18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

geolog123456789

2016-05-04, 20:54
zazdrość ciebie zżera- jesteś analfabetą wtórnym boo ze zrozumieniem kiepsko u ciebie.
tak tak z eurobiznesu.

dabster

2016-05-04, 20:56
Kolarz haha bo jebnę :) śmieszą mnie ci miejscy kolarze, zawsze ubrani jak na tour de france i jadą w tych spalinach ile mogą, a i tak tylko tamują ruch. Nie wspominając o nagminnym przejeżdżaniu na czerwonym i korzystaniu z praw pieszego, rowerzysty i kierowcy samochodu na przemian w zależności od humoru.
Ciekawe który sąd ci przyznał 120 tysi za przyj***nie rowerem w samochód, musiałbyś być połamany od góry do dołu i trwale kaleki. Ale tak to jest jak niektórzy utożsamiają pierwszeństwo z nieśmiertelnością

MarcinWrc

2016-05-04, 20:58
Ciekawe czy jakby mu się umarło, to czy rodzina napisałaby na nagrobku "...a miał pierwszeństwo". Debil i tyle. Jeden z tych pedalarzy (nie obrażając normalnych rowerzystów), co to jeździ z kamerką i szuka na siłę sensacji. Jest takich kilku na YT i ich filmiki to w 90% samo takie korzystanie z pierwszeństwa podczas jeżdżenia 40km/h ścieżkami dla rowerów i przejeżdżania przez jezdnię. I wieczne pretensje, że nikt ich nie widzi.

geolog123456789

2016-05-04, 21:07
Masz rację ale w połowie, wykroczenia typu czerwone światło i wyprzedzanko gdzie nie wolno jak najbardziej wsytd mi za nich, ale jak jade po prostej 60 km/h i mam zielone to nawet oko mi nie drgnie.
Byłem połamany i poskręcany, 4 miesiące gipsu, kalectwa jest, jak w staje to czuje ból jak h*j w kostkach które widziałem w dość ciekawej pozie. Rower karbonowy połamany.
Rowerzysta jest takim sam uczestnikiem drogi - jeśli tego nie rozumiesz to współczuje tobie. A to czy kolarz jest w obcisłym stroju czy nie czy wdycha spaliny i inne sprawy to nie powinno ciebie obchodzić. Pojeździj w niemczech tam kultura dla rowerzysty jest .

fakeid69

2016-05-04, 21:34
@geolog123456789 ale po ch*j tak spinasz dupe, ch*j ze mial pierwszenstwo powiedz to wszystkiem pieszym kierowca motorow smochodow czy rowerow ktorzy leza na cmentarzu. Niewazne czym jezdzisz zawsze trzeba myslec za siebie i za innych, zasada ograniczonego zaufania cos ci mowi? Najlepiej k***a mam pierwszenstwo pie**ole klapki na oczy i jade.

geolog123456789

2016-05-04, 21:45
Na sądzie ostatecznym, nie bedzie zasady ograniczonego zaufania :)
Wiem o czym mówisz i po czesci skłaniam się ku twemu łańcuchowi tautologicznemu :)
Ale zło rzeczenie komu kolwiek urąga człowiekowi

qapsel

2016-05-04, 21:46
5.28 k***a ale fuks

ellsworth

2016-05-04, 21:52
geolog123456789 napisał/a:

fakide69
zjebie jeden, kolarz miał pierwszeństwo, i konec ryj.
ja we wrześniu miałem taki sam przypadek, i oc sprawcy już mi wypłaciło 120tyś zł.

Jak cie stać to nie przepuszczaj rowerzystów, a i może cie w wiezieniu wyr*chaja


Ha, ha. Jakby ci wypłacili 120 tys zł to znaczyłoby, że wąchałbyś kwiatki od spodu, albo był warzywem, więc nie pie**ol. Zwłaszcza w wieku 52 lat słabo już wyceniają, no chyba że masz lat 12 a wiek wpisałes bo cię hard nie puszczał, w takim wypadku wracaj na stronę o Myszce Miki, a nie pisz pierdół jakie możesz sprzedać co najwyżej kolegom w podstawówce.

geolog123456789

2016-05-04, 21:56
to jest prawdziwy polak, ch*ja wie ale i tak wie lepiej, a zgon z wypadu z oc dobra firma prawnicza wyciska 800tyś - prowizja 25%. A to jest myś -hard - musze znaleść zdjęcia.

eMJay8086

2016-05-04, 22:05
@geolog123456789

3.5 roku stażu na sadolu i tak się dajesz wciągać w głupie dywagacje :-P

Zdrowia tam!

JezTuptajacyNoca

2016-05-04, 22:08
geolog123456789 napisał/a:

Na sądzie ostatecznym, nie bedzie zasady ograniczonego zaufania :)
Wiem o czym mówisz i po czesci skłaniam się ku twemu łańcuchowi tautologicznemu :)
Ale zło rzeczenie komu kolwiek urąga człowiekowi



Ty serio zwyzywałeś kogoś wcześniej od analfabetów?
Skan papieru potwierdzającego, albo przestań pie**olić z szacunku do matki, bo potem cała wieś się śmieje, że takiego bajkopisarza urodziła.

lilmuzynio

2016-05-04, 22:25
Ostatnia akcja prawidłowa - był atak to koleś uj***ł drzwi napastnikowi.

Loaloa

2016-05-04, 22:43
j***ne, brudne robactwo. Żałosny kraik agresywnych przygłupów. Przecież większości tych kolizji można było uniknąć. Ale po co? Cebulowa arystokracja musi mieć ostatnie słowo.

kokos_123

2016-05-04, 22:45
fakeid69 napisał/a:

W sumie dobrze tak temu rowerzyscie. Moze i kierowca nie zachowal uwagi ale ja jak jade droga rowerowa przez skrzyzowanie to mimo pierwszenstwa zwalniam prawie do zera i sie upewniam ze inni kierowcy mnie widza, ale to normalne zachowanie u kogos kto posiada prawo jazdy ten "pedalarz" widocznie w aucie nigdy nie siedzial ;) z doswiadczenia wiem ze najgorsi sa Ci poubierani w te obcisle stroje



Tam jest sygnalizacja, gość na rowerze miał zielone, mógł jechać patrząc się w tył, i tak się dziwię że się tam zatrzymał, zwykle prują 30 km/h nie zważając na rowerzystów. Ale koniec końców, jest to kolizja, a zielona strzałka jest tylko warunkowa

No chyba że mówiłeś o tym z 6:33, jechał szybko, ale zgodnie z przepisami, to że ktoś wjechał na skrzyżowanie i tam został, zasłaniając widoczność to nie jego wina ( choć sam bym wyhamował )

Gość z auta jest ewidentnie winny, nie miał widoczności a pakuje się przez ścieżkę,jakby 1.5 tony dawało mu pierwszeństwo.
Rowerzysta miał zielone światło, po to robią te rąbane sygnalizacje zamiast zwykłych przejazdów, żeby kierowcy tak nie klęli, a widać że jeżdżą i tak tak samo.

To jest chore, że były 2 sytuacje z rowerami w tym odcinku i obie na przejazdach z sygnalizacją ( przy zielonym dla rowerzysty ), coś jest nie tak z kierowcami.

Toolpa

2016-05-04, 22:51
3:17 - Jakby mi dzik sp***olił słuchanie Tool - No Quarter w najlepszym momencie tego kawałka, to bym go dogonił i zapie**olił własnoręcznie. Bez kitu bez litości.