18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2017-09-20, 22:11
Sadol nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
Temat o kadłubie na siłowni a ci debatują nad związkiem brody z pedalstwem...

Klaty i ręce tez sobie golicie? :wyj***ne:

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-21, 15:24
Diggerx napisał/a:



To ciekawe, bo to ty jesteś typowym przykładem krypto-geja. Jakoś tylko tobie moja opinia skojarzyła się z gejostwem.



no k***a - chłopie, oceniasz urodę i stylówę innego chłopa - jak to k***a nazwać? Po co zdrowy, heteroseksualny facet ma robić takie rzeczy? Co go to k***a interesuje? Na dupeczki patrzeć i komentować - jak najbardziej. Patrzeć na facetów i oceniać jego wygląd? Czystej wody pedalstwo ...

Diggerx

2017-09-21, 15:41
Gdzie niby oceniam kogoś urodę? Poj***ło ci się coś

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-21, 16:24
Diggerx napisał/a:

Gdzie niby oceniam kogoś urodę? Poj***ło ci się coś



tu:

Diggerx napisał/a:

Co to za zj***na moda jest teraz na te brody



Broda to część wyglądu fizycznego mężczyzny - na ch*j oceniasz? Co ci ona przeszkadza? Na baby zwracaj uwagę, nie na brody facetów.

Diggerx

2017-09-21, 19:13
Aleś się doczepił do mnie, masz chyba coś nie tak z emocjami. Napisałem, że moda na to jest zj***na, a nie sama broda. Rozumiesz?

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-21, 20:41
Diggerx napisał/a:

Aleś się doczepił do mnie, masz chyba coś nie tak z emocjami. Napisałem, że moda na to jest zj***na, a nie sama broda. Rozumiesz?



ej stary, wcale się nie doczepiłem - zażartowałem w pierwszym poście, że ocenianie wyglądu drugiego faceta może mieć "podejrzane" podłoże. I teraz zarzucasz mi, że mam problemy z emocjami - równie dobrze mógłbyś to powiedzieć o sobie ... strasznie żeś się przejął i zareagował agresywnie na ten mój post - gdybym wiedział, że trafiłem na typa, który nie ma poczucia humoru, odpuściłbym sobie.

czarnykun

2017-09-21, 21:04
Cytat:

Napisałem, że moda na to jest zj***na, a nie sama broda. Rozumiesz?

Ja nie rozumiem. Weź mi no powiedz co decyduje o tym, że ktoś nosi brodę bo lubi lub nosi bo zj***na moda? Bo nie wiem czy mam sie golić czy istnieje jednak jakiś trik żeby ją przemycić na zewnątrz nie zostając kolejna ofiarą świata feszyn.

Diggerx

2017-09-21, 21:13
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



ej stary, wcale się nie doczepiłem - zażartowałem w pierwszym poście, że ocenianie wyglądu drugiego faceta może mieć "podejrzane" podłoże. I teraz zarzucasz mi, że mam problemy z emocjami - równie dobrze mógłbyś to powiedzieć o sobie ... strasznie żeś się przejął i zareagował agresywnie na ten mój post - gdybym wiedział, że trafiłem na typa, który nie ma poczucia humoru, odpuściłbym sobie.


Rzeczywiście strasznie się przejąłem, jakoś to nie ja sie produkuje na kilka zdań żeby komuś odpowiedzieć.

czarnykun napisał/a:

Ja nie rozumiem. Weź mi no powiedz co decyduje o tym, że ktoś nosi brodę bo lubi lub nosi bo zj***na moda? Bo nie wiem czy mam sie golić czy istnieje jednak jakiś trik żeby ją przemycić na zewnątrz nie zostając kolejna ofiarą świata feszyn.


O k***a następny :shock:
To skąd teraz taki wysyp brodaczy, jak nie ze zj***nej mody?
Wszyscy oni to nagle polubili?

lysout

2017-09-21, 21:32
Nie zapuszczaj brody, by wyglądać jak twardziel - na piździe też rosną włosy ;)

czarnykun

2017-09-21, 21:43
Cytat:


O k***a następny :shock:
To skąd teraz taki wysyp brodaczy, jak nie ze zj***nej mody?
Wszyscy oni to nagle polubili?


Moda na brodę czy tam k***a drwala przewija sie od ładnych paru lat, tak samo jak dyskusje na ten temat tutaj i tak samo jak wszystko w modzie zatacza koło jakieś wintydż, retro i ch*j wie co. Gdybym miał się stosować do każdego frędzla na tego typu forach to w szafie miałbym chyba tylko mundur a ryj schował pod wiadrem bo już nie wiadomo kto większa p*zda, koleś z brodą czy bez.

Siberian_Meat_Grinder

2017-09-21, 22:26
Diggerx napisał/a:

Rzeczywiście strasznie się przejąłem, jakoś to nie ja sie produkuje na kilka zdań żeby komuś odpowiedzieć.



to się nazywa kolego kultura osobista - wywołany do tablicy odpowiadam. Natomiast rozbudowana wypowiedź też w pewien sposób świadczy o człowieku.

I w dalszym ciągu nie rozumiem - po co się przypie**alasz do ludzi noszących brodę i co Ci w noszeniu brody przez innych ludzi przeszkadza? A może przypie**alasz się dla zasady, bo ktoś wygląda inaczej niż Ty? Jeżeli tak, to jesteś po prostu niskich lotów egocentrykiem.

Gimelord

2017-09-21, 22:32
Widać że żołnierz. Pojechał na wojne i wrucił jako kadłubek.

Loaloa

2017-09-21, 22:34
Spokój! Wypiąć mi się tu wszyscy ładnie, pogodzę was.

vulkodlak

2017-09-22, 06:13
Gdy Twój teleport się sp***oli...

łełiłeła

2017-09-22, 07:51
Co to za dziwna moda, żeby robić sobie zdjęcie z kadłubkiem? Chociaż, gdybym jakiegoś spotkał, to też bym się zapytał czy umie jakieś sztuczki... :D