18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skelaw

2016-05-05, 00:36
6:32 dobrze tak k***a szeryfowi

dabster

2016-05-05, 00:59
Nie no geolog rób jak chcesz, ja tam jednak myślę że lepiej zwolnić przed przejeżdżaniem przez jezdnię, mało kto wyoczy rower jadący 50kmh spomiędzy przechodzących pieszych czy innych stojących samochodów. Nawet jak dostałeś rzeczone pieniądze to skończą się relatywnie szybko, między innymi na zabiegach rehabilitacyjnych i lekach, a potem ciężko będzie wrócić do pracy z dolegliwościami. A wystarczyło po prostu nie kozaczyć jeśli jedzie się czymś 100x lżejszym od pozostałych uczestników ruchu. Ja rozumiem że rowerzyści chcą jeździć, mimo iż zawsze działają mi na nerwy, nie wadzę im nigdy, ale jeżeli ktoś nie ma odrobiny instynktu samozachowawczego albo zwyczajnie rozumu, to różnie kończy... Zdrowie jest wg mnie nieco cenniejsze niż pieniądze z ubezpieczenia, dostrzeżesz to na pewno jeśli już nie widzisz.

Nightcall

2016-05-05, 02:33
@geolog123456789 ty k***o

quraaq

2016-05-05, 04:03
geolog123456789 napisał/a:


Pojeździj w niemczech tam kultura dla rowerzysty jest .



A to akurat zależy od tego, czy za kierownicą siedzi Niemiec, czy bezrobotny ciapaty w 400KM BMW.

Podstawowymi różnicami wpływającymi na większe bezpieczeństwo rowerzystów na niemieckich drogach są dwie kwestie:

1. Infrastruktura - skrzyżowania są lepiej zaprojektowane, drogi rowerowe są bardziej widoczne, występują również przejazdy całkowicie odseparowane od jezdni (np. nadziemne, podziemne).
2. Odszkodowania są zdecydowanie wyższe, niż te przyznawane w PL.

Podczas jazdy rowerem stosuję zasadę ograniczonego zaufania, a przede wszystkim - zwalniam przed skrzyżowaniem. Dlaczego? Ponieważ chcę skorzystać z pierwszeństwa, a nie tylko je mieć. Polecam.

turek86t

2016-05-05, 04:16
Przez was sadole to już k***a ma lęki że za każdym razem jak mam zielone na skrzyżowani to się zastanawiam czy jakiś debil nie przyjebie we mnie bo ma wyj***ne na to że dopiero co żółte było, a taki świat był piękny bez tego internetu...

wormgoro

2016-05-05, 08:46
Ostatni pięknie załatwił tych "Januszy"

Krak

2016-05-05, 08:47
Angel napisał/a:

Ostatni filmik najlepszy :mrgreen:


Kraków :) a ulica to
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Aleja Pokoju

A wszyscy chcieli skręcić w Ofiar Dąbia.

Wiewór

2016-05-05, 13:48
rowerzyści to są prze sk***ysyny. Uważają się za święte krowy i sami powodują niebezpieczne sytuacje. Ile razy miałem tak, że przejeżdżam przez przejście pieszorowerowe a tu mi nagle jakaś k***a w jajogniotach wyskakuje na kolarzówce z lombardu robi pokaz wydajność hamulców, ostentacyjnie rzuca rower i biegnie z ryjem i łapami, że jak go chciałem zabić i pogwałciłem jego święte prawo do zapie**alania przez przejście.
Jak mi kiedyś taki pedał sam otworzy drzwi to się k***a zdziwi jak dostanie gazem po oczach.
Sam jeżdżę na rowerze ale cenie swoje zdrowie i życie bardziej od swojej racji i nie przyszło by mi do głowy, żeby wjechać na przejazd rowerowy na oślep "bo ja mam pierwszeństwo".
Ostatnia akcja przepiękną :D chcieli zrobić dym i nie wyszło :D znajać krakowskich dresiarzy to CHWDP jp na 100% ale jak mu drzwi uj***li to trzęsącymi się rękami wykręcił 997 i pewnie chlipał do słuchawki, że mu bandyci drzwi urwali i żeby policja przyjechała na ratunek na kogutach