18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A taki był ładny

mygyry • 2020-01-28, 19:43
Amerykański...
Opis w filmie (kotwica w plecy za auto reklamę)


Tr...........ty

2020-01-28, 23:42
mygyry napisał/a:

A odnośnie branży budowlanej to coraz więcej klientów indywidualnych wymaga na budowie od wykonawcy posiadania ubezpieczenia OC, oczywiście nie mówię o pracach malarskich od jakiegoś wiesia za 1000zl, ale jak fachowiec dostaje materiały po kilkaset zl/m2 na zamówienie to nalegają.



Często warunkiem przystąpienia do przetargu jest wymóg ubezpieczenia budowy, ale tutaj ubezpieczyciel ma jeszcze większe pole do popisu.

mygyry

2020-01-28, 23:43
Deprechamurowana napisał/a:

Warto dodać, że pracownikiem firmy był Ukrainiec. Zakładam, że pracował tam na czarno więc myjnia ma przesrane



Ciężko mieć ukra na czarno, żeby dostał wizę na kilka miesięcy to musi mieć zaproszenie od pracodawcy inaczej sam jego pobyt jest nielegalny a jeszcze takiego zatrudniać na lewo to proszenie się o kłopoty

TranzystorWyklęty napisał/a:

Często warunkiem przystąpienia do przetargu jest wymóg ubezpieczenia budowy, ale tutaj ubezpieczyciel ma jeszcze większe pole do popisu.



Specjalnie napisałem o klientach indywidualnych bo przy większych zleceniach kontaktowych to już od dawna standard

Alonso

2020-01-28, 23:59
Dobrze mu tak!. To za tę krótką rejestrację.

atomboy

2020-01-29, 00:21
ja oddałem do mechaniora pod Krakowem w Zabierzowie infiniti też V8 ale mnie j kucy. Naprawa się przeciągnęła o ... 2 tygodnie Jakiś problem z częściami ok.
Zawsze sprawdzam stan licznika wiem, że oni czasem muszą przejechać się samochodem rozumiem to ale ten pie**olony cygan pojechał nim nad morze na wakacje i naj***ł kilosów. Wypiął kamerę ale debil nie wiedział, że jest tam GPS sprawdziłem całą trasę. Jeszcze z ryjem do mnie, skończyło się pajacowanie po piśmie z kancelarii.

Hrabia Drapula

2020-01-29, 00:21
Jerzy_Owsik napisał/a:

A ch*j tam, łada rozj***la sciane domu kilka postów nizej za dwa dni pojedzie wyklepana a to amerykańskie gówno juz nie haha



i tu się mylisz, bo na 99,9% już był raz klepany, bo nikt samochodu całego z USA nie ciągnie, chyba że po zalaniu albo trupie

Diggerx

2020-01-29, 00:33
atomboy napisał/a:

ja oddałem do mechaniora pod Krakowem w Zabierzowie infiniti też V8 ale mnie j kucy. Naprawa się przeciągnęła o ... 2 tygodnie Jakiś problem z częściami ok.
Zawsze sprawdzam stan licznika wiem, że oni czasem muszą przejechać się samochodem rozumiem to ale ten pie**olony cygan pojechał nim nad morze na wakacje i naj***ł kilosów. Wypiął kamerę ale debil nie wiedział, że jest tam GPS sprawdziłem całą trasę. Jeszcze z ryjem do mnie, skończyło się pajacowanie po piśmie z kancelarii.



Trzeba mu było wystawić fakture za wypożyczenie samochodu za 10zł za kilometr

enviaczek

2020-01-29, 02:26
Sonymaxi napisał/a:

Śmierdzi ustawka jak jasny ch*j...



i po tylu latach to jest twój pierwszy post ? xD

lysout

2020-01-29, 07:49
OC myjni OK, ale szkoda nie jest bezpośrednio związana z usługą mycia, bo auto nie zostało porysowane, odbarwione, wgniecione podczas mycia.

https://gazetawroclawska.pl/dodgea-za-200-tys-rozbity-na-myjni-kto-za-to-zaplaci/ar/c1-14746840

Pocieszające dla właściciela jest to, ze może iść do sądu z pracownikiem i nawet może dojść do wyroku skazującego i nakazującego oddać pieniądze właścicielowi myjni, ale każdy kto bywał w sądach wie, ze te pieniądze są nie do odzyskania.

