18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A u ruskich po staremu

~Velture • 2018-03-20, 09:02
Zwyczajna zabawa w rosyjskiej armii :amused:


Halman

2018-03-20, 09:05
ch*j miał kulkę w rękawie... kacapski magik ale dla czukczów...

Kamil10923

2018-03-20, 09:18
chciałbym widziec tych kacapskich tempaków ktorzy w to uwierzyli i mowią no Jurij dawaj strzelaj a ja teraz bedę łapać :)

Salieri16000

2018-03-20, 10:46
Trochę (ale tylko troszkę, troszeczkę, ociupinkę) nie chce mi się w to wierzyć. Pocisk pistoletowy jest tak mały i leci tak szybko, że ciężko dostrzec go w locie. Uwierzyłbym, gdyby ten Borys, Ivan czy jak mu tam, złapał w locie pocisk z RPG, gdyż ten jest większy i łatwiejszy do zauważenia w locie. ;) Tak więc czekamy na kolejny eksperyment Rosyjskich sołdatów.

PS Rosyjscy naukowcy odkryli, że w Polsce też są naukowcy :P

ExtraPower

2018-03-20, 14:42
i se w dupe wsadzi.

tranzystor

2018-03-20, 16:10
Kamil10923 napisał/a:

chciałbym widziec tych kacapskich tempaków ktorzy w to uwierzyli i mowią no Jurij dawaj strzelaj a ja teraz bedę łapać :)




No tak, bo Polska to wyżyna intelektualistów. Szczególnie, że większość wyj***ła na zachód, jak tylko otworzyli granice.

siwybis

2018-03-20, 17:28
Jeden kulki łapie drugi pisze tępak przez "em"... no k***a faktycznie elita została.

BKKWK

2018-03-20, 17:38
Salieri16000 napisał/a:

Pocisk pistoletowy jest tak mały i leci tak szybko, że ciężko dostrzec go w locie.



Co, k***a? Ciężko? To jest, k***a, niemożliwe dla ludzkiego oka, żeby zobaczyć pocisk w locie!

JohnMadafaka

2018-03-20, 17:39
@siwybis ...a trzeci nie stawia przecinków. :amused:

Hrabia Drapula

2018-03-20, 17:49
polecam serię pociskami smugowymi, będzie łatwiej, przynajmniej za pierwszym razem bo później nie będzie czym łapać, to jest tego typu scenka co chowanie się za drzwiami samochodu podczas strzelaniny i nic nikomu się nie dzieje

lysout

2018-03-20, 18:11
Pod takim kątem kula niewiele wytraci ze swojej prędkości początkowej, przy większym kącie wytraci więcej energii, ale będzie bardziej zdeformowana. Amen.

Ti...........ch

2018-03-20, 19:04
Salieri16000 napisał/a:

Rosyjscy naukowcy odkryli, że w Polsce też są naukowcy :P



To radzieccy naukowcy po długich badaniach i obliczeniach stwierdzili, że gdyby całą wodę z kuli ziemskiej wlać do bardzo cienkiej rurki, to ta rurka byłaby długa jak ja pie**ole

farah398

2018-03-20, 19:42
Tak samo prawdziwe jak wybory w tym "kraju"

voytas0

2018-03-20, 20:34
A co tam w tle stoi? BMD desantników... Swoją drogą drużyna tych gości ubije bez problemu kompanię naszej oc.

Piotru70

2018-03-20, 20:36
tranzystor napisał/a:




No tak, bo Polska to wyżyna intelektualistów. Szczególnie, że większość wyj***ła na zachód, jak tylko otworzyli granice.



Polska jest pod okupacją od 39' roku, niema co się dziwić że Polacy sp***alają, od 45' byliśmy pod okupacją sowiecka, od 89' pod niemiecką, w 2015 przeszliśmy pod amerykańską, czyt. Izraelską. Wybory w Polsce nie różnią się niczym od wyborów w Rosji czy Niemczech. USA stwierdziło że przejmuje władzę, bo Polskę uznali za strategiczną w szachowaniu Rosji i dominium Niemiec. Do tego Niemcy spłacili dług Izraelowi a ten chce teraz od Polski, to potrzeba rządu im sprzyjającego. Ostatnio Żydzi dostali nawet 300mln od rządu Polski na renowację żydowskiego cmentarza. Jakby kto nie wiedział. Tak wiec skończ pie**olić, bo Polska została rozj***na a ludzie obecnie są jedynie mamieni przez strefy wpływów. Niezależny był Lepper, tyle że mówił otwarcie o wszystkim, to teraz możesz mu co najwyżej dzbanek z olejem zapalić. Ludzie po prostu mają k***a dosyć tego j***nego syfu gdzie każdy żre się na każdego, w Polsce elity intelektualne zostały wymordowane, a obecne są wyuczone na zasadach które Ruscy i Niemcy nam zapodali. Stają się oni liderami z pok***ionymi pro niemiecki czy pro rosyjskimi poglądami i wojna domowa murowana. Przecież jak Polacy mogą być wolni jak za komuny w polityce byli ci sami ludzie co są obecnie... Nawet Korwin... My jedyne co zmieniamy do rodzaj obuwia na naszym karku, raz ruski gumiak raz niemiecki adidas. Nie chce mi się już pisać bo i tak jesteście j***nymi debilami.