18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abordaż

~Velture • 2018-02-15, 10:02
Pewnie większość sadoli by to zrobiła z zamkniętymi oczami i otwartą dupą lądując na wibrator 8-)


CoJaTamKurwaWiem

2018-02-16, 06:39
zerknijwlewo napisał/a:

... Turbina, to nie jest śruba!...(



Ale sruba jest elementem turbiny.
A teraz kicaj pajacu lekcje odrabiac.

wojtasbbi

2018-02-16, 10:33
Gdzie jest fantastico?

lelek11

2018-02-16, 19:19
Piwko za opis

tranzystor

2018-02-17, 01:18
zerknijwlewo napisał/a:

@tranzystor
Skoro twierdzisz, że nie mam pojęcia o czym piszę, to rozwinę swą wypowiedź i wyjaśnię Ci dlaczego mam rację.
Nie chciało mi się wcześniej rozpisywać na cały esej, bo pomyślałem, że Ci bardziej zainteresowani systemem działania włączą gugle i zagłębią temat.
Silnik spalinowy w takim sprzęcie tylko ur*chamia cały mechanizm napędzający. W przypadku takiego skutera napędza Pędnik Turbinowodny, który ten otrzymuję moc i jest w stanie zassać odpowiednią ilość cieczy, którą odda ze wzmocnioną siłą popychając pojazd do przodu za pomocą turbin, które ma w sobie zamieszczone. I nie k***a! Turbina, to nie jest śruba!
A wracając do tematu, to spadochroniarz ma zajebiste umięjętności, ale nic mu się nie stało. Nie połamał się, ani nawet nie zwichnął kciuka. Non sadistic. Ba! Nawet nie zachłysnął się wodą :(



Wypociłeś bełkot, bo trudno to nazwać esejem, jak sam zaproponowałeś. Ja w przeciwieństwie do ciebie, rozbierałem taki napęd w skuterze wodnym. Napęd w takich skuterach to nic innego jak śruba w tunelu wodnym ze sterowaną duszą na końcu. Masz poniżej szkic na przykładzie Yamahy, oraz zdjęcie takiej śruby.





~Velture

2018-02-17, 08:38
k***a film o gościu ze spadochronem a ci pie**olą o śrubach...

Plast80

2018-02-18, 14:51
Bongman nie takie rzeczy robi