18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co ty mnie tu ten?!

~Sunday • 2019-09-24, 23:53

Nie ma tak!

ko...........er

2019-09-24, 23:55
za taki materiał powinno się dać kratę piwa

McQurwa

2019-09-25, 00:02
Lewak dostaje w śmierdzący ryj, tego nie oglądniesz tylko raz

SupremeLeader

2019-09-25, 00:07
Gdyby jeszcze mu tak gumiakiem z tego granatnika przyj***ł, no nic i tak było bardzo ładnie.

Miles87

2019-09-25, 00:26
Heheh za lanie w pysk prawicowej gnidy zawsze browar :) !! Brawo dla Pana policjanta.

Loaloa

2019-09-25, 00:52
Prawus chciał przybić żółwika z policjantem. I przybił, ryjem.

meloox

2019-09-25, 03:14
Dostal w pape a boli go reka ? j***ny symulant :D

PieronJasnySzlag

2019-09-25, 05:25
Manifest dla klimatu. ROzpie**ala mnie to. ch*jek lata sobie na all in samolotem. robi sobie selfie swoim smartfonem, pije w starbucksie swoją kawusie, ubiera się w dżinsy szyte w chinach ale sprzedawane pod modną marką, zajada się wyrafinowanym jedzonkiem które wymaga ogromnych nakładów żeby było ono dostępne na drugim końcu świata... a potem wychodzi i domaga się żeby pozamykać elektrownie. Każdy eko zjeb niech wypie**ala do lasu i wpie**ala szyszki z jagodami.

ch...........li

2019-09-25, 07:39
Marze o tym, aby nasza kochana Policja mogła tak napie**alać na ulicy bez żadnych konsekwencji sebiksów, parady równości i inne gówna , które czuje sie tak bardzo uciśnione przez nietolerancyjnych, homofobów i innych normalnych ludzi.

dmnunited

2019-09-25, 11:31
@up zazwyczaj na paradzie równości maszerują zupełnie niegroźni ludzie, tylko media, prawica i ch*j wie co jeszcze chce z nich zrobić "realne zagrożenie" i to jest fakt, bo sam znam kilka osób odmiennej orientacji seksualnej i są dokładnie tacy, jak my, możecie nawet nie wiedzieć, że osoby które znacie są gejami, lesbijkami, bi.

a co do materiału - lepa na pysk dla robiących zadymy i świrujących pawiana przed policją zawsze zasługuje na piwo!

Wiewór

2019-09-25, 11:43
McQurwa napisał/a:

Lewak dostaje w śmierdzący ryj, tego nie oglądniesz tylko raz



Człowiek protestujący przeciwko niszczeniu środowiska to jest lewak?
Jebłeś się w łepetynę za dużo razy?

Wpie**ol albo dołek. Policjant wybrał za niego wpie**ol. :lol:

Justynka99

2019-09-25, 12:01
Wiewór napisał/a:

Człowiek protestujący przeciwko niszczeniu środowiska to jest lewak?
Jebłeś się w łepetynę za dużo razy?
Wpie**ol albo dołek. Policjant wybrał za niego wpie**ol.



Dla klasycznego sebixa przecież lewacy to są wszyscy, z którymi się nie zgadza. Czyli najczęściej całkiem wszyscy, bo argumentów żadnej ze stron taki nie zrozumie.

pytolsky

2019-09-25, 12:13
@dmnunited: jeśli ktoś chodzi na parady równości, to zazwyczaj właśnie po to, żeby ludzie wiedzieli o tym, że należy do mniejszości seksualnych (mimo, że nikt nawet o to nie pytał). Osoby, które są gejami i lesbijkami, ale ich otoczenie o tym nie wie i które chcą utrzymać ten stan rzeczy, nie łażą na takie parady - bo to im potrzebne jak łysemu grzebień. A uczestnicy parad spod znaku LGBT to wśród ogółu ludzi z mniejszości seksualny odsetek zbliżony do błędu statystycznego. Nie każdy gej jest pedałem, a nie każdy pedał musi być gejem. A ty zrównując obie te grupy robisz gejom więcej szkody niż pożytku.
Swoją drogą - wśród pedofilów jest nadreprezentacja zadeklarowanych gejów. Statystycznie też w związkach gejowskich częściej dochodzi do przemocy. To tak odnośnie "zupełnie niegroźnych ludzi".

McQurwa

2019-09-25, 12:16
Wiewór napisał/a:

Człowiek protestujący przeciwko niszczeniu środowiska to jest lewak?
Jebłeś się w łepetynę za dużo razy?
Wpie**ol albo dołek. Policjant wybrał za niego wpie**ol.



Dlaczego mnie obrażasz? Czy to jest Twój jedyny argument? :roll: