18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A rodzice wiedzą czym się pan zajmuje?

magdauke88 • 2019-06-15, 20:48
Typ ich nieźle magluje.


Halman

2019-06-15, 20:51
przykra wiadomość dla autora postu; nie rekomenduję tego tematu do postawienia go tutaj

longlong7

2019-06-15, 22:28
k***a nic z tego nie rozumiem, może dlatego że nie oglądałem tego

Verano

2019-06-15, 22:57
k***a, następny strażnik Teksasu.

Eges

2019-06-15, 23:05
no i ch*j jak są naiwniacy to się ich robi na kase. każdy orze jak może

McQurwa

2019-06-15, 23:59
cobranocka napisał/a:

Piwo za koszulkę .


I zegarek

Cz...........as

2019-06-16, 00:21
Po ch*j to tutaj??

Ca...........on

2019-06-16, 03:23
Jak do mnie dzwonili spammerzy, to rzucałem na nich klątwę voudou (znam kreolski) i kazałem, by sobie poczytali w internecie oraz obejrzeli parę filmów na youtube, żeby się przekonali, czy to działa. Jedna nawet ze łzami potem oddzwoniła, prosząc o jej zdjęcie, a telefony po gdzieś roku takich metod się skończyły.

brylant1412

2019-06-16, 08:40
w tych firmach pracują same pajace.Do mnie zadzwonił na domofon przedstawiciel że chce zrobić umnie pokaż garnków .Mieszkam na 4 piętrze windy nie ma---Mówię mu że ok wchodż a ten pajac wchodzi z takimi wielkimi ruskimi torbami zasapał się jak sk***ysyn.Otworzyłem drzwi i mówie ch*jowi że już mi się odechciało a ten pajac torby na plecy i schodzi po schodach i coś pie**olił pod nosem.....

jorge68

2019-06-16, 08:57
Super koszulka

edek.bajzel

2019-06-16, 09:39
ch*ja wnośi ten film, żadnych konkretów, szkoda czasu

MariolaBezPindola

2019-06-16, 09:52
Jak widze taki ryj i opis detektywistyczny, od razu wiem ze to jakis duren

Pokolenie k***a youtube

niemamskarpet.

2019-06-16, 10:25
Oto kilka sztuczek: a do tego dochodzi jeszcze NLP i dobrze wyselekcjonowani klienci, głównie emeryci ściagani np. darmowym badaniem

1. Do pokazu zawsze używamy nowych naczyń, klientom się mówi, że są używane już od dawna, a jak ładnie wyglądają.

2. Numer ze zdmuchiwanym omletem: prezenter pokazuje nową patelnię, suchą. Podaje ją asystentowi, a ten niepostrzeżenie podmienia ją na taka samą, ale wysmarowaną smalcem. Potem smaży się omlet i prezenter jednym dmuchnięciem zdmuch*je go z patelni.

3. Akcja z piernikiem: w kwadratowym naczyniu wysmarowanym wcześniej tłuszczem jest masa piernikowa. Na zwykłej kuchence się to "piecze", a potem pokazuję się widowni piernik od góry. Jest ładnie wypieczony i brązowy. Od dołu natomiast jest spalony na węgiel. Podaje się go asystentce, która odcina spaleniznę, a resztą częstuje widzów.

4. Przypalanie mleka: w butelkach po mleku jest jakaś inna, chemiczna substancja. Przypala się to "mleko" i pokazuje, jak łatwo odchodzi od ścianek wspaniałego naczynia. Normalne mleko już tak łatwo nie odejdzie.

5. Numer z karmelem: do naczynia wsypuje się cukier i go podgrzewa. Po chwili się karmelizuje, potem stygnie. Taki karmel bardzo trudno usunąć. Ale na pokazie schodzi bez problemu. Bo garnek wcześniej został posmarowany smarem używanym przez wulkanizatorów w czasie zmiany opony.

6. Na pokazie zawsze jest dużo naczyń, żeby móc swobodnie nimi manewrować, a zapasowa ekspozycja jest pod ladą.

7. Do pokazów używa się zawsze kuchenek indukcyjnych, dlatego że nie smolą dna naczyń i gary pozostają czyste do końca pokazu.

8. Bigos teoretyczny: w czasie pokazu w szybkowarze jest gotowany bigos. Wrzuca się wszystkie składniki i po 20 minutach jest "gotowy". Pokazuje się go klientom i wyrzuca do kosza. A do degustacji podaje się bigos kupiony w barze.

jinn

2019-06-16, 16:17
Mamy wolny rynek. To, że sprzedają za 1000zł patelnię wartą 25zł nie jest niezgodne z prawem. Gościu porównał tę sytuację do sprzedaży Tigera na Orlenie. Drogo w ch*j, a jednak nikt z tego afery nie robi. Każdy z nas może stanąć na straganie z truskawkami i próbować opie**olić je za 80 zł/kg. Jeżeli uda się sprzedać to w porządku, jeleń się znalazł i jest OK. Karygodne jest jednak świadome wpie**alanie kogoś w kredyty poprzez zaklejanie ważnych informacji na formularzu itp. Za to powinni być karani.