topic

A co ty mnie tu ten?!

~Sunday • 2019-09-24, 23:53

Nie ma tak!

Wiewór

2019-09-25, 13:38
McQurwa napisał/a:

Dlaczego mnie obrażasz? Czy to jest Twój jedyny argument?Eee tam od razu obrażam. Pytam się z troską czy może nie doznałeś urazu głowy bo piszesz jakieś bzdury :-D

tigerqaz

2019-09-25, 15:51
To się Sebastian zdziwił...

alexandrus

2019-09-25, 18:32
PieronJasnySzlag napisał/a:

Manifest dla klimatu. ROzpie**ala mnie to. ch*jek lata sobie na all in samolotem. robi sobie selfie swoim smartfonem, pije w starbucksie swoją kawusie, ubiera się w dżinsy szyte w chinach ale sprzedawane pod modną marką, zajada się wyrafinowanym jedzonkiem które wymaga ogromnych nakładów żeby było ono dostępne na drugim końcu świata... a potem wychodzi i domaga się żeby pozamykać elektrownie. Każdy eko zjeb niech wypie**ala do lasu i wpie**ala szyszki z jagodami.W sedno! Tak samo ta mała k***a Greta Thunberg podróżuje po świecie spalając przy tym tony paliwa, ubierając się w plastikowe ubranko z Chin, wpie**alając przy tym żywność, która wymagała mnóstwa energii do przetworzenia, tylko po to by pie**olić farmazony o gazach cieplarnianych. k***a niech ten popie**olony swiat się juz skończy, albo niech przynajmniej ktoś pie**olnie jakiś globalny ładunek EMP, co by nas do do śtredniowiecza cofneło, bo j***na ewolucja wj***ła się nie na te tory co trzeba i pędzi ku ścianie.

Wiewór napisał/a:

Człowiek protestujący przeciwko niszczeniu środowiska to jest lewak?
Jebłeś się w łepetynę za dużo razy?
Wpie**ol albo dołek. Policjant wybrał za niego wpie**ol.Nie bądź leming k***a, ta cała kampania ma mało wspólnego z ochroną środowiska, to nowe lobby korporacji energetycznych. Kasa k***a ma się zgadzać.

https://www.youtube.com/watch?v=lWHk-nDrFYg

Smoku

2019-09-25, 18:38
alexandrus napisał/a:

W sedno! Tak samo ta mała k***a Greta Thunberg podróżuje po świecie spalając przy tym tony paliwa, ubierając się w plastikowe ubranko z Chin, wpie**alając przy tym żywność, która wymagała mnóstwa energii do przetworzenia, tylko po to by pie**olić farmazony o gazach cieplarnianych. k***a niech ten popie**olony swiat się juz skończy, albo niech przynajmniej ktoś pie**olnie jakiś globalny ładunek EMP, co by nas do do śtredniowiecza cofneło, bo j***na ewolucja wj***ła się nie na te tory co trzeba i pędzi ku ścianie.Dokładnie. Tatuś małego k***ia zwierzał się mediom, że sprzedał porsche, żeby zmniejszyć swój "ślad węglowy". Chciałbym mieć podobne rozterki - "sprzedać ferrari i kupić teslę? Zamienić motorówkę na żaglowy jacht?" Trump słusznie pocisnął łacha z tej obłudnej marionetki. Pieprzyła że pozbawiono ją dzieciństwa... ojciec menadżer, matka w jakimś teatrze, srają pieniędzmi, ale Greta znudziła się bogatym dzieciństwem i luksusami, więc inni już luksusów nie potrzebują...

marinis

2019-09-26, 02:17
Odwalcie się od Grety. Jeśli chce protestować to musi być biedna?
Tu chodzi o poglądy i działanie w słusznej sprawie wy durnie.

Wiewór

2019-09-26, 09:31
@up o wróciłeś dewiancie :D Baliśmy się, że cię zamknęli w kryminale.

bercisko

2019-09-26, 11:24
9/10. Dałbym 10 gdyby pedał z antify dostał w ryj kolbą.

Smoku

2019-09-26, 18:38
marinis napisał/a:

Odwalcie się od Grety. Jeśli chce protestować to musi być biedna?
Tu chodzi o poglądy i działanie w słusznej sprawie wy durnie.Wystarczy że nie będzie obłudna i zacznie gadać z sensem to co myśli, a póki co czyta jedynie z kartki to co jej dadzą. To zwykła pusta marionetka, której jedynym atutem jest wiek. Wszystko wskazuje na to że jest typowym produktem marketingowym ekooszołomów, chcących zwrócić uwagę na swoje pie**olenie jedynie tym, że tym razem powtarza je osoba nieletnia która robi nadęte miny do Trumpa. Wszelką krytykę jej zaplecze wściekle zakrzykuje tym, że to "atak na dziecko". Niedługo jak będzie pełnoletnia to stanie się jednym z wielu oszołomów, i ekozjeby będą musiały znaleść sobie innego nieletniego który ją zastąpi. Ja tego nie kupuję. Jest zwykłym rozwydrzonym bachorem, z bogatej rodzinki. Jej Matka Malena Ernman jest gwiazdą sceny operowej, ojciec Svante Thunberg, menedżerem i producentem przedstawień teatralnych. Cała ta "kariera" pyskatej Grety jest kierowana przez żądnych sławy rodziców, którzy próbują wypromować swoją córkę żeby zaszła równie daleko jak oni i urozmaiciła sobie CV.

PieronJasnySzlag

2019-09-26, 18:52
dmnunited napisał/a:

@up zazwyczaj na paradzie równości maszerują zupełnie niegroźni ludzie, tylko media, prawica i ch*j wie co jeszcze chce z nich zrobić "realne zagrożenie" i to jest fakt,


Uściślając. Na parady równości chodzą przedewszystkim komuniści (czy to homo czy feministki czy zwykłe komuchy z antify czy po prostu idioci). Parady te nie walczą o żadne o prawa mniejszości, tolerancje... tylko mają na celu prowokowanie, sianie zamętu i podsycanie nastrojów rewolucyjnych.
Nawet homoseksualiści są zjadani przez tą "tolerancje" gdy tylko się z nią niezgadzają. Zresztą środowiska normalnych gejów odcinają się od tych parad. I to jest fakt.

A czy komuniści są niegroźni? Na pewno groźniejsi niż aktorzy z tvn-u świętujący urodziny Hitlera w Wodzisławskim lesie.