18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A se potrącę, a co

WeedLover • 2017-11-10, 09:46
Prześladowany przez społeczeństwo motocyklista uległ prowokacji pieszych.


Gwardek

2017-11-10, 11:29
Koleś do odstrzału. Nie dość, że przebiega przez jezdnię jak debil, to jeszcze leży sobie jak gdyby nigdy nic, centralnie pod kołem pickupa. Zero instynktu samozachowawczego. Po co takie coś żyje? Wyrwać chwasta.

CbK

2017-11-10, 14:01
A tak liczyłem, że kierowca pickupa nie zauważy zdarzenia i ruszy...

Essent

2017-11-10, 21:38
Choćbym nie wiem jak symulował czy miał atak padaczki i sunął się pod koła obcego auta to nih*ja bym tam nie leżał ani nie oczekiwał odszkodowania :kawa:

nowynick

2017-11-11, 13:42
No niestety spora cześć pieszych to j***ne zombie. W Warszawie wysyp tego k***a taki że ja pie**olę. A od czasu jak im dali pierwszeństwo na pasach to w ogóle niektórzy przestali się rozglądać. Ciemno, człowiek po 8 godzinach przed kompem. W samym listopadzie już trzech idiotów prawie rozjechałem.

Jo...........23

2017-11-11, 14:12
nowynick napisał/a:

..., człowiek po 8 godzinach przed kompem. W samym listopadzie już trzech idiotów prawie rozjechałem.



To może lepiej odstaw na trochę tego sadistica. Dla Twojego i innych dobra. :)

nowynick

2017-11-11, 14:32
Jod123 napisał/a:



To może lepiej odstaw na trochę tego sadistica. Dla Twojego i innych dobra. :)



Widzisz praca w korpo ma kilka minusów. Jeden z najgłupszych to nie odchodzenie od kompa i ch*j. Ja palę wiec i tak odchodzę ale widziałem juz nie raz idiotki które swoje odwaliły i patrzyły się kilka godzin w jedną i tą samą tabelkę bo szef patrzy. Ja jestem kurewsko dobrym specjalistą od accessa, excela i autocada. Swoje robię szybko i dokladnie i szef o tym wie. Wie też że jak przeglądam sadola to może mi wrzucać następne zadania jeśli jakieś ma. Natomiast wymaga tej poj***nej zasady "siedź przy kompie i ch*j.

Loaloa

2017-11-11, 14:33
Kierowca pickupa skrewił sprawę.

ZajętyPelikan

2017-11-11, 15:04
@nowynick

Ja jak potrzebuje odpalić autocada, to mnie ch*j strzela, tak więc szacun, że lubisz w tym syfie pracować...

elfis

2017-11-11, 15:10
jeśli ktoś mnie nazwie motop*zdą to już wiem co zrobię

greony12

2017-11-12, 03:51
mówiłem do tego białego pick-up: RUSZAJ, zawiodłem się, brak piwa

a co do cyklisty: 300km/h miedzy autami po korku, brak przygotowania.... poj... motop*zda (a la Velture) po h*j mu jeszcze kask? było se rozbić pustą łeptyne o asfalt, pieszy tak samo