18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A pani to kto?

~Velture • 2018-09-13, 07:26
Wiem, wiem, że to to ale k***a gość rozj***l poprawność :amused:


Wiewór

2018-09-13, 07:33
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Zdjęcia robione rok temu. Jasne k***a. W rok wbiła 40 kg. Próbowała oszukiwać i później jej przykro, że facet się wk***ił.
Poza tym on zmierzył i ocenił ją wzrokiem profesjonalnego farmera. Zobaczył, że waży na oko ze 130 kg i w głowie przeliczył, że dziennie musi wpie**olić kubik paszy ze serwatką i trzy parowniki ziemniaków. Po prostu zrozumiał, że to mu się nie kalkuluje. :amused:

Slatojesos

2018-09-13, 08:20
A ja i tak bym r*chał,jeszcze świnka młodziutka i ciałko zbite,poza tym z ryja fajna dupa

poligon6

2018-09-13, 08:24
Daje piwo ku przestrodze. Ale to jeszcze nie jest najgorsze, czasami ukrywaja zj***nie umysłowe.

Pantilion

2018-09-13, 08:43
I dobrze tak maciorce. Kłamstwo ma krótkie nogi, a w tym wypadku krótkie i grube :krejzi:

damianpl

2018-09-13, 09:05
Slatojesos

ty zjebie takie grube otyłe zaniedbane gówno? Kazda laska z nadwaga powinna byc osrana i zakopana. Kobieta musi byc zgrabna a nie gruba. to tylko swiadczy o niej jak sie prowadzi. stop grubasa wyjebac wszystkich na jedna wyspe wp*zdu niech sie tam pozjadaja

nowynick

2018-09-13, 09:24
Ustawione jak większość tych programów, ale trzeba przyznać zajebiste :piwo: "Miałam dłuższe włosy" "mrgreen"

niemamskarpet.

2018-09-13, 09:46
"Daje piwo ku przestrodze. Ale to jeszcze nie jest najgorsze, czasami ukrywaja zj***nie umysłowe " i jeszcze okazują się k***ami bez skrupułów ......

Mors_Nigra

2018-09-13, 10:07
@Abraxus 130 kilo to ona na wadze nie widziała od lat...

maniekboy

2018-09-13, 10:18
damianpl napisał/a:

Slatojesos

ty zjebie takie grube otyłe zaniedbane gówno? Kazda laska z nadwaga powinna byc osrana i zakopana. Kobieta musi byc zgrabna a nie gruba. to tylko swiadczy o niej jak sie prowadzi. stop grubasa wyjebac wszystkich na jedna wyspe wp*zdu niech sie tam pozjadaja



Pokaz swoja fotke.
Ocenimy twoje boskie oblicze.
Laska postąpiła mega ch*jowo, ale to nie powod, by gardzić człowiekiem tylko dlatego, ze jest ulany.

PS. jakby sie jakis ogarniety facet przy niej zakrecil i by sprawil, ze straciłaby te kg, to wygladałaby na serio spoko.
Jest mloda, wiec i skora jest elastyczna, a ty sam pewnie bys wtedy walil kapucyna pod jej zdjecia w stroju kąpielowym.

I popracuj nad interpunkcją.

~Nei

2018-09-13, 10:19
"Tamto było robione 40 kilo temu"

spinaczel

2018-09-13, 10:28
Typowa laska z tindera/badoo. Stare zdjęcia jak jeszcze była chuda, oszukuje ludzi a potem przychodzi na randkę. Czy to naprawdę takie trudne wygospodarować 2h tygodniowo na siłownię?

@Maniekboy: oczywiscie,że powód. Otyłość powoduje wiele chorób i wygląda obskurnie i to jest w większości wina tylko i wyłącznie tej osoby(może z 5% jest faktycznie chora i nie może schudnąć).

Smoczoor

2018-09-13, 10:30
20 lat i taki knur... dodajcie kolejne 10 i kolejne 10 lat... pie**olnie rekord Guinessa!

maciuch2

2018-09-13, 10:33
Dobre kombo, figura tucznika, zęby bobra.