18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A tu se zaparkuje

~Velture • 2018-05-04, 07:55
Jeden debil a tyle możliwości... Tylko tego mercedesa szkoda :mom_please:


hellbwoi

2018-05-04, 10:41
Proszę, przyjechała policja nikt nie czekał na dzwig, lawetę inne ch*je muje, sytucja zagrażała życiu i zdrowiu ludzi ch*j z czyimś autem, radiowóz i tak ma kangura więc wp*zdó spychanko na pobocze. Da się? A u nas straż nie może przejechać bo jakiemuś januszowi autko porysuje...

~Velture

2018-05-04, 10:45
hellbwoi napisał/a:

Proszę, przyjechała policja nikt nie czekał na dzwig, lawetę inne ch*je muje, sytucja zagrażała życiu i zdrowiu ludzi ch*j z czyimś autem, radiowóz i tak ma kangura więc wp*zdó spychanko na pobocze. Da się? A u nas straż nie może przejechać bo jakiemuś januszowi autko porysuje...


Wszystko spoko tylko pierwszy radiowóz w połowie filmiku miał całkowicie wyj***ne i sobie pojechał dalej. :wyj***ne:

PlackiZiemniaczane

2018-05-04, 11:44
to się zdarza, niestety!!
mi też raz zgasł na autostradzie identycznie na środku ale miałem trujkąt i odrazy pobiegłem go postawić także trzeba myśleć o innych a nie tak jak na filmiku

~Velture

2018-05-04, 12:01
@up
No i nie mogłeś po prostu zjechać na pobocze?

PlackiZiemniaczane

2018-05-04, 12:25
przecież mówię że mi zgasł !!

k***a niektórych to tylko kijem po łbie

bo inaczej nie dojdzie

~Velture

2018-05-04, 13:21
Zgasł ci to co? Jechałeś więc mogłeś się dotoczyć na pobocze. Kierownica działała a ty miałeś pęd.
Nie rozumiem dlaczego zatrzymałeś się na środku drogi zamiast przekręcić kierownicę w prawo, wrzucić luz (chociaż nawet luzu nie musiałeś wrzucać) i zjechać na pobocze.

Rozumiem jakby ci w mieście zgasł ale k***a na autostradzie to chyba jechałeś normalnie a nie 5km/h, że nie miałes pola manewru.

Bez obrazy ale jesteś ch*jowym kierowcą jeśli nie zjechałeś na pobocze bo to mi przypomina tych co się rozpie**alali jak im się gaz zaciął zamiast zgasić silnik i/lub jebnąć po heblach na maxa.

PlackiZiemniaczane

2018-05-04, 14:47
up nie rozumie

jak miałem jechać na pobocze jak już trujkąt postawiłem

~Velture

2018-05-04, 15:00
Jak ci k***a zgasl podczas jazdy... A nie po zatrzymaniu sie... k***a. Prawo jazdy z chipsów

RustyRat

2018-05-04, 15:19
PlackiZiemniaczane napisał/a:

up nie rozumie

jak miałem jechać na pobocze jak już trujkąt postawiłem



:homer:

mistrz dedukcji i ortografii

camson

2018-05-04, 15:55
PlackiZiemniaczane napisał/a:

przecież mówię że mi zgasł !!

k***a niektórych to tylko kijem po łbie

bo inaczej nie dojdzie



Zgasł i k***a w miejscu się zatrzymał? Na pewno miałeś rozpęd wystarczający, żeby zjechać na bok!

Essent

2018-05-04, 18:02
Bardzo mi się fajnie czyta jak autor PlackiZiemniaczane Was w ch*ja robi :amused: No chyba, że to rzeczywiście debil :homer:

Essent

2018-05-04, 18:52
PlackiZiemniaczane napisał/a:

up następny mądrala!!
wracałem z Ostródy



Potwierdzam,jesteś debilem i trollem :amused:
Nie pozdrawiam :kawa: