18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A po Super Bowl...

TT4 • 2018-02-08, 14:18
...drobne zakupy.




poligon6

2018-02-08, 14:23
Jeszcze brakuje by ktoś ogień podlożył. A pamietam forumowe lewactwo jak sie nasmiewało z Januszy i moherów walczacych o karpia z lidla.

latino_lover

2018-02-08, 14:30
@poligon6

Aha, wyśmiewanie ludzi co by sobie zęby powybijali, żeby zaoszczędzić 5zł na karpiu to bycie "lewactwem"?

Zasadnicza różnica to taka, że janusze idą z towarem do kasy, a tu masz zwyczajny zwierzyniec, który nakradł i zniszczył komuś interes.

poligon6

2018-02-08, 14:34
latino_lover napisał/a:

Aha, wyśmiewanie ludzi co by sobie zęby powybijali, żeby zaoszczędzić 5zł na karpiu to bycie "lewactwem"?



A ktos stracił zeby?

Chodzi o kontekst jaka ta Polska niby jest zacofana, a zachód cacy. Jakby tylko w Polsce Janusze rozbiły zadyme na promocji. swoja droga Janusz za tego karpia zapłaci, tutaj kradna w zywe oczy.

latino_lover

2018-02-08, 14:56
Jak dla mnei to nie chodzi o kontekst "Polska na tle zachodu", tylko ogólnie wyśmiewanie ludzi, którzy są w stanie poświęcić dużo czasu, nerwów i godności, żeby zaoszczędzić parę złotych. Ewentualnie drobnych przedsiębiorców co będą wyrywać po 10 torebek rzekomo marki premium (teraz kojarzonej prawie wyłącznie z bitwami w supermarketach), żeby potem wystawić na olx.

poligon6

2018-02-08, 15:14
"Jak dla mnei to nie chodzi o kontekst "Polska na tle zachodu", tylko ogólnie wyśmiewanie ludzi,'

No niestety ale komentowane to jest jakby to była cecha narodowa.

Byłem pare lat temu na zachodzie w centrum handlowym, które robiłoby u nas za małe miasto. I mogę stwierdzic że kultura zakupów u Polaków stoi na lepszym poziomie. Fakt że syfili głownie bambo, ale takie zachowanie było tolerowane. U nas ochroniarz wyj***łby z biedry kogoś kto wywala jogurty na podłoge i je niszczy albo rozdziera opakowania.



Wiewór

2018-02-08, 15:23
@up
Ja mam zdjęcie Polaka na poziomie.



17 lat temu jak byłem na lazurowym wybrzeżu, wchodząc do sklepu ochroniarz zapytał czy jestem z Polski. Jak odpowiedziałem, że tak to kazał mi zostawić plecak przy kasie.

poligon6

2018-02-08, 15:29
"17 lat temu jak byłem na lazurowym wybrzeżu, wchodząc do sklepu ochroniarz zapytał czy jestem z Polski. Jak odpowiedziałem, że tak to kazał mi zostawić plecak przy kasie."

Pewnie pomyslał że kłamiesz bo na rumuna zalatywałeś. (nie mylić z mieszkańcami Rumunii).

latino_lover

2018-02-08, 15:55
poligon6 napisał/a:

Byłem pare lat temu na zachodzie w centrum handlowym, które robiłoby u nas za małe miasto. I mogę stwierdzic że kultura zakupów u Polaków stoi na lepszym poziomie. Fakt że syfili głownie bambo, ale takie zachowanie było tolerowane. U nas ochroniarz wyj***łby z biedry kogoś kto wywala jogurty na podłoge i je niszczy albo rozdziera opakowania.



Więc sam widzisz, że nie mamy czego brać do siebie w takim razie. Prawda jest taka, że o karpia czy te ch*jowe klapki biją się albo dziadki, albo matoły, które nie potrafią przekalkulować, że mogliby ten czas spożytkować z lepszym zyskiem. Także nikt normalny nie ocenia takich zachowań jako "narodowe", tylko marginalne, z których można się pośmiać.

Hrabia Drapula

2018-02-08, 16:22
tak czy srak mała seria z kałacha by się przydała że by nad dziczą zapanować

co do Polaczków (jak ja k***a nie znoszę tego określenia) walczących na promocjach, widzieliście jak się o wiśnie czy czereśnie napie**alali w USA, a we Francji ostatnio z Nutellą ? i to tylko przykłady z ostatnich dni, niestety w każdym kraju jest część ludzi biednych i jak się nadarzy okazja tak się dzieje, oczywiście walczą też tacy co są naj***ni kasą po uszy i dlatego mają kasę

KillerLaugh

2018-02-08, 16:41
Abraxus napisał/a:


17 lat temu jak byłem na lazurowym wybrzeżu, wchodząc do sklepu ochroniarz zapytał czy jestem z Polski. Jak odpowiedziałem, że tak to kazał mi zostawić plecak przy kasie.


Też 17 lat temu byłem na LW i pamiętam, że komuś z grupy zaj***li z kempingu aparat fotograficzny. Przetrzepali wszystkie plecaki, a własność cudownie odnalazła się u czarnoskórego pomocnika "rezydenta" :amused:

b0r000

2018-02-08, 16:46
Hameraykanie to naprawdę tępy naród
U mnie nawet jak są juwenalia to Żabki, Małpki itp. wpuszczają maksymalnie kilka osób i kolejka stoi przed sklepem żeby nie było rozpie**olu w środku. Wyjdą ze sklepu wchodzą kolejni.

ypierdalaj

2018-02-08, 17:40
pie**ole, bałbym się być białasem w Ameryce.

Budrys2000

2018-02-08, 20:54
Kto był w Stanach, ten wie, że nie licząc drobnych wyjątków jest to dżungla pełna małp, jaskiniowców i troglodytów.

Loaloa

2018-02-08, 21:19
Już myślałem, że to kolejny filmik z narodowcami z Płocka. Jednak nie.