18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A taki ładny był...

Halman • 2021-03-12, 17:41

włoski... turek nie opanował mocy w 458 :amused:

Znawca_Cipek

2021-03-12, 19:04
Sadistic? Serio? Jak to trafi na glowna, to chyba tylko z powodu bolu dupy tutejszych roboli, co cale zycie zapie**alaja na swojego szefa i nigdy nic nie osiagna.

bloodwar

2021-03-12, 19:12
Znawca_Cipek napisał/a:

Sadistic? Serio? Jak to trafi na glowna, to chyba tylko z powodu bolu dupy tutejszych roboli, co cale zycie zapie**alaja na swojego szefa i nigdy nic nie osiagna.



Dałem 17 piwo licząc na to, że to guano trafi na główną i wywoła Twój bol dupy, panowie jeszcze tylko 3 i Znawca sie wk***i!!! :)

picolo

2021-03-12, 19:42
Znawca_Cipek napisał/a:

Sadistic? Serio? Jak to trafi na glowna, to chyba tylko z powodu bolu dupy tutejszych roboli, co cale zycie zapie**alaja na swojego szefa i nigdy nic nie osiagna.



Pieniądze to żadne osiągnięcie. Możesz mieć miliony, a i tak będziesz cwe*ony.

JaTylkonaChwile

2021-03-12, 19:48
Znawca_Cipek napisał/a:

Sadistic? Serio? Jak to trafi na glowna, to chyba tylko z powodu bolu dupy tutejszych roboli, co cale zycie zapie**alaja na swojego szefa i nigdy nic nie osiagna.



odezwal sie znawca cipek... :homer:

ZnawcaCipek : Znam sie na c*pkach, mam na dysku ponad 80GB.

Osiagnales sukces w zyciu i dlatego nie bujesz sie na jachcie, nie popie**alasz w tym momencie prywatnym odrzutowcem - tylko siedzisz w pokoju i komentujesz na sadisticu.

Znawca_Cipek

2021-03-12, 19:58
bloodwar napisał/a:

Dałem 17 piwo licząc na to, że to guano trafi na główną i wywoła Twój bol dupy, panowie jeszcze tylko 3 i Znawca sie wk***i!!!





picolo napisał/a:

Pieniądze to żadne osiągnięcie. Możesz mieć miliony, a i tak będziesz cwe*ony.





JaTylkonaChwile napisał/a:

odezwal sie znawca cipek...
ZnawcaCipek : Znam sie na c*pkach, mam na dysku ponad 80GB.
Osiagnales sukces w zyciu i dlatego nie bujesz sie na jachcie, nie popie**alasz w tym momencie prywatnym odrzutowcem - tylko siedzisz w pokoju i komentujesz na sadisticu.



Uwielbiam wasz bol dupy :D Przynajmniej nie musze z utesknieniem czekac na piąteczek,piątunio. Kocham poniedzialki, jak inni musza wracac do znienawidzonej roboty u swojego Pana, a ja mam wolne. Wiec maski na noski i korzystac z piątunia, bo weekend sie zaraz skonczy. Ha ha ha!

JaTylkonaChwile

2021-03-12, 20:46
Znawca_Cipek napisał/a:

Uwielbiam wasz bol dupy Przynajmniej nie musze z utesknieniem czekac na piąteczek,piątunio. Kocham poniedzialki, jak inni musza wracac do znienawidzonej roboty u swojego Pana, a ja mam wolne. Wiec maski na noski i korzystac z piątunia, bo weekend sie zaraz skonczy. Ha ha ha!



no tak w poniedzialek mozesz sie wyspac... MOPS pewnie Ci pozniej otwieraja ;)

kamuha

2021-03-12, 20:53
Zrywniejszy niż moj Tofas- powiedział Imir oddając kluczyki klientowi po wymianie opon.

Rozjebie

2021-03-12, 21:10
JaTylkonaChwile napisał/a:

nie bujesz sie na jachcie, nie popie**alasz w tym momencie prywatnym odrzutowcem - tylko siedzisz w pokoju i komentujesz na sadisticu.



A niby czemu nie mógłby komentować z ajfona na jachcie z ku*asem w gębie jednej z 10 dz**ek?

virutz

2021-03-12, 22:01
Miałem kiedyś podobnie w Polonezie Caro, tylko inny kolor był

kzf

2021-03-12, 23:14
Silnik jeno gwizda, tylko kierowca p*zda... :kawa:



picolo napisał/a:

Pieniądze to żadne osiągnięcie.[...]


A wręcz przeciwnie, szanowny Panie Kolego. Pieniądze są fizyczną manifestacją Twoich umiejętności wyuczonych, zaradności, poświęconego czasu i energii. To duże osiągnięcie.

shoe5maker

2021-03-12, 23:42
JaTylkonaChwile napisał/a:

no tak w poniedzialek mozesz sie wyspac... MOPS pewnie Ci pozniej otwieraja



On jeszcze cycka ssie, więc jest niezależny.

shiters

2021-03-13, 00:12
taką ferarką zrobiłem z 7 tysi km po zachodzie europki, fajne autko, malo ergonomiczne troche. na zachodzie budzi takie same emocje jak w polsce nowy passat. fajny i tyle

kevlarus

2021-03-13, 07:38
A tak mi się skojarzyło :-)




lm65

2021-03-13, 11:29
Coś nie tak z podwoziem, albo z pedałem :)