18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abordaż

~Velture • 2018-02-15, 10:02
Pewnie większość sadoli by to zrobiła z zamkniętymi oczami i otwartą dupą lądując na wibrator 8-)


nowynick

2018-02-15, 10:16
Velture napisał/a:

Pewnie większość sadoli by to zrobiła z zamkniętymi oczami i otwartą dupą lądując na wibrator 8-)



ba! Na murzyńskim rozmiarze XXXL!

Red_Devil_1878

2018-02-15, 10:25
Piękne zgranie, ale mógł chociaż stopę wsadzić w śrubę :D

pisage

2018-02-15, 12:22
@up
tam chyba nie ma śruby na wierzchu. To silnik strumieniowy.

AntoniF

2018-02-15, 13:45
"Pewnie większość sadoli by to zrobiła z zamkniętymi oczami i otwartą dupą lądując na wibrator 8-) "

Mów za siebie

spinaczel

2018-02-15, 13:50
przeciez oni to krecili od tyłu i potem puscili od przodu. Skuter na wstycznym i jedzie

zerknijwlewo

2018-02-15, 14:13
@pisage
A gówno. W skuterach stosuje się silniki spalinowe, tylko napęd jest wodnoodrzutowy i nie, że nie ma śruby na wierzchu, tylko wcale jej nie ma.

Al...........rt

2018-02-15, 14:19
A ja myślałem że to Veture się przechwala co on nie robi, gdzie nie był i komu rowa wylizywał.

Diux

2018-02-15, 16:41
Sadole skaczą bez spadochronu... :D

_Netrunner_

2018-02-15, 17:47
Co tu prawić -mistrz ;) ..

Polecam >>>Skok ze spadochronem – lotnisko Pruszcz Gdański..

Ps. koszt chlania i jarania :D ..

tranzystor

2018-02-15, 19:09
zerknijwlewo napisał/a:

A gówno. W skuterach stosuje się silniki spalinowe, tylko napęd jest wodnoodrzutowy i nie, że nie ma śruby na wierzchu, tylko wcale jej nie ma.




Skoro nie ma śruby, to w jaki sposób silnik zamienia ruch obrotowy wału na przepływ wody w tunelu napędu strumieniowego?

takamahi

2018-02-15, 19:27
Obaj macie rację po części, śruba to element turbiny będącej elementem pędnika wodno odrzutowego.

tranzystor

2018-02-15, 22:56
tranzystor napisał/a:

Skoro nie ma śruby, to w jaki sposób silnik zamienia ruch obrotowy wału na przepływ wody w tunelu napędu strumieniowego?



Cytat:

A gówno. W skuterach stosuje się silniki spalinowe, tylko napęd jest wodnoodrzutowy i nie, że nie ma śruby na wierzchu, tylko wcale jej nie ma.




takamahi napisał/a:

Obaj macie rację po części, śruba to element turbiny będącej elementem pędnika wodno odrzutowego.



Raczej oboje racji nie możemy mieć, bo dwie wypowiedzi zaprzeczają sobie. Prawda jest taka, że zerknijwlewo nie ma pojęcia o czym pisze.

zerknijwlewo

2018-02-16, 01:34
@tranzystor
Skoro twierdzisz, że nie mam pojęcia o czym piszę, to rozwinę swą wypowiedź i wyjaśnię Ci dlaczego mam rację.
Nie chciało mi się wcześniej rozpisywać na cały esej, bo pomyślałem, że Ci bardziej zainteresowani systemem działania włączą gugle i zagłębią temat.
Silnik spalinowy w takim sprzęcie tylko ur*chamia cały mechanizm napędzający. W przypadku takiego skutera napędza Pędnik Turbinowodny, który ten otrzymuję moc i jest w stanie zassać odpowiednią ilość cieczy, którą odda ze wzmocnioną siłą popychając pojazd do przodu za pomocą turbin, które ma w sobie zamieszczone. I nie k***a! Turbina, to nie jest śruba!
A wracając do tematu, to spadochroniarz ma zajebiste umięjętności, ale nic mu się nie stało. Nie połamał się, ani nawet nie zwichnął kciuka. Non sadistic. Ba! Nawet nie zachłysnął się wodą :(