18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A w pierwszy dzień wiosny bawię się tak... LSD!

Ciplik • 2014-03-11, 19:29
Z racji tego, że zbliża się pierwszy dzień wiosny, chciałbym się z wami podzielić materiałem zarejestrowanym przeze mnie dwa lata temu. Głównym bohaterem jest człowiek naćpana dżdżownica :szczerbaty: , który próbował użyźniać śćiółkę. Jego stan psychiczny wynikał... no właśnie nie wiem z czego wynikał. Niestety nie udało mi się upamiętnić sytuacji, w której orał głową asfalt, ale było ciekawie przyglądać się temu zjawisku. Sklejka kilku części. Jest mi niezmiernie przykro, że nie uchwyciłem lepszych scen, a uwierzcie mi, że takie były.



IOI

2014-03-11, 19:32
k***a co Wy mu daliscie? Salvia divinorum? ;P

bejoPyrohC

2014-03-11, 19:36
Cycki byś nagrywał z 0:59 a nie pojeba na haju

debaser

2014-03-11, 19:38
Haha, no cycki były zdrowe.

Plast80

2014-03-11, 19:39
k***a jak to jest przyszłość tego narodu, to potrzebna jest czystka na szeroką skalę

~DMT

2014-03-11, 19:42
Jak to mawiał mój trener od siatki, parę lat temu, siatkówka i alkohol, jest tylko dla ludzi mądrych. Od siebie dorzucę jeszcze, że "ćpanie" TEŻ!

RockyWood

2014-03-11, 19:44
@up

:D no powodzenia w życiu mądralo :D

sard

2014-03-11, 19:47
Cóż tak się dzieje, jak gimbaza bez Łaj-Faja chodzi wśród zbyt wielu żywych i naturalnych tworów... nie wspominając o nadmiarze obrzydliwego, leśnego powietrza przepełnionego nadmiarem tlenu...
Jak widać u gimbasisty powoduje psychozę, zapaści, lęki, a nawet stan wegetatywny i hospitalizację, gdzie stają się warzywami. I tak gimbasiści właśnie powstają warzywa na patelnię...

xts

2014-03-11, 19:48
mógł zdechnąć

HoffMan

2014-03-11, 19:54
dzwoniac po karetke psujecie czlowiekowi dobra faze... :D

iw...........85

2014-03-11, 19:56
dali mu w kiełbasie psychotropy

~DMT

2014-03-11, 20:08
RockyWood, Wałaszek, uspokój się. Zdziwiony? ;)

_R...........s_

2014-03-11, 22:02
Nawszczykiwali sobie marichłany, pozapijali redbolami i odpie**ala. Ćpuny pie**olone, nie raz widziałem jak na dworcach dźgają dzieci zatrutymi hiv szczykawkami po marichuanie, gdy te nie chcą zaspokoić ich potrzeb seksualnych.

Ne...........ro

2014-03-11, 22:58
Miałem kiedyś podobną sytuację z kumplami jakieś cztery lata temu. Wzięliśmy we dwóch acodin popijając sokiem pomarańczowym, trzeci nie brał, bo miał mieć na nas oko. Siedzimy sobie spokojnie w domu, nagle kumpel mówi, że musi do toalety. Poszedł i... siedzi tak dziesięć minut. Zaczynamy się niepokoić. Przysłuch*jemy się bardziej i słyszymy, że zaczął wymiotować. Wrócił po kolejnych dziesięciu minutach zmulony i rozbity. Stwierdziliśmy, że pójdziemy na świeże powietrze, może mu to coś da. Przez ten czas mnie w ogóle nie brała faza.
Poszliśmy do Biedronki po jakąś wodę. Chodzimy między stoiskami we trzech, wzięliśmy co mieliśmy wziąć i idziemy do kasy. Po chwili zmulony znajomy mówi, że będzie wymiotował. Szybko wyszedłem z nim na zewnątrz i poszliśmy jakieś dwadzieścia metrów za sklep schować się za garaże. Przez drogę kumpel wstrzymywał się przed wypuszczeniem lawy na zwenątrz tak bardzo, że walił gazy jak opętany. Akurat były godziny popołudniowe i mijały nas dziewczyny wracające z liceum. Bywa. Zaraz po chwili znaleźliśmy się za garażami, doszedł do nas kumpel, który wcześniej został w sklepie. Obserwujemy biedaka. Daliśmy mu jakieś krzesło żulowskie, żeby sobie spoczął. Ten siadł i zaczął bujać głową w górę i w dół będąc skulony, jak jeż ruszany kijem. Było mu widocznie niewygodnie, bo po paru minutach opuścił tron i poległ na trawie obok jakiś gówien. Powoli mu przechodziło, pewnie przez stopniowe oczyszczanie organizmu poprzez ciągłe pierdy i wymioty.
Po jakiejś godzinie nastąpił koniec złego, ruszyliśmy dalej, w strone boisk w szkole podstawowej. Gość poczuł się na tyle dobrze, że zaczął śpiewać i wychwalać w niebiosa wszelką zieleń miejską i ogólnie życie.
A mnie nic nie pobrało... No, może lekko zmuliło, bo grałem później po powrocie do domu jeden popie**olony i prosty motyw na gitarze przez blisko dwie godziny.

WoblerPN

2014-03-11, 23:41
Dżdżownica??? Chyba wrona. Dowody masz w 0.46...