Mrrm

2020-01-29, 11:01
ZaSwojePiję napisał/a:

Czemu udokumentowanie zdarzenia ma utrudnic odzyskanie kasy?



Ubezpieczenie oc firmy obowiązuje kiedy stanie się coś co ma związek z wykonywana działalnością. Jeśli jakoś pracownik wyjechał z firmy aby się przejechać, to nie jest to „praca” film tylko to potwierdza. Gdyby go nie było to można by coś ściemnić, typu ze wyjeżdżając nie ogarnął mocy lub coś w tym stylu. AC właściciela tez po rozeznaniu sprawy może się bronić od wypłaty bo np będzie wiedział ze może być problem ze sciągnięciem kasy od winnego, lub może być umowa na jednego kierowcę.

Psilocke

2020-01-29, 12:40
Rozpatrujecie sprawę z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego.
Myślicie, że jak gościa stać na auto za kilkaset tysięcy to ma ubezpieczenie w budce z lodami?
Prawie na pewno jest na specjalnej umowie tylko i wyłącznie dla niego skonstruowanej.
Albo stać go na papugę, który się będzie o kasę sądził.

Znam kilku gości którzy kolekcjonują klasyki i takie tam. Żadne z tych aut nie ma ubezpieczenia "cywilnego". Wszystko jest na indywidualnych warunkach.
Gościu kasę dostanie a czy ubezpieczyciel wyrwie ją od winnego to go to ch*j boli.

DzidaZawodnik

2020-01-29, 14:01
Ma uśmiech na twarzy,bo w USA kupi taki za połowę ceny, a ten będzie miał na cześci w bonusie. wygrana na loterii.

Dzwoneczek

2020-01-29, 14:20
Ilość opinii w Mapach Google na temat tej myjni rośnie lawinowo. Chyba ktoś będzie musiał zmienić NIP

Mrrm

2020-01-29, 15:58
Psilocke napisał/a:

Rozpatrujecie sprawę z punktu widzenia przeciętnego Kowalskiego.
Myślicie, że jak gościa stać na auto za kilkaset tysięcy to ma ubezpieczenie w budce z lodami?
Prawie na pewno jest na specjalnej umowie tylko i wyłącznie dla niego skonstruowanej.
Albo stać go na papugę, który się będzie o kasę sądził.
Znam kilku gości którzy kolekcjonują klasyki i takie tam. Żadne z tych aut nie ma ubezpieczenia "cywilnego". Wszystko jest na indywidualnych warunkach.
Gościu kasę dostanie a czy ubezpieczyciel wyrwie ją od winnego to go to ch*j boli.



To nie auto tej klasy żeby można było mówić o umowach indywidualnych. Chyba ze bardzo chciał, ale mało prawdopodobne.

23456789

2020-01-30, 06:51
jbone napisał/a:

właściciel samochodu ma uśmiech na twarzy bo :
A)mając taki samochód ma k***iokolosalne ubezpieczenie gdzie wydadzą mu drugie takie albo dadzą mu całą kasę
B)ma tyle kasy że pomyślał "ch*j jutro kupię drugie"
C)jest zajebistym optymistą i stwierdził "ale zajebiście się wgniotło na tym drzewie"
...albo jest psychopatą.



Właściciel cieszy się ponieważ auto przybyło z ameryki w podobnym stanie a teraz to sobie kupi nowego z salonu.

Stachyrnik

2020-01-30, 21:22
A co ma płakać ? Ułomny wziął samochód i chciał się pobawić. Za duża moc jak na gnoja.