18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

nightclaw

2016-05-16, 11:55
tranzystor napisał/a:




Burakiem nie jesteś, tylko przyj***nym umysłowo szeryfem lewego pasa. Nawet nie będę próbował podejmować z tobą dyskusji o kulturze na drodze i zachowaniach, których nie jesteś w stanie zrozumieć.



to ja ci dam taki zyciowy przyklad jak nie rozumiesz o co mi chodzi.
jestes w osiedlowym sklepie, jest 1 kasa 1 kolejka. nagle otwieaja obok 2 kase. wszyscy z konca kolejki wpierniczaja sie do 2 kasy.
to jest wedlug ciebie fair? to samo tu. mnie malo obchodzi czy sie pomylil, jakby poczekal w korasku jak wszyscy to by sznurek szybciej sie posuwal, a tak zawsze bedzie jakas osoba poszkodowana w tym korku. bedzie czekac dluzej bo ty sie wepchales.

SQRW3L_ponury

2016-05-16, 13:16
voidinfinity napisał/a:

@SQRW3L_ponury
Chyba jasno to opisałem, ale prawdopodobnie nie czytałeś do końca.



No własnie o to biega że średnio jasno skoro polemizowałeś ze mną odnośnie sytuacji/tezy której NIE opisywałem/głosiłem - popierając to przykładem z resorakami który NIE opisywał sytuacji opisanej przezemnie... wiec dla pelnej jasności przedstawiłem całe spectrum dostosowując formę do zaproponowanej przez Cię - zarówno odnośnie resoraków jak i niezauważania częsci wypowiedzi... 'odpłacając' tym samym 'pięknym' za niczym niesprowokowane 'nadobne' z Twojej strony 8-)

p.s. najwązniejsze że zgadzamy się zarówno odnośnie buractwa-cwaniactwa wymuszającego z lewego pasa - jak i ogólnej sensowności kultury jazdy na suwak...

voidinfinity

2016-05-16, 13:48
@up

W takim razie na przyszłość - jak nie chcesz znać odpowiedzi - to nie pytaj :-P

SQRW3L_ponury

2016-05-16, 16:02
:roll:

Znakomita wiekszość pytan które zadalem była retoryczna - wiec niepotrzebnie męczyłeś się z odpowiedziami... :-P

voidinfinity

2016-05-16, 16:50
@up to na ch*j odpowiadasz, skoro nie oczekiwałeś odpowiedzi? :krejzi:

SQRW3L_ponury

2016-05-16, 18:25
voidinfinity napisał/a:

@up to na ch*j odpowiadasz, skoro nie oczekiwałeś odpowiedzi? :krejzi:



mam syndrom ciętej riposty :karate:

spasiony

2016-05-16, 18:56
Dla mnie to chore. Wyprzedzanie gdzie sznurek samochodów. co to da?
Jechałem kiedyś z Katowic do Bielska Białej na Targi z mojej branży. Koleś palił gumę i oczywiście pasy lewo prawo i prawo w lewo. Co mu to dało. Stał na światłach w centrum Bielska Białej około naście samochodów w przodzie. Czas podróży blisko godzinę. Zyskać minute na kilkudziesięciu kilometrach a szukać śmierci. No chyba że na ten portal się pcha ;]

levy.s

2016-05-17, 02:59
od 0:30 d0 0:51 kawałek w tle: Guano Apes - Tribute. Pierwsza płyta zespołu: 1997 rok. Ten akurat wg mnie jest średni, ale ogólnie cała płyta jest bardzo spoko, na czele z nieśmiertelnym Open Your Eyes. Sandra ma zajebisty głos. Nigdy nie przypuszaczałem, że taką perełkę wytropię w kompilacji wypadków :-D
Tribiute: https://www.youtube.com/watch?v=P9mBiAyEDt4&index=19&list=RDeDSQ9GsFl94
Open Your Eyes: https://www.youtube.com/watch?v=BtjbFXICsg8

Kawałek w tle z 1 filmiku też kozak, tyle że w kompilacji jest jakiś cover...
Tu macie oryginał 1992 rok : https://www.youtube.com/watch?v=qriH-8yeqcE

ENJOY :-)