - obiecała nastolatka. Niestety, zaklęcie nie zadziałało.
Dwa dni temu ciężarna 18-latka zaczepiła w centrum Katowic studentkę i obiecała, że wywróży jej przyszłość. W zamian poprosiła, aby studentka położyła jej do chusteczki pieniądze i jakąś biżuterię. Dziewczyna włożyła 100 zł i wart 400 zł pierścionek. - Za pół godziny, jak powiesz abrakadabra, wrócą do ciebie wraz ze szczęściem - stwierdziła 18-letnia Romka.

Studentka odczekała 30 minut, po czym powtórzyła zaklęcie. Kiedy okazało się, że zaklęcie nie działa, zawiadomiła policję. W środę 18-latkę zatrzymała policja.. Dziewczyna zaczepiała w Galerii Katowickiej klientów. Wcześniej w podobny sposób oszukała mieszkankę w Częstochowy.

Nastolatka jest doskonale znana policji. Do tej pory działała w Gliwicach i Zabrzu, teraz przeniosła się do Katowic. Nie można jej aresztować, bo jest w ciąży..




Źródło: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,14714719.html#ixzz2glA6xPkB

Bura102

2013-10-04, 15:41
Gruzojadka powinna dostać medal, za wytykanie debilizmu społecznego.

BongMan

2013-10-04, 15:44
I taka kretynka jest za studiach? Za wybitną głupotę powinni jej zabrać świadectwo maturalne oraz świadectwa ze wszystkich klas przez całą edukację, zostawiając tylko z pierwszej i drugiej klasy podstawówki. A z cygaństwem co powinni zrobić to chyba nie trzeba mówić, bo już powiedział i zrobił (niestety nie do końca) pewien wąsaty malarz.

le...........ce

2013-10-04, 16:03
k***a to już nawet gruzojady przewyższają intelektualnie studentów? :amused:
Naprawdę nie potrafię wyobrazić sobie jak można być tak głupim :lol:

evilbg

2013-10-04, 16:09
To pewnie była studentka Hogwartu ;-) .

nowynick

2013-10-04, 16:14
Kiedyś studiowanie było powodem do dumy. Teraz "studentka" to każda idiotka uczęszczająca do prywatnej "uczelni" za ciężką kasę od starych.

Loki91

2013-10-04, 16:16
Powtarzam każdemu- jak tu może być normalnie jak połowa społeczeństwa to skończeni kretyni?

g6...........66

2013-10-04, 16:35
@up Trzeba być rudym.

Yeebunny

2013-10-04, 16:39
A jednak :) głupota ludzka nie zna granic! :roll:

CYPRIAN

2013-10-04, 17:31
studentka i taka tępa p*zda? no jak my mamy budować kraj mlekiem i miodem płynący jak mamy takiiie k***a tępe sztuki

Asteroth

2013-10-04, 21:16
1. pobieramy program programers notepad. [dla zaawansowanych - wszystko co ma wbudowany refraktor albo proste znajdz i zamien zadziala]

2. wklejamy tam tekst ktory mamy zamiar zaladowac na sadola.

3. wybieramy opcje "search" i tam "replace" w polu find wpisujemy rom a w polu replace with wpisujemy cygan. Warto upewnic sie, ze pole "match whole word only NIE JEST zaznaczone.

4. Poprawiony tekst wklejamy na sadola i wszyscy sa szczesliwi, ze cygany nazywane sa poprawnie cyganami.



EDIT:
A studentka to pewnie socjologii czy innych bzdur

Dupa_Zza_Krzaka

2013-10-04, 21:35
Można być aż takim idiotą, czy to już nowy wymiar?

Ęmi

2013-10-05, 18:15
Hahah w lipcu ta właśnie cyganka w Kato rzuciła na mnie urok :krejzi:
Najpierw zapytała o drogę, a potem chciała wróżyć w podziękowaniu za to, że pomogłam ciężarnej kobiecie. A jak powiedziałam, że nie chcę wróżby to mnie przeklęła.


Także jestem przeklęta na wieki wieków, ale przynajmniej mnie nie opędzlowała :D

feranos

2013-10-05, 18:32
Buahahah j***na cyganka wygrała życie, powinni tej studentce wyciąć macicę, żeby się nie rozmnażała przypadkiem, gdzie k***a takich debili sieją?

sono

2013-10-05, 18:41
Asteroth napisał/a:

1. pobieramy program programers notepad. [dla zaawansowanych - wszystko co ma wbudowany refraktor albo proste znajdz i zamien zadziala]



No widzisz, takiś programer, a zapomniałeś o wordpadzie.