18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A ten kierowca...

krzyks • 2018-02-09, 16:44
...ma wyj***ne :wyj***ne:



Można? Można :ciasteczkowy:

Z głosem oczywiście 8-)

TT4

2018-02-09, 16:47
Kurier, paczka ważniejsza niż śmierć. Wkrótce w kinach.

krzyks

2018-02-09, 17:02
TT4 napisał/a:

Kurier, paczka ważniejsza niż śmierć. Wkrótce w kinach.



Tak, ale manewr wykonał jak należy i nie pie**olił się we wdawanie w dyskusje. Pojechał dalej. Tak, jak to robią kierowcy, którzy takie sytuacje mają na co dzień, a muszą jechać do celu na czas. Ja też kiedyś k***ami rzucałem, a teraz robię swoje. Byle być przed debilem, który coś odpie**ala na drodze. :kawa:

Essent

2018-02-09, 17:03
Z doświadczenia wie, że musi mieć wyj***ne :krejzi:

QQłka

2018-02-09, 18:36
Piwko dla kierowcy, a drugi to pewnie na zjazd miłośników letnich opon jechał

Crossblade

2018-02-09, 18:52
...jestem taki sam :D na spokojnie :)

chłopcy nie odrywajcie wzroku od drogi i zawsze tak jest :) Radio i telefon to skutek zaj***nia jak w tym przypadku w Merive i zdziwienie jak to się stało ;) Pozdrawiam Sadole

ellsworth

2018-02-09, 19:03
No i prawidłowo. Ominął, nic się nie stało to co ma robić? Zatrzymać się? Wybiec z pięściami? Trąbić? Wyzywać od k***? Tamten się zagapił, zdarza się. Doskonale wie, że popełnił błąd. Nie trzeba mu tego wytykać. Nic się nikomu nie stało. Jedziemy dalej. Tak powinno być, a nie dawanie upustu swojemu choremu ego i wyżywanie się na kimś na drodze.

Black Snake

2018-02-09, 22:26
k***a mać, ja pie**ole BRAWO! Tysiące j***nych filmików w kompilacjach widziałem gdzie debil w takiej sytuacji robi w dokładnej kolejności: krzyczy k***a, wciska klakson, dalej drze ryja, lekko odbija w stronę samochodu, pół metra przed autem wciska hamulec, a na końcu JEB.
Na tyle filmików jeden, który nie jest posiadaczem prawa jazdy, tylko kierowcą!

podgor5

2018-02-10, 23:13
sluzbowa fura, sluzbowe paliwo, jakies odbiory, snieg za oknem... tez bym mial wyj***ne

tranzystor

2018-02-13, 19:57
podgor5 napisał/a:

sluzbowa fura, sluzbowe paliwo, jakies odbiory, snieg za oknem... tez bym mial wyj***ne



Przecież oni są najczęściej na samozatrudnieniu i pracują własnymi samochodami.