18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A ty w którym miejscu jestes? Alan Watts

yogi • 2016-09-03, 12:58
Nie ma nic bardziej sadystycznego niż nasz system i życie, którym żyjemy.
Tych, którzy przyjebią się z tekstami "won z tym gównem" radzę zastanowić się nad swoim życiem - jest w ch*j sadystyczne.

Puenta dość wymowna:
nie można żyć w ogóle, chyba że można żyć pełnią życia w tej chwili.

Polecam Pana Watts'a - jest dużo materiału w sieci. Po polsku też

Aragon1988

2016-09-03, 15:30
Uproszczone ale prawdziwe, życie to trochę pogoń za króliczkiem i celami które nierzadko nie są naszymi lecz podsuwanymi nam przez biznes.

pi...........ja

2016-09-03, 15:35
Won z tym gównem. Świat jest, jaki jest i filozofujący nieudacznik z ludu gówno może zmienić. Chyba że żydowski agent nagada inaczej i mamy strzelaninę, bolszewizm, islamski zalew albo skrajnie wojnę światową.

cys23

2016-09-03, 19:44
@up

Swiat jest, jaki jest przez pie**olonych lemingow i bezmozgie masy, ktorych jedynym celem w zyciu jest wspinac sie coraz wyzej po szczeblach drabinki wyscigu szczurow. Wkrecaja takim mentalnym zerom, zeby strzelali za swoj kraj i w imie czyjegos biznesu ci jada zabijac i ginac. Bo nikt nie chce wojny. Nkt nie chce gonac, a celem kadego jest zyc dobrze. I pieknym dowodem, ze swiat, a glownie polityka nas zawiodla jest fakt, ze te wojny stale sa, a ludzie zyja w biedzie i rozkminiaja, jak tu zdobyc pinset euro na smfona, zamiast robic to, co naprawde lubia...popatrzcie po samych sobie, ilu z was zamiast rozwijac sie duchowo, kreatywnie czy intelektualnie, usadzilo dupy w robotach ktorych nienawidzicie i wegetuje z dnia na dzien, bo tak po prostu jest...nie, nie jest, k***a, bo to nie jest konspiracjs, ze 100 ludzi rzadzi 7 miliardami. Te 7 ,iliardow to po prostu debile ktorzy daja sie manipulowac i tyle.

Alana wattsa polecam czytac, bez tych wzruszajacych wstawek w tle. Jak by chociaz 1% ludzi stosowalo sie do jego filozofii to dzisiaj kolonizowalibysmy wszechswiat, zarcie mielibysmy za darmo a nawet murzyni moze by nie kradli...

de...........sz

2016-09-03, 20:28
Cytat:

a nawet murzyni moze by nie kradli...


Tu to już przesadziłeś :amused:

mateusos

2016-09-03, 20:42
Ja was rozumie koles fajnie gada, ale k***a daj napisy z Youdupy po POLSKu i ch*j.
Lepiej daj 2 czesci Zeitgeist i 3 i k***a nic.

krzjna

2016-09-03, 21:30
Dobre. Kutw@, mam ponad 30 wiosen, a nic kurde nie osiągnąłem. Po ciul ja żyję, po ciul my żyjemy. W szkole se mówiłem, będę miał doświadczenie, zacznę pracować to mój cel..... Taki ch*j.
Działam jak robot/mrówka dzień w dzień ten sam schemat. Na moich oczach czas nieubłaganie przesypuje się pomiędzy palcami.
Siadam sobie czasami i przeglądam moje życie, zdjęcia. Słodkie chwile, które minęły tak szybko i nic nie znaczyły.
Boję się. Zdechnę i nic po mnie nie zostanie, nikt o mnie nie będzie pamiętać.
Debilnie to brzmi, to nie miejsce na moje smuty, ale ten filmik mnie poruszył.

Heathen

2016-09-03, 22:23
Pracuje na stanowisku kierowniczym, mieszkam w PL....czasami nachodzi mnie myśl że jestem zwykłym szczurem....takim z średniej póki ale nadal szczurem....smutne to..
Ciesze się jedynie tym że mam dwójkę dzieci....chociaż one po mnie pozostaną...bo ja nie osiągnę nic....będę jednym z wielu....
To jest smutne, bo ci wszyscy poniżej nawet sobie z tego nie zdają sprawy...

Szaman4321

2016-09-04, 05:11
Nigdy nie pozwól twojej szkole stanąć na drodze twojej edukacji. Mark Twain

toad

2016-09-04, 16:26
Alan Watts moim zdaniem jeden z najlepszych filozofów, poniżej film z napisami



Jeszcze jeden filmik. Jedno z moich ulubionych przemówień - Sen Życia


C.Z.E.S.I.E.K

2016-09-04, 17:59
krzjna napisał/a:

Dobre. Kutw@, mam ponad 30 wiosen, a nic kurde nie osiągnąłem. Po ciul ja żyję, po ciul my żyjemy.


Równie dobrze mogłeś za młodu zostać przejechany przez kierowce busa, który miał podobne przemyślenia. Nie chciał odejść zapomniany, to przejechał grupę dzieci... można, ano można. Trza żyć jak się da i się nie przejmować pie**oleniem filozofów.

józekdeluxe

2016-09-04, 18:04
Spokojnie chłopaki, koniec wakacji to jeszcze nie koniec świata :roll:

voidinfinity

2016-09-04, 18:11
Na ch*j się smucić? Tylko życie tracicie ;-)

Mors_Nigra

2016-09-04, 18:39
A ja żyję tak jak mi się podoba i robię co chcę, nie mam szkoły ani pracy(póki co), zajmuję się tym co lubię. Tak, pewnie przyjdzie mi zapłacić za to już niedługo, a może będę miał farta i się prześliznę przez życie. Będzie co ma być. Ale kiedy sobie pomyślę, że w moim życiu mogło się wszystko potoczyć "jak trzeba" i byłbym dzisiaj jakimś j***nym "szczurem" w korpo czy innym robotem... to myślę, że warto żyć jak żyję.