18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w Sokółce jeździmy tak......

KlinikaAborcyjna • 2019-05-15, 15:41
Świeżutki materiał z Podlasia akcja od 6 sekundy.






efekt apokaliptycznego wozu bojowego




i krótka wypowiedz pana strażaka na temat tego co się stało


Mors_Nigra

2019-05-16, 00:12
Ze skody (na początku myślałem, że to golf, tak go zmasakrowali strażacy) powinien zapłacić za szkody i remont domu, a także za szkody na wozie strażackim. I każdy taki kolejny debil tak samo. Szybko by się nauczyli jeździć. Robi się w koło coraz gorszy motłoch, jestem coraz bardziej za drakońskim prawem za większość wykroczeń/przestępstw. Ale szczególnie wykroczeń, bo ludzie ch*ja sobie z nich robią, a spora ich część tylko szerzy motłoch i wprowadza coraz to większy chaos. Czas z tym skończyć!

rok333

2019-05-16, 00:48
Ale wy widzicie że zanim ten strażak wjechał na skrzyżowanie to tego czarnego gówna nie widać [jest na zasłoniętym pasie przez samochody które sie zatrzymały] i wpie**olił sie na nie bez żadnego przyhamowania? Strażak to by chyba drona przed sobą z kamerami 360 mieć musiał żeby go zobaczyć

mesjasz19

2019-05-16, 01:05
Kto w takiej sytuacji płaci za naprawę domu? Jak to wygląda jeżeli nie ubezpieczamy domu?

8765tj

2019-05-16, 01:36
Ech. Ten film skutecznie znięchęcił mnie do kupienia okazałego domu przy ruchliwej ulicy. Choć i tak mnie nie stać, więc na jedno wychodzi :amused:

Wiewór

2019-05-16, 07:41
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

kierujący osobówką powinien również ustąpić pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu



Nie pierwszeństwa a umożliwić przejazd. ;-)

Niestety zgodnie z prawem winę za wypadek ponoszą strażacy i w tym wypadku dali dupy. Jechali za szybko i zbyt pewnie co nie umniejsza bezgranicznej głupocie kierowcy osobówki, który jedzie na pałę nie patrząc k***a na nic bo łon mo zielone.

MrFalken

2019-05-16, 08:23
Wiem, że to Polska i prawa precedensu nie ma, ale sądowe cymbały powielają wyroki tak, jakby było, więc z jednego z wyroków: "„Nie może więc korzystać ze swych uprawnień (tj. ułatwień w ruchu) np. kierujący karetką pogotowia, mimo że ma włączone sygnały, jeżeli nie upewni się, że tych uprawnień udzielili mu inni uczestnicy przez spełnienie obowiązków wynikających z art. 9 p.r.d. Jeżeli dojdzie do zderzenia się pojazdu uprzywilejowanego z pojazdem niekorzystającym z uprzywilejowania, to zastosowanie mają normalne przepisy o ruchu drogowym” - dotyczyło sprawy kolizji na skrzyżowaniu, przy zielonym dla plebsu.

To chyba zamyka dyskusję w przypadku wozu strażackiego wjeżdżającego na skrzyżowanie na pełnej k***ie.

Smokw

2019-05-16, 08:52
BogerPL napisał/a:

Dokładnie tak - prowadzący pojazd uprzywilejowany ma OBOWIĄZEK upewnić się, że wszyscy uczestnicy ruchu go przepuszczają, zanim skorzysta ze swoich uprawnień do przejechania skrzyżowania na czerwonym świetle. Praktycznie zawsze pojazdy uprzywilejowane bardzo zwalniają przed wjechaniem na czerwonym świetle - przejeżdżają dopiero kiedy mają pewność, że pozostali się zatrzymali. Jeżeli tutaj SP wjechała na czerwonym to jest to ich wina. Kierowca Opla mógł ich po prostu nie zauważyć - miał zielone i wjechał na skrzyżowanie.



Ty tak serio? wszyscy grzecznie stoją tylko jeden debil nie widzi i nie słyszy

Lawerko

2019-05-16, 09:39
Wjazd na chatę... tylko nie te służby co trzeba

Sonal

2019-05-16, 11:11
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

(…) kierujący osobówką powinien również ustąpić pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu, a podczas wjeżdżania na skrzyżowania zachować zasadę ograniczonego zaufania



Miałeś ty chociaż RAZ w ręce tzw. kodeks drogowy? Wątpię..

Nie masz pojęcia co to jest zwana potocznie "zasada ograniczonego zaufania"... wróć do PoRD i przeczytaj kiedy się ją stosuje bo mam wrażenie, że Tobie się wydaje, że jest to nadrzędna zasada.


kojot_pedziwiatr

2019-05-16, 12:32
Najlepsza karma: skosił wóz strażacki, który jechał gasić jego dom.

Rejti

2019-05-16, 17:05
Imbecyl w wozie strażackim. Bycie wozem uprzywilejowanym nie zwalnia cię z czujności kiedy wjeżdżasz na pełnej k***ie na skrzyżowanie, na czerwonym. Jest tak samo winny jak kierowca skody.

help3r

2019-05-16, 18:54
Przeciez kierowca wozu strażackiego upewnil sie, ze wszyscy przepuszczaja, nie mial najmniejszych szans zareagowac ani zauwazyc kierowcy skody.

Andre1945

2019-05-16, 21:32
Szrot na czarnych blachach - i już wiadomo, że kierowca do odstrzału.

bloodwar

2019-05-16, 22:12
Zgodnie z prawem czyn zabroniony jaki powstał w wyniku zastosowania pierw przez osobę trzecią innego czynu zabronionego wyłącza od karalności, więc strażak wjeżdzając na pełnej k***ie na bombach i powodując wypadek jest zwolniony z odpowiedzialności za czyn nieustępienia pierwszeństwa pojazdowi nieuprzywilejowanemu który powstał w wyniku tego, że skodziarz nie upewnił się o możliwości wjechania na skrzyżowanie. Zgodnie z KPoRD jeżeli wszystkie pojazdy mające zielone światło zatrzymują się przed skrzyżowaniem - nie możesz wjechać na to skrzyżowanie więc wina skodziarza jest oczywista

zairland

2019-05-17, 15:26
jakuzapk napisał/a:

k***a nie wiem jakim trzeba być kierowcą żeby nie zauważyć w k***e wielkiej ciężarówki która napie**ala z dachu syreną i dodatkowo kogutem... jeszcze kierujący czarnym autem z lewego pasa bez problemu się zatrzymał, ale nie, kierowcy skody nie zapaliła się lampka w głowie że coś może być nie halo.
powinni mu zabrać prawo jazdy ale niestety zgodnie z polskim prawem wina leży po stronie kierującego wóz strażacki.



Czarne blachy osobówki- to mógł być dziadek. A dziadki są głuche więc widział tylko świała sygnalizatora. Pewnie nawet nie wiedział co w niego jebło.