18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co ty mi tu będziesz podskakiwał.

KlinikaAborcyjna • 2018-08-16, 18:12
.........multi-cultural update from Manchester city center................ także miłego oglądania


Cloverface

2018-08-16, 18:18
Murzyn atakował nikt nie zareagował, murzyn na ziemi oburzenie wielkie...

ol...........re

2018-08-16, 18:28
Nie można się bronić przed innymi,ja pie**ole.

SadolMegaMocny

2018-08-16, 19:56
Szczerze? Mało bywałem za granica, zachód to wcale większasc Bałkany ale nie mogę uwierzyć ze to dumna Brytania, tu czarny tam czarny za rogiem brodacz allah j***ny. Jak na to patrzę to ogarnia mnie strach.

GedźminWieralt

2018-08-16, 22:04
Tak szczerze mówiąc to ch*ja się stało. 2 chłopów sobie mordy obiło... nie zesrajcie się.

Hellsmess

2018-08-16, 22:23
Hmmm... ale ubogacona kulturowo ta Anglia :)

Justynka99

2018-08-16, 22:28
Przecież tutaj nie murzyn atakował, tylko ten kretyn najpierw uderzył, a później jeszcze łaził za nim i darł mordę. Biały zasłużył na wpie**ol, szkoda że nie wyszło.

guest6677

2018-08-16, 22:33
Przyganiał kocioł garnkowi.

SirMajkel

2018-08-16, 22:57
o proszę czyżby znalezli nową formę zarobku? Teraz prowokują i potem pewnie ściągają odszkodowania.. ehh wszystko byle tylko nie wziąć się do roboty.

KrwawyEric

2018-08-16, 23:48
Na wszystkich imigranckich gównach powinno dokonać się deratyzacji.

URAGE

2018-08-17, 00:41
@Justynka99 Taaa... super koleżanko, ale film ewidentnie nie zaczyna się na początku całego zajścia, tylko po pewnym czasie. Z tego co ten biały "łaził i darł mordę" można wywnioskować, że to czarny rozpoczął całe zajście chwytając za bagaż białego a następnie odepchnął go, gdy ten zareagował na domniemaną próbę rabunku. Także nie pie**ol i idź bronić swoich zwierząt gdzie indziej.

pve11

2018-08-17, 00:50
Justynka99 napisał/a:

Przecież tutaj nie murzyn atakował, tylko ten kretyn najpierw uderzył, a później jeszcze łaził za nim i darł mordę. Biały zasłużył na wpie**ol, szkoda że nie wyszło.


Serio k***a myślisz, że biały idąc z plecakiem i walizką zaczepił sobie po drodze murzyna, bo mu się nudziło? Kolejna kolorowa obrończyni uciśnionych.

Biały krzyczał, żeby go nie dotykał i sugerował że chciał go okraść. Angielski nie jest trudny, polecam poznać podstawy.

Justynka99

2018-08-17, 01:16
pve11 napisał/a:


Serio k***a myślisz, że biały idąc z plecakiem i walizką zaczepił sobie po drodze murzyna, bo mu się nudziło? Kolejna kolorowa obrończyni uciśnionych.

Biały krzyczał, żeby go nie dotykał i sugerował że chciał go okraść. Angielski nie jest trudny, polecam poznać podstawy.


I krzyczy, żeby go nie dotykał specjalnie zawracając i za nim idąc :D Murzyn ewidentnie odchodził, a biały starał się wywołać konflikt. Faktycznie nie widać, co wydarzyło się wcześniej, ale jednak skoro idzie za nim i drze mordę to nie zakładam, że jest to osoba w stanie równowagi psychicznej.

URAGE

2018-08-17, 03:27
Justynka99 napisał/a:


I krzyczy, żeby go nie dotykał specjalnie zawracając i za nim idąc :D Murzyn ewidentnie odchodził, a biały starał się wywołać konflikt. Faktycznie nie widać, co wydarzyło się wcześniej, ale jednak skoro idzie za nim i drze mordę to nie zakładam, że jest to osoba w stanie równowagi psychicznej.



Lepiej, żeby dał się okraść i bezradnie odszedł dalej? Jakieś dwa tygodnie temu był tu film jak brazylijskie małpy kradną na zatłoczonej ulicy w biały dzień ludziom komórki z rąk, nawet przez okno w autobusie i nikt nie reaguje.
Koleś krzyczy nie tylko o popychaniu, ale i dotykaniu jego "package", zapewne więc bagażu. Na jego miejscu zrobił bym dokładnie to samo. Puścić kradnącą małpę dalej bez chociażby słownej zjeby i kilku popchnięć, żeby wyjaśnić mu że nie jest już u siebie i nie może robić/kraść co mu się tylko chce? Zauważ, że w mordę murzyn dostał dopiero, jak ruszył na białego, gdy ten już odreagował i odpuszczał.
Wstyd mi, że tak bronisz złodziejstwa. :evil: Mało już na tej stronie miałaś przykładów, jaka rasa najczęściej gwałci, kradnie i morduje? Biali też to robią, oczywiście, ale statystyki nie kłamią. W Polsce najwięcej pewnie kradną Polacy, ale to przez to, że od zachodniego multi-kulti na szczęście jeszcze nam w miarę daleko.

Przyjmę przeprosiny w formie cycków na hardzie. Pozdrawiam. :jumpingtits: :cycuszki: