18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A co Sadistic zrobił dla ciebie?

gustav665 • 2019-08-26, 03:34
Wychylanie się za autobus na pasach, nie wchodzenie na karuzele na małych festiwalach, nie stawanie na głowie, nie skakanie do wody ze skarpy oddalonej od brzegu, nie podróżowanie do Brazylii i wiele innych cennych lekcji wpoił mi sadistic.

Jestem ciekaw jakie wnioski wy wyciągnęliście z tych wszystkich głupich wypadków. Może jakieś ocaliły wam życie? Może mieliście moment, w którym się zatrzymaliście i pomyśleliście "lepiej nie" zawczasu? Podzielcie się historiami i lekcjami w komentarzu!

Dziś taki moment miałem, kiedy bujałem małym siostrzeńcem nad łóżkiem. Siostra, szwagier obok, łóżko miękkie więc wiadomo bezpieczne, ale jednak pomyślałem sobie, że wystarczy, że upadnie głową w dół pod krzywym kątem i miękkość łóżka nie zamortyzuje pękającego karku - lepiej przestać. Taki wniosek. Jak do niego doszedłem, to podciągnąłem spodnie i stwierdziłem, że następnym razem pobawimy się na siedząco.

DSStrielok

2019-08-26, 03:38
Mocne sznurowanie butów, nienoszenie klapek, trzymanie się z dala od motocykli, nie wchodzenie do sklepów z kaskiem motocyklowym na głowie.

BundyR

2019-08-26, 05:19
sadistic nie nauczył Cię ortografii

@up
- to samo

Essent

2019-08-26, 06:11
Mnie sadistic nauczył nie wchodzić na anonim-randka.pl :kawa:

Swinkwizytor

2019-08-26, 06:58
Śmierć czeka wszędzie. Możesz stać na chodniku i pie**olnie w ciebie samobujca, okno, kaszojad i ch*j wie co jeszcze.

ra0mir

2019-08-26, 07:29
Na drodze rozglądam się "podwójnie".

IOI

2019-08-26, 09:19
za sranie na klate trzeba placic

Breivik007

2019-08-26, 09:26
BundyR napisał/a:

sadistic nie nauczył Cię ortografii
@up
- to samo



Utkaj p*zde polonisto

medyklujleczywchuj

2019-08-26, 10:10
BundyR napisał/a:

sadistic nie nauczył Cię ortografii
@up
- to samo



Mnie uswiadomil jak wielu istnieje ludzi ktorzy nie potrafia kleić jednego zdania bez błedu typu "samobujca".

gabriel0

2019-08-26, 10:40
Że za cycki zawsze piwo, a kobiety nie srają.

impressa88

2019-08-26, 10:54
Mnie nauczył pokory do motocykli. Jak się na oglądałem różnych wypadków z ich udziałem to stwierdziłem że jednak sobie odpuszczę prawo jazdy na motor.

~Velture

2019-08-26, 11:06
Mnie sadistic nauczył otwartości na innych ludzi, szczególnie z obcych kultur. Nauczył mnie również, że rasizm jest zły a jedyną gorszą rzeczą od rasizmu jest antysemityzm. Dowiedziałem się też bardzo wiele o filozofii LGBT oraz gender. Posiadam wszelką wiedzę niezbędną do życia w nowoczesnej i postępowej Europie.

spoons

2019-08-26, 11:41
Absolutnie ograniczone zaufanie na drodze, nie kozaczenie, wyprzedzanie tylko kiedy mam totalny luz. Jeśli zapie**alanie to tylko na ekspresówkach, ale z dużym odstępem.
Widok rozpie**olonego, rozsmarowanego ciała syna/chłopaka/brata to coś czego nigdy nie chciał bym zafundować najbliższym kiedy odejdę z tego świata.

Poza tym, to też wszystko co wymienił @up Velture ;)

czerczil

2019-08-26, 11:48
siedzenie pod materacem 24H, z wyjatkiem napisania tego komentarza :krejzi:

P(r)OLAND

2019-08-26, 11:53
Sadistic pozwolił rozróżniać między komplikacją, a kompilacją :lol: