18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A potem się dziwią motocykliści...

Halman • 2020-11-08, 06:45

dlaczego nikt ich nie kocha poza innymi motocyklistami...

35i

2020-11-08, 06:48
Halman napisał/a:

dlaczego nikt ich nie kocha poza innymi motocyklistami...


Za to, jak się już nawzajem kochają, to na zabój.
:blowjob:

Barnellini

2020-11-08, 07:58
Bez sensu ten opis. Przecież z filmu wynika, że kierowca wyprzedzającej ciężarówki zasłużył na butelkę na ryj a nawet murzyńskiego ch*ja w dupę. No i jeszcze szacun dla kierowcy skutera za celny strzał :D

Halman

2020-11-08, 09:05
Barnellini napisał/a:

Bez sensu ten opis



Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.

Barnellini

2020-11-08, 10:27
Halman napisał/a:

Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.



Raczej nie mają "doprecyzowane" w ustawie, że można jechać na czołowe jak ma się większy pojazd. Dalekowschodnia egzotyka powoduje, że taki jest zwyczaj ale również jej można przypisać butelkę która wpadła przez okno do kabiny ;)

Pozdro

baronturbina

2020-11-08, 11:02
Halman napisał/a:

Bez sensu to jest dwóch pedałów oczekujących dziecka... przede wszystkim to jakaś dalekowschodnia egzotyka i nie wiemy jaki to kraj i jak mają doprecyzowane przepisy o wyprzedzaniu i wymijaniu. A nawet jeśli to rzucanie butelką w celu wywołania urazu u kierowcy ciężarówki może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze i jak dla mnie nie jest chwalebne ze strony "zmotocyklowanego" i to właśnie miałem na myśli.


Stary nie pie**ol i nie wylewaj żali przez to ze sam się dziecka nie doczekasz. Kierowca to ch*j a motocyklista to tez ch*ja ale mniejszy.

Romekburczymucha

2020-11-08, 14:02
Ktoś tu panicznie boi się motocykli, a na rowerku jeździsz już bez bocznych kółek?

chico35

2020-11-08, 17:36
halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?

Halman

2020-11-08, 17:59
chico35 napisał/a:

halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?


a ty?


Salieri16000

2020-11-08, 18:11
chico35 napisał/a:

halman ty jesteś niedorozwinięty jakiś?



Tak- on jest wstrzymany umysłowo, co zresztą potwierdził odpowiadając pytaniem na pytanie:

Halman napisał/a:

a ty?




Salieri16000

2020-11-08, 18:21
Halman napisał/a:

słuchaj; zaproponowałem ci coś, ale może ci umknęło więc przypominam; wchodzisz w to?



Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło ch*ja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.

Halman

2020-11-08, 18:26
Salieri16000 napisał/a:

Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło ch*ja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.


nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.

baronturbina

2020-11-08, 22:00
Halman napisał/a:

nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.


Halina może wolał byś zawieszenie fiuta?

~_Yarko_

2020-11-09, 00:22
Salieri16000 napisał/a:

Przyznam szczerze, że nie widziałem wcześniej tego posta z linku i napiszę ci, że koło ch*ja mi lata, czy będziesz komentować moje posty czy nie. Jak widzisz nie cisnę z komentarzami pod każdym twoim filmikiem. Nie chce mi się już zwracać ci uwagi na błędy jakie popełniasz pisząc opisy, że już o ich bezsensie nie wspomnę- dlatego komentuję twoje wrzutki sporadycznie.


Halman napisał/a:

nie satysfakcjonuje mnie taka wymijająca odpowiedź; albo zawieszenie broni albo jedziemy po sobie, twój wybór.


Jakie zawieszenie?
Przecież wtedy będzie tutaj wiało nudą :-P