18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

donkapusta

2015-11-18, 18:22
3:23 - oczywiście baba pomaga swojemu facetowi. Stoi i patrzy. Miejmy nadzieję, że chociaż mu dobrze gotuje.

masterwow

2015-11-18, 18:32
"k***a diadłu osrany, byś mnie h*ju zaaaabił" jebłem

tarcer123

2015-11-18, 19:04
Jeżeli chodzi o wpadanie w poślizg na mokrej drodze to założę się że częstym powodem są po prostu stare opony np.przywleczone z niemiec-5lat i więcej. Ludzie nie zdają sobie sprawy że opona może mieć prawie max głębokość bieżnika ale jak guma będzie stara to na mokrym ślizgają się jak sam ch*j. No ale Polak myśli że niemiec wyrzucił 6 letnie opony bo miał taki kaprys mimo że miały bieżnika w p*zdziet. :) A Janusze biznesu co to sprzedają kręcą biznes w najlepsze. No ale jak kolega usłyszał że kupiłem nowe opony to stwierdził że tracę niepotrzebnie kasę bo można kupić tanio używany szmelc. Tyle że ja jeżdżę do dzisiaj swoim autem a on swój rozj***ł po deszczu na filarze wiaduktu. O dziwo nic się kretynowi nie stało.

Ot taka anegdota odnośnie opon mi się przypomniała. Pamiętajcie Sadole że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać.

Stwórca

2015-11-18, 19:56
Ten z pierwszego filmu biegami hamował, że tak silnik piłował ?

teken

2015-11-18, 20:06
Polacy to powinni mieć przede wszystkim kursy doszkalające z wyprzedania i zachowania bezpiecznej odległości. Dzień dzień robię trochę kilometrów większym autem, standardem są kolumny po 5 aut z odstępem od siebie 1 - 2 metry, albo wyprzedzanie i wciskanie się przed zderzak, bo coś jedzie z naprzeciwka, a janusz nie wyliczył, że się nie zmieści. Codzienność, śmiać mi się z tego już chce.

waloos

2015-11-18, 20:06
Nie ogarniam pieszych którzy wchodzą na jezdnię bez rozgladania się. Gdzie oni mają instynkt samozachowawczy ? Ja rozumiem, że durni politycy lansują pierwszeństwo pieszego, no ale popatrzmy na to logicznie, co ma się łatwiej zatrzymać człowiek czy samochód ?
Szkoda, że wielu ludzi tego nie rozumie. Tzn szkoda, że wprowadza się w miastach ograniczenia do 30, progi zwalnijące i tego typu rzeczy, zamiast dać przyrodzie wyeliminować mniej myślące jednostki.

Druga sprawa, jakby po miastach samochody zapie**alały, to piesi bali by się przechodzić na ślepo. Jak widzisz, że jeżdżą 30 to spada poziom strachu i więcej tych debili będzie przechodzić w ostatniej chwili, albo jeszcze gdzieś na dziko. W efekcie kolizji będzie więcej. Jakby było dopuszczone 70, to mało kto by się odważył, a jak by się taki znalazł i mu się nie udało to były by flaki na harda i przestroga dla innych. Myślę, że zadziałało by lepiej niż tabliczki, znaki i inne duperele których piesi i tak nie czytają, bo są wpatrzeni w isrony.

RafałB5

2015-11-18, 20:06
tarcer123 masz 100% racji a wystarczy scisnac gume palcam, jak twarda to do wyj***nia, musi sie uginać

Essent

2015-11-18, 20:44
03:26 hej Adam,jak tam postępy? Rozj***ło na łopatki haha

kokos_123

2015-11-18, 21:05
Stwórca napisał/a:

Ten z pierwszego filmu biegami hamował, że tak silnik piłował ?



Nie, idiota/idiotka pomylił sobie pedały, sprzęgło wcisnął, ale gdy był już blisko depnął po gazie, zamiast hamulcu, gdy się zorientował i depnął po prawidłowym, był już zbyt blisko i ch*j ma nauczkę, że hamowanie zaczyna się zawsze wcześniej, nie wtedy gdy muszą już nas pasy trzymać. :samoboj:


Ps. Mi się najbardziej podoba sytuacja z wysepką dla pieszych ( sam miałem podobną sytuację, choć u mnie piesza szła wzdłuż ulicy chodnikiem i weszła na drogę znienacka, przed przejściem, po skosie ). Otóż to co jest w nich zajebistego, to to, że jak już ci pieszy wejdzie, prosto przed maskę, to koniec.
Bo nie ma szans zahamować, a odbić też nie ma gdzie. :idzwch*j:

lakilan69

2015-11-18, 21:16
90% tych zdarzeń to przez idiotów, którzy nie ogarniają dalej jak 2m przed swoją maską. Albo barany wypadają na wilgotnym łuku drogi, zgodnie z zasadą: Nieważne czym, byle szybko.

chrucik

2015-11-18, 21:29
ostatni trochę przysnął

brylant1412

2015-11-18, 21:38
nuda,nuda, nuda a tymi wypadkami

____

2015-11-18, 21:47
kiedyś myślałem że jak Polacy będą mieć dużo kamer pomontowanych w swoich wehikułach, to nagle się okaże że wcale ruskim nie ustępujemy...no i stało się :)