18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mrlewy

2015-10-13, 21:22
TamGdzies napisał/a:



2:40 miga czerwone przed torami... można jechać? bo sam nie wiem, co to oznacza..?(ten sygnał) ? poważnie...



To migające światło jest pomarańczowe i po prostu ma zwrócić uwagę kierowców aby w tym miejscu zachowali szczególną ostrożność. W sytuacji gdyby zbliżał się tramwaj to światło przestałoby migać, zapaliło się na stałe na kilka sekund i potem zmieniło na czerwone (nad nim) ;)

freeszpak

2015-10-13, 22:08
akcja 2:52 najlepsza jak do tej pory (tutaj zatrzymałem) i wielkie piwo dla pana który w piekny sposób ogarnął :D

jednak 6:55 najlepsze jak do tej pory :)

tranzystor

2015-10-13, 22:24
mrbacix napisał/a:

Ku przestrodze




Ku pamięci, mięci kupa. Wpisał się Alojzy Dupa

waloos

2015-10-13, 22:32
Akcja z 6:50 z motocyklistą niezła. Z jednej strony można winić kierowcę, ale z drugiej przypuszczam, że moto jechało grubo szybciej niż można. Przez to facet w aucie nie oszacował odległości.

To jest problem motocyklistów, oni zawsze twierdzą że im wymuszono. Po częsci to jest prawda, ale trudno nie wymusić pierwszeństwa jeśli jest się przyzwyczajonym do określania odległości w stosunku do samochodów jadących w miarę przepisowo. Jak ktoś nagle zapie**ala dwa razy szybciej no to już jego problem.

Czy oni na prawdę nie mają wyobraźni ? Przecież wiadomo, że jeżeli jest droga jedno jezdniowa to istnieje wysokie zagrożenie ruchu kolizyjnego. Oni narażeni są tym bardziej, bo przy pechu zabije ich 50km/h. Im się natomiast włącza niesmiertelność i zapie**alają, a potem mają pretensje.

Azrax

2015-10-13, 23:01
Takie filmiki powinne być puszczane w szkole z nauka jazdy, zdecydowanie.

amelinowa350

2015-10-13, 23:14
@ waloos
Czy nie lepiej dla własnego i innych bepieczeństwa przyjać fakt ze motocykl zawsze zapie**ala?

HackerAGD

2015-10-14, 00:33
W 4:10 co on tym czerwonym Eclipsem odj***ł O.o ?

IOI

2015-10-14, 11:06
@waloos - wez przestac brac to co teraz bierzesz.
masz k***a czarno na bialym ze gosc wyjechal na czolowke, ale i tak sie przypie**alasz to motocyklisty. jestes zalosna ciota ktora ma p*zde zamiast jaj i dlatego tak sie boi tych strasznych motocyklistow.
popros kiedys kogos zeby cie przewiozl choc raz na motocyklu, moze jak ci cipe wytrzesie to troche zmienisz podejscie.

Brackibrat

2015-10-14, 13:34
O i nawet moje miasto się znalazło. Pozdrawiam wszystkich ze stolicy dziczy-podkarpacia :D

CzarlsXD

2015-10-14, 17:17
Konsekwencje okupacji rosyjskiej właśnie wychodzą. Polska Rosją europy :D

waloos

2015-10-14, 19:52
amelinowa350 napisał/a:

Czy nie lepiej dla własnego i innych bepieczeństwa przyjać fakt ze motocykl zawsze zapie**ala?



Większość tak robi, dlatego tych wypadków jest coraz mniej. Mnie wkurza ta zarozumiałosć motocyklistów, kiedy zapie**alają i jeszcze mają pretensje. Kiedy ja się decyduje zapie**alać autem to liczę się z tym, że jak ktoś mi wymusi to nie zdążę i przypie**olę.


Cytat:

masz k***a czarno na bialym ze gosc wyjechal na czolowke, ale i tak sie przypie**alasz to motocyklisty. jestes zalosna ciota ktora ma p*zde zamiast jaj i dlatego tak sie boi tych strasznych motocyklistow.
popros kiedys kogos zeby cie przewiozl choc raz na motocyklu, moze jak ci cipe wytrzesie to troche zmienisz podejscie.



Ja przecież napisałem, że można kierowcę winić. Jednak część winy ponosi także moto bo zapie**alało. Ja się motorów nie boję, bo to nie mnie będą zeskrobywać z jezdni.
Co do tego, że jestem żałosna c**a, to sądząc po twojej pisowni - brak polskich znaków, możesz być na imigracji. Wszyscy dobrze wiemy, że na imigrację nie wyjechała elita narodu tylko najgorszy margines który tutaj nie potrafił sobie znaleźć pracy. Także ten, pozdrowienia i nie gorączkuj się tak, bo naczynia potłuczesz jutro w pracy.

krokodylowicz

2015-10-14, 20:47
@waloos "nie oszacował odległości" - debilizm, wyprzedasz więc patrzysz czy jedzie coś z naprzeciwka - nie jesteś pewien to się nie pchaj. Gość na motocyklu nie zapie**alał, na samym początku mija 2 słupki (~100m) w ciągu 3 sekund co daje około 120 km/h - jest to duża prędkość ale nie jakaś zawrotna na trasie, biały dzień, do tego światła (o ile moto miał).
Każdy zawodowy kierowca ma robione badania psychotechniczne i nie wiem czemu nie ma tych badań dla każdego zdającego prawko, nie jest to wymagające badanie lecz między innymi określa twoją zdolność szacowania odległości, reakcji na światło ww ciemności, oraz czas reakcji - o ile mniej byłoby kretynów na drogach...

Corporal_Grue

2015-10-14, 20:56
Piękne Mitsubishi Eclipse... było ;) Ciekawe czy w MEKP go już znają, bo naklejka jest ;)

cyrulikXX

2015-10-15, 02:25
0:23 " Twoja wina czy nasza" hahah Laska inteligentna w h*j :D