18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A ostatniego dnia odpoczywał

Ra...........hi • 2017-02-14, 11:44


Jak dla mnie to jest na wiecznym urlopie ;)

~Nei

2017-02-14, 12:22
George Carlin

Wiewór

2017-02-14, 13:25
Wiecie w czym człowiek jest lepszy od boga?
Człowiek jest.

danilo

2017-02-14, 13:50
Teraz, to już rozmowy ne temat tych wyimaginowanych bogów zaczynaja mnie nudzić. Za stary jestem, żeby sie pierdołami zajmowac. ;)

Wiewór

2017-02-14, 13:57
danilo napisał/a:

Teraz, to już rozmowy ne temat tych wyimaginowanych bogów zaczynaja mnie nudzić. Za stary jestem, żeby sie pierdołami zajmowac. ;)


Oj tam nie pie**ol :mrgreen: zobaczysz jaka sraka poleci z szitstormu wyznawców kanibali boga zombie, którego kapłani jebią dzieci po zakrystiach.

cuurniprime

2017-02-14, 15:14
Abraxus napisał/a:


Oj tam nie pie**ol :mrgreen: zobaczysz jaka sraka poleci z szitstormu wyznawców kanibali boga zombie, którego kapłani jebią dzieci po zakrystiach.


Rozumiem mówisz z własnego doświadczenia? Piwo na pocieszenie dla księdza :kawa:

Krzyrztof

2017-02-14, 21:02
Jak 3 dniowy weekend ?
W niedzielę modlą się Żydzi i Muslimy, w sobotę Chrześcijanie i Muslimy z kolei piątek należy do Chrześcijan i Żydów.
Cały czas zapie**ol.

micran

2017-02-14, 21:11
Gościu jak wstawiasz screeny z kwejka lub innego gówna to chociaż byś się zastanowił kim jest a raczej był ten człowiek w tym monologu wygłosił, bo twoje "dopowiedzenie" nawet nie dorasta do pięt temu co wygłoszono chwilę wcześniej lub później.

FralTral

2017-02-15, 18:36
Gorge Carli ogolnie rozwali nielogike wierzacych.

BrianGriffin

2017-02-15, 19:30
Niech mu słońce ciepłym będzie.

N.e.o

2017-02-15, 20:40
Ja mam grafik 4/3 to musi byc cos w tym

aleleble

2017-02-15, 20:51
Ludzie źle interpretują religie,które w zasadzie mówią o tym samym.O poczuciu spełnienia i radości z samego życia.Po prostu w tamtych czasach kołcze na swój sposób tłumaczyli to wszystko a niektórzy wpadli na pomysł,żeby sobie na tym zarobić i zaczęli robić zakazy,zbierać datki i zabijać aby podnieść swoje niskie ego.


Polecam książki potęga teraźniejszości i inteligencja emocjonalna.

MisticEyeJejeje

2017-02-15, 20:56
Żydzi z was się śmieją bo wieżą w swojego boga , bo maja większą inteligentni od was i maja wszystko czego chcą . A wy nie macie nic bo wierzycie w dinozaury a no tak one istniały bo tak nam tv powiedzieli i w szkołach ,bzdura . Niech ktoś mi napisze że badał szczątki tych zwierząt albo chociaż poda nazwę muzeum gdzie są "autentyczne" szczątki .

szlovak

2017-02-16, 00:44
jesteś bogiem, wytłumacz to sobie, sobie

George Carlin, jasno i krótko wytłumaczył wiele rzeczy, np. 20 przykazań, wielki gościu, szkoda że już nie żyje piwo, zawsze będę go miło wspominał

sory, 10 przykazań :)

~tip.top

2017-02-16, 08:38
MisticEyeJejeje napisał/a:

A wy nie macie nic bo wierzycie w dinozaury a no tak one istniały bo tak nam tv powiedzieli i w szkołach ,bzdura . Niech ktoś mi napisze że badał szczątki tych zwierząt albo chociaż poda nazwę muzeum gdzie są "autentyczne" szczątki .


Za to na istnienie Boga jest tyyyyle namacalnych dowodów :roll: