18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A teraz idziemy na jednego...

~Angel • 2019-08-26, 18:32



...a tera zbędziemy z cycków pić.

TB303

2019-08-27, 12:51
ManiacGregor napisał/a:

A fe! Anal, przeciez to pedały lubiejo, idz wp*zdu PEDALE jeden



Defraudator

2019-08-27, 13:07
Chyba musiala byc mega impra z tego co widze torby i tam dupeczka ziewajaca z tyłu :) Koles tez jakis mamlas ja to bym jechal w dol jezorem a ni e w gore :D

Wiewór

2019-08-27, 13:32
aradd napisał/a:

Patrząc na ten obraz nędzy i rozpaczy (cycki fajne) ludzie nadal dziwią się, dlaczego człowiek woli być kawalerem. Znalezienie porządnej dziewczyny, bez "zaplecza" jest naprawdę ciężkie..



Tak sobie wmawiaj, że to przyczyna przez którą nie masz laski i wypisujesz w necie takie frustracje.
Brak laski totalnie nie ma nic wspólnego z faktem, że jesteś śmierdzącym piwniczakiem z włosami na plecach i makabryczną stulejką, który mieszka u matki w piwnicy, śmierdzi potem i wpie**ala tylko pizzę za kasę, którą dostanie od babci i robi przerwę od war of warcraft, żeby zwalić konia jak się podnieci na widok półnagiej gnomki w grze. :-D

Emilian89

2019-08-27, 16:33
Swinkwizytor napisał/a:

Wiecie kiedy oświadczyłem się żonie?! Jak mi podczas ostrego bzykania powiedziała
-teraz wsadź mi palec w dupe
-a teraz wejdź
Są na świecie pozytywne wariatki, trza tylko umieć szukać.



kobieta ktora podczas loda nie wsadza palca w dupe lub nie lize rowa nie zasluguje na bycie zoną ;]

aradd

2019-08-27, 16:47
Wiewór napisał/a:

Tak sobie wmawiaj, że to przyczyna przez którą nie masz laski i wypisujesz w necie takie frustracje.
Brak laski totalnie nie ma nic wspólnego z faktem, że jesteś śmierdzącym piwniczakiem z włosami na plecach i makabryczną stulejką, który mieszka u matki w piwnicy, śmierdzi potem i wpie**ala tylko pizzę za kasę, którą dostanie od babci i robi przerwę od war of warcraft, żeby zwalić konia jak się podnieci na widok półnagiej gnomki w grze.



To ci się kolego udało, ale prostując twoją wypowiedź. Sfrustrowany raczej nie jestem, przynajmniej nikt ze znajomych i nieznajomych tego nie stwierdził. O higienę również dbam więc drugie zdanie też nijak ma się do mnie. Kolejny temat włosów na plecach i stulejka - brak. Następnie - mieszkam sam, mam swoje własne mieszkanie. Nie jadam fast foodów - uprawiam różne sporty, bieganie, basen, sporty siłowe etc., do tego pracuję i piastuję dość wysokie, kierownicze stanowisko w przemyśle ciężkim. Babci nie mam - zmarły przed moimi narodzinami, w gry komputerowe nie gram - nie pociąga mnie to.
Dziękuję za uwagę.

Budrys2000

2019-08-27, 20:11
aradd napisał/a:

To ci się kolego udało, ale prostując twoją wypowiedź. Sfrustrowany raczej nie jestem, przynajmniej nikt ze znajomych i nieznajomych tego nie stwierdził. O higienę również dbam więc drugie zdanie też nijak ma się do mnie. Kolejny temat włosów na plecach i stulejka - brak. Następnie - mieszkam sam, mam swoje własne mieszkanie. Nie jadam fast foodów - uprawiam różne sporty, bieganie, basen, sporty siłowe etc., do tego pracuję i piastuję dość wysokie, kierownicze stanowisko w przemyśle ciężkim. Babci nie mam - zmarły przed moimi narodzinami, w gry komputerowe nie gram - nie pociąga mnie to.
Dziękuję za uwagę.



Zdajesz sobie sprawę, że my tu wszyscy ciśniemy bekę, uskuteczniamy ironię, sarkazm i szyderę, jesteśmy cyniczni i perfidni, podk***iamy i prowokujemy, nie uznajemy żadnych zasad i świętości? Reasumując: na ch*j się spinasz i komukolwiek tłumaczysz? :-P

P.S. Jakie masz auto? ;-)

Tassadar

2019-08-27, 20:34
Budrys2000 napisał/a:

Potwierdzam. Dobra wariatka.



Każdemu to powtarza

domin_one

2019-08-27, 21:43
Budrys2000 napisał/a:

Potwierdzam. Dobra wariatka.


też potwierdzam.

mackuu

2019-08-28, 07:41
Budrys2000 napisał/a:

Reasumując: na ch*j się spinasz i komukolwiek tłumaczysz?



Tłumaczy się, bo jest śmierdzącym piwniczakiem z włosami na plecach i próbuje tu stworzyć swoje wyidealizowane alter ego :mrgreen:

janlew

2019-08-28, 23:09
Żałosne widowisko, tfu