18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A co Sadistic zrobił dla ciebie?

gustav665 • 2019-08-26, 03:34
Wychylanie się za autobus na pasach, nie wchodzenie na karuzele na małych festiwalach, nie stawanie na głowie, nie skakanie do wody ze skarpy oddalonej od brzegu, nie podróżowanie do Brazylii i wiele innych cennych lekcji wpoił mi sadistic.

Jestem ciekaw jakie wnioski wy wyciągnęliście z tych wszystkich głupich wypadków. Może jakieś ocaliły wam życie? Może mieliście moment, w którym się zatrzymaliście i pomyśleliście "lepiej nie" zawczasu? Podzielcie się historiami i lekcjami w komentarzu!

Dziś taki moment miałem, kiedy bujałem małym siostrzeńcem nad łóżkiem. Siostra, szwagier obok, łóżko miękkie więc wiadomo bezpieczne, ale jednak pomyślałem sobie, że wystarczy, że upadnie głową w dół pod krzywym kątem i miękkość łóżka nie zamortyzuje pękającego karku - lepiej przestać. Taki wniosek. Jak do niego doszedłem, to podciągnąłem spodnie i stwierdziłem, że następnym razem pobawimy się na siedząco.

freaky

2019-08-28, 19:19
Mnie sadistic nauczył, że kto wybrzydza ten nie r*cha. Dlatego obniżyłem wymagania i nie przeszkadza mi fakt, że moja siostra nie ukończyła 10 roku życia.

LubelskiCebularz

2019-09-02, 14:25
Sadistic pozwolił mi zrozumieć, że rudy to nie kolor włosów, a stan umysłu. Dzięki temu dostrzegłem, że mój szwagier to nie biedny, zagubiony młodszy brat mojej żony, a po prostu zwykła ruda ciota.

yogi

2020-02-02, 22:45
Jeśli sadistic Was czegoś nauczył to była to podstawówka.
Na studia doktoranckie zapraszam na 4chan, do wątków rekt...