18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tak ładnie śpiewali

naitsyrk • 2017-03-12, 21:01
Jak widać kibicowanie drużynie podczas przejścia setek fanów innego zespołu nie jest dobrym pomysłem.


el...........wy

2017-03-13, 10:30
@UP
Tak, bo piłka to dla wielu jeden z najlepszych sportów. A na najwyższym poziomie (czyli właśnie w Anglii) większość meczy to rewelacyjne widowiska. Sam byłem na paru meczach Premier League i nawet jak sama gra się nie kleiła to atmosfera była niepowtarzalna.

A co do samych kiboli to też już się tak nie srajcie. Sam ich nie lubię, chociaż mam wśród znajomych takich, co się bawią i w sumie dużo ciekawych rzeczy można się czasem dowiedzieć. Wbrew pozorom to nie tylko oglądanie ch*jowych meczy i walenie po ryjach, ale nie ma co się rozpisywać. No i nie mówię też oczywiście o tępych Sebonach spod bloków, tylko o gościach, co by mogli robić wiele innych rzeczy, bo np. mają wykształcenie i pieniądze, a wolą jeździć po jakiś zadupiach na trzeciej lidze, ale to ich wybór.

W............R.

2017-03-13, 10:40
@up Zdajesz sobie sprawę, że widać już na pierwszy rzut oka, że kłamiesz?

vl...........00

2017-03-13, 10:55
Wartości? Nie no, ludzie szanujmy się :D

BrianGriffin

2017-03-13, 11:00
gambler1 napisał/a:

@UP
Tak, bo piłka to dla wielu jeden z najlepszych sportów. A na najwyższym poziomie (czyli właśnie w Anglii) większość meczy to rewelacyjne widowiska. Sam byłem na paru meczach Premier League i nawet jak sama gra się nie kleiła to atmosfera była niepowtarzalna.

A co do samych kiboli to też już się tak nie srajcie. Sam ich nie lubię, chociaż mam wśród znajomych takich, co się bawią i w sumie dużo ciekawych rzeczy można się czasem dowiedzieć. Wbrew pozorom to nie tylko oglądanie ch*jowych meczy i walenie po ryjach, ale nie ma co się rozpisywać. No i nie mówię też oczywiście o tępych Sebonach spod bloków, tylko o gościach, co by mogli robić wiele innych rzeczy, bo np. mają wykształcenie i pieniądze, a wolą jeździć po jakiś zadupiach na trzeciej lidze, ale to ich wybór.



meczy koza, baranie ;-)

żmij

2017-03-13, 11:15
kamczak napisał/a:

Tych wartości, żaden z was gimbusów nie zrozumie, ale zawsze możecie sobie napisać, komentarz z dupy, może wam podobny zjeb da wam "piwo".


Wartości? Toś doj***ł... Jak dzik w sosnę.

kamczak

2017-03-13, 11:40
Dreamer napisał/a:



No proszę, wytłumacz nam te jakże pewnie szlachetne wartości.
Rozumiem kibicować swojej drużynie, którą się lubi, nie wnikam. Ale jak k***a głupim trzeba być żeby napie**alać się tylko dlatego, że koleś obok ma inny szalik albo śpiewa przyśpiewkę innej drużyny, nie mówiąc już o rozpie**alaniu stadionów, zamieszek z policją i innych zachowań, z których znani są ci podludzie.



O tym właśnie pisałem, nie dość że nie rozumiesz, to jeszcze mylisz kibica z kibolem. Angole mają piłkę nożną we krwi, dla nich mecz to święto, nie porównuj ich do naszych, którzy nie przychodzą nawet oglądać spotkania, tylko porozpie**alać to i owo. Poza tym jakie napie**alanie, gościu pijany wykrzykiwał do nich, wyjaśnił go strzałem i tyle, nikt nie podbiegł żeby go zbutować, zobacz w jakim wieku są zainteresowani, i jak są ubrani, kibol jak u nas ? Ale spoko, podludzie, itp. zapomniałem że tutaj Piłka nożna to pedalstwo, i wojownicy sadola zawsze się znajdą, żeby pojechać trochę.

Amur

2017-03-13, 11:48
@Lopez "Lepsza wiara w coś takiego niż gościa, który chodził po wodzie, ale nikt tego nie nagrał"

chłopcze nawet gdybyś żył sam od urodzenia na bezludnej wyspie pod opieką np. waranów z Comodo albo antylop to i tak wiedział byś że Bóg istnieje a ty dzięki niemu i nikt nie musiał by ci o tym mówić

rbk17

2017-03-13, 11:55
Piłka nożna jak widać jest dla prymitywów. Jeszcze nigdy nie widziałem agresji w innym sporcie, wyłtumaczcie mi ten fenomen.

lapps

2017-03-13, 12:01
rbk17 napisał/a:

Piłka nożna jak widać jest dla prymitywów. Jeszcze nigdy nie widziałem agresji w innym sporcie, wyłtumaczcie mi ten fenomen.



z domu nie wychodzisz

kamczak napisał/a:


Ale spoko, podludzie, itp. zapomniałem że tutaj Piłka nożna to pedalstwo, i wojownicy sadola zawsze się znajdą, żeby pojechać trochę.



zawodowa pilka nozna to jest pedalstwo i cyrk. ale napie**alanie sie po ryjach mozna szanowac

Clarx

2017-03-13, 13:03
Kibolstwo to jak religia - chodzi o przynależność do grupy.
Wartości mają w dupie. Chrześcijan nie obchodzi co mówił Chrystus a kiboli jakie są wyniki meczu.
Chodzi tylko o to żeby napie**olić tym drugim i czuć się silnym w grupie.

Jak małpy.

ziutek11113

2017-03-13, 13:14
Każdy ktory pisze że bieganie za szmaciana kulką, nie zna nawet zasad, nie wie nic o tym sporcie, dodatkowo jest p*zdą :)

Adrian92

2017-03-13, 15:27
Same ograniczone p*zdy się tutaj wypowiadają :) To, że ktoś da sobie po ryju nie oznacza, ze jest nie wiadaomo kim. ludzie robią gorsze rzeczy, kradną, gwałcą, mordują. to są zwierzeta i podludzie. Poza tym dwóch panów chciało sprowokować kibiców, chciało pokazac jacy sa twardzi, więc jeden z nich dostał w mordę. To tak jakby Ci sie smiał w twarz. Jeden ma charakter taki , że to zignoruje, drugi podejdzie i wyjebie w pysk. Tylko idiota nie zauwązy, że to zwykła prowokacja. Jak dla mnie słuszna reakcja, tak samo bym traktował jakies 80 % uzytkowników na sadolu :) Ale was to bym j***ł łopatą, szkoda pięsci :)

Dreamer

2017-03-13, 16:06
Adrian92 napisał/a:

Jak dla mnie słuszna reakcja, tak samo bym traktował jakies 80 % uzytkowników na sadolu :) Ale was to bym j***ł łopatą, szkoda pięsci :)




Uuuu mamy tu cwaniaka! Cwaniak daje 30!

ValvePlsFix

2017-03-13, 17:29
okoń321 napisał/a:

chłopcze nawet gdybyś żył sam od urodzenia na bezludnej wyspie pod opieką np. waranów z Comodo albo antylop to i tak wiedział byś że Bóg istnieje a ty dzięki niemu i nikt nie musiał by ci o tym mówić


Większej głupoty nie słyszałem :D Powiedz coś jeszcze ciekawego, rozbawiasz mnie.