18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A pani to kto?

~Velture • 2018-09-13, 07:26
Wiem, wiem, że to to ale k***a gość rozj***l poprawność :amused:


Wiewór

2018-09-13, 10:35
Pocieszające jest, że do setki ma lepszy wynik niż Ferrari. Do setki na wadze.

airwalk

2018-09-13, 11:14
Myśle że ze 150 kg i to po srogiej kupie...

kzf

2018-09-13, 11:17
maniekboy napisał/a:

PS. jakby sie jakis ogarniety facet przy niej zakrecil i by sprawil, ze straciłaby te kg, to wygladałaby na serio spoko.


Maniuś, Maniuś... Taki stary, a w jednorożce wierzy... Wiesz co się zwykle dzieje w babskim parniku, kiedy ogarnięty gość weźmie ją pod skrzydła i doprowadzi do porządnego stanu?

Zwykle zaczyna się tyrada "jak on mnie chciał, kiedy byłam zapuszczona, to teraz, kiedy wyglądam o wiele lepiej na pewno jakiś lepszy zwróci na mnie uwagę". Z kobiecym pasywem "hipergamia" niewielu wygrało.
I co? Chciałbyś stracić kawałek swojego życia, żeby takiej pomóc, a potem skończyć jako frajer, bo "ona jest hot i zasługuje na kogoś lepszego"?

Ronoaro

2018-09-13, 11:22
Wg. mnie przedstawienie takiego zdjęcia spełnia przesłanki art. 286 kc "§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Kurła, co tu się odj***ło.

Sukkub_

2018-09-13, 11:36
Biedny facet, nie ma szczęścia :lol:


Wiochmen

2018-09-13, 11:37
mnie to zawsze zastanawiało po co one cos takiego robia.


Najlepszy jest motyw jak to oszukują same siebie przy innych, spróbuj kiedys powiedziec cos o ciezkiej nadwadze w towarzystwie i przy takiej osobie odrazu uslyszysz ze "ja sie czuje dobrze w swoim ciele" a na fb zdjecia samego ryja zeby tylko ciala nie bylo widac ...

Jednym slowem tragedia, samo sie nic nie dzieje

~Velture

2018-09-13, 11:41
Sukkub_ napisał/a:

Biedny facet, nie ma szczęścia :lol:


Hue hue hue.

;-)

weryfikator4

2018-09-13, 11:42
kzf napisał/a:


Maniuś, Maniuś... Taki stary, a w jednorożce wierzy... Wiesz co się zwykle dzieje w babskim parniku, kiedy ogarnięty gość weźmie ją pod skrzydła i doprowadzi do porządnego stanu?

Zwykle zaczyna się tyrada "jak on mnie chciał, kiedy byłam zapuszczona, to teraz, kiedy wyglądam o wiele lepiej na pewno jakiś lepszy zwróci na mnie uwagę". Z kobiecym pasywem "hipergamia" niewielu wygrało.
I co? Chciałbyś stracić kawałek swojego życia, żeby takiej pomóc, a potem skończyć jako frajer, bo "ona jest hot i zasługuje na kogoś lepszego"?


W sedno dobrodzieju:) Dlatego ja swojej do niczego nie zmuszam. Chce to je, chce to śpi, nie chce to nie żre...wolna wola. Zacznie się odchudzać - po 3 dniach przestanie, chce przytyć - po 3 dniach "jaka ja jestem tłusta!!!"... Ten gatunek sam się unicestwi. Chaos i jeszcze raz chaos. Najlepiej nie ingerować, same się wyniszczą.

Janusz_k

2018-09-13, 11:45
Jak to po co? Ciasteczka, lody cukierki pewno garściami wpie**ala bo nie potrafi sie pohamować, to efekt widoczny, a tak w ogóle to wygląda na 30+, a po 1 dziecku to się w żadne krzesło jej dupsko nie zmieści.

lm65

2018-09-13, 11:53
Te grube są najlepsze do anala. Wchodzisz w taką jak w masełko, a one nie grymaszą. Rżnięcie c**y jest trudniejsze bo udziska przeszkadzają.

Wiochmen

2018-09-13, 12:04
TO chyba nie byl dla goscia udany dzien:D



spinaczel

2018-09-13, 12:15
@lm65: dlaczego jak w masło? więcej srają i mają luźniejsze?

czerczil

2018-09-13, 12:38
Ziomek trafil na dobre partie, to jak trafic 6 w totka :krejzi:

konradssc

2018-09-13, 13:13
Chłopaki to nie, że chcę pisać, że ,,kto wybrzydza ten nie r*cha'', ale gdyby tak popatrzeć na tą sprawę czysto biologicznie (tematem moich rozważań nie będzie strona estetyczna, itp. więc proszę się nie rozpędzać), to w przyrodzie jest tak, że samiec alfa czy tam dobry samiec zdolny do rozrodu to samiec, który jest w stanie zapłodnić każdą samicę. Przekładając to na ludzi to facet, który jest wybredny ponad pewną miarę jest mniej męski/samczy. Nie mówię żeby r*chać maciory po 200 kg, ale kurde jeśli testosteron w Tobie buzuje i widzisz zadbaną babkę, która no nie wiem, nie śmierdzi, jest ładnie ubrana i celulit jej się nie wylewa to kurde ku*as sam dyga. Nie ujmuje nikomu człowieczeństwa i inteligencji, ale jeśli widzisz atrakcyjną młodą babkę i masz wysoki testo, to bez względu czy waży ona 45 czy 100 kg to chcesz zamoczyć w niej kapucyna. Nigdy nie zrozumiem tych co wybrzydzają ponad pewną miarę. Upodobniacie się do lasek, którym nic nie pasuje i nie żebym mówił, że zachowujecie się jaki c**y :amused: Chociaż może :D

xaero18

2018-09-13, 13:30
up
cos w tym jest :D