18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A tacy byli odważni w grupie

phrontch • 2020-06-01, 23:26
Tego sklepu dzikusy nie splądrują




Gigantus

2020-06-02, 14:33
Akcja z tym że ktoś klęka a inny z pcha się z pokojowym transparentem po to żeby docelowo okraść ,splądrować czyjąś wartość a pracowników pobić lub zabić jest tak k***a mać wk***iający że aż się prosi żeby mu z tej strzelby w czoło wypalił. Ja pie**ole co za śmiecie.... Kojarzy mi się to z tą sektą z Gry o Tron gdzie wszędzie z miłością i pokojowo a chodziło tylko o rzeź na innych... j***ne k***y

M00nSpeLL

2020-06-02, 14:34
Tom9310 napisał/a:

Najlepsze w tym wszystkim jest to że 90% tych asfaltowych ludzi ma w dupie tak naprawdę tego zabitego murzyna. Ale że całe ich życie polegało na socjalu i oglądaniu filmów na kanapie to teraz korzystając z gówno burzy mogą sobie po demolować i pokraść: w imię idei stop rasizmowi



najlepsze jest w tym to, że typowy sadol nie różni się niczym od takiego murzyna, który rozpie**ala miasto. ps. w usa prawie nie ma socjalu

AdamBrown

2020-06-02, 16:28
Mistrz trzymania pecika, powiedział, że im chodzi tylko o to zeby z tąd sp***alali. :D

jasypan

2020-06-02, 20:58
M00nSpeLL napisał/a:

najlepsze jest w tym to, że typowy sadol nie różni się niczym od takiego murzyna, który rozpie**ala miasto. ps. w usa prawie nie ma socjalu



Jesteś wyjątkowo sp***oloną istotą.