18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A finalnie 2 trupy.

~Velture • 2022-07-12, 12:42
Mistrzowska akcja ratunkowa. Kamerzysta dzielnie filmuje i ma wyj***ne na rozwój sytuacji :amused:


M_A

2022-07-12, 12:49
Kamerzysta, prawdziwy zawodowiec, do samego końca. Bravo!

AnalAcrobat

2022-07-12, 12:49
1) pierwszy policjant bez sensu wskoczył za dzieciakiem
2) drugi goniący miał świetny pomysł z kijem, który nawet już przyniósł efekt, niepotrzebnie go porzucił.
3) kto do ch*ja wymyślił taki kanał? Xd

Ps kamerzysta prawdziwy sadol, taki z harda :lol: policjant z pod wody machał kijem, a koło musiał przecież nagrywać :-o

Hetman_Wielki

2022-07-12, 12:54
odpiąć klamoty, pasek, zwolnić ręce wywalić gadżety i zapie**alać przed siebie a nie patrzeć, h*jowe zakończenie, naturalna selekcja wciąż działa

Gromki

2022-07-12, 13:49
Efekt uszkodzenia bramek i przejścia bez biletu na największa wodną atrakcje.

PIs

2022-07-12, 14:20
Na ch*j tam wskakiwali? 2 grubasów od których ja szybciej chodzę do tyłu, niż oni biegają do przodu, rzuca się do wody o tak silnym nurcie. Nie wspominając o tym, że jedyne miejsce gdzie mieli do czynienia z wodą to wanna. Chcieli zostać bohateremi, a zostali trupami. A kamerzysta szacun, powinien dostać Oscara.

oleck

2022-07-12, 14:36
Oskar za zdjęcia. No, można było w poziomie kręcić, ale i tak jest bardziej niż ok.

Policeman

2022-07-12, 15:23
wszyscy widzę wdali się w analizy to i ja mogę.

W pewnym momencie widać jak jeden z nich wstaje i woda jest do kolan, dokładnie do kolan, zatrzymałem w 20 sekundzie i widać, że ląduje w wodzi i ugina nogi w momencie wylądowania na "dnie" i w sumie to nawet wodę ma pod zgięciem kolan. Stałem w bardziej rwącej rzece, pewnie gdzieś o tej samej głębokości i powiem tak, woda trochę znosi, trzeba jedynie zmniejszyć opór ciała, a nie "ślizgać się na dupie" czyli starać się stanąć bokiem ciała, nie wystawiać całej szerokości dupy czy pleców i w sumie ja piszę o czymś bardzo oczywistym w sensie, każdy mając IQ 80+ kapnie się instynktownie by zmniejszać opór w wodzie i by sobie spokojnie wyjść bokiem. NAWET, zakładam, że no ch*j, może wszystkie nie wiem, może dno jest bardzo bardzo śliskie, to dalej nie mogę zrozumieć jak 3 facetów nie potrafi wyciągnąć dziecka, które waży max 40-45 kilo z wody do kolan. Mieli tyle czasu, podbiec dalej tak z 10-15 metrów i zrobić po prostu "most z rąk" jeden na górze, pomaga temu co by stał na ściance, trzeci przy krawędzi wody, jedna ręka, złapać dzieciaka, wszyscy hip hip-hurra

Strzelam, że to jakaś ameryka poludniowa więc to pisanie o IQ powyżej X może być tutaj kluczowe, ludzie w am.pd są na przedostatnim miejscu jeśli chodzi i IQ, w sumie Afryka wypada gorzej, ale jest kilka krajów które znalazłby się ledwo w połowie stawki Afryki.

Insaner

2022-07-12, 15:27
Chyba najgorszy koszmar, dostać się w kręcącą się wodę w takim progu wodnym. Bez szans na wyjście, można się utopić w metrowej wodzie.

dOpieca

2022-07-12, 15:29
ciezko z nim...

ProVVe

2022-07-12, 15:38
Co za debile :-D ogląda się zacnie

marcino_zly

2022-07-12, 16:47
Ja pie**ole akcja trzyma w napięciu od początku do końca!
Rozwój wydarzeń zmienia się z sekundy na sekundę!
Warto obejrzeć!
Jeden wyszedł a dwóch nie.

Rutik

2022-07-12, 17:04
2 życia za cenę jednego. ch*jowy deal.