18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

A co Sadistic zrobił dla ciebie?

gustav665 • 2019-08-26, 03:34
Wychylanie się za autobus na pasach, nie wchodzenie na karuzele na małych festiwalach, nie stawanie na głowie, nie skakanie do wody ze skarpy oddalonej od brzegu, nie podróżowanie do Brazylii i wiele innych cennych lekcji wpoił mi sadistic.

Jestem ciekaw jakie wnioski wy wyciągnęliście z tych wszystkich głupich wypadków. Może jakieś ocaliły wam życie? Może mieliście moment, w którym się zatrzymaliście i pomyśleliście "lepiej nie" zawczasu? Podzielcie się historiami i lekcjami w komentarzu!

Dziś taki moment miałem, kiedy bujałem małym siostrzeńcem nad łóżkiem. Siostra, szwagier obok, łóżko miękkie więc wiadomo bezpieczne, ale jednak pomyślałem sobie, że wystarczy, że upadnie głową w dół pod krzywym kątem i miękkość łóżka nie zamortyzuje pękającego karku - lepiej przestać. Taki wniosek. Jak do niego doszedłem, to podciągnąłem spodnie i stwierdziłem, że następnym razem pobawimy się na siedząco.

al...........06

2019-08-26, 14:55
Oczekując na zielone światło jako pieszy, automatycznie chowam się czymś co ewentalnie zatrzma pędzący na chodnik pojazd


SZ...........GU

2019-08-26, 15:13
Jadąc na kibelku rozglądać się na każdym skrzyżowaniu, choćby paliło się zielone, asfalt był zielony i wszystko tonęłoby w zieleni. Poza tym jak katamaran może zmienić pas bez kierunkowskazu to na pewno go zmieni. 135 km/h na jednośladzie, to w ch*j dużo. Wystarczy, żeby się rozpaćkać, albo zeszlifować dupę do miednicy. Nie robię kat A! Poza tym pojeby są po obu stronach manifestacji

Seksiaczek

2019-08-26, 15:32
Rozglądanie się na boki jak przechodzę przez ulicę pierdyliart razy i nie ryzykownie jebnięcia mnie samochodem. Te rozsmarowane zwłoki pod kołami ciężarówek uczą ostrożności.

wilkoala

2019-08-26, 15:42
A mnie sadistic ostatnio nauczył żeby zawsze przed stosunkiem z nieznajomą, najpierw włożyć palca do p*zdy i pogmerać w poszukiwaniu ukrytego mikro ku*aska.

muc13k

2019-08-26, 15:43
1. Pierwszeństwo na drodze + brak ostrożności = kalectwo
2. Ludzie są głupsi niż wydają się na 1 rzut oka.
3. Przestrzeganie zasad bhp to podstawa.
4. Prędkość nie zabija. Zabija sposób jej wytracania.
5. Nawet jeżeli coś robisz codziennie przez 10 lat to należy być uważny bo pewnego dnia można wsadzić rękę za daleko i nieszczęście gotowe.
6. Przesada pewność siebie to wielkie zło.

lm65

2019-08-26, 17:18
Dzięki Sadisticowi zrezygnowałem z wycieczki do Brazylii :)

~_Yarko_

2019-08-26, 17:24
Nauczył mnie tagować i szukać po tagach.
Dziękuję.
;-)

adamus0684

2019-08-26, 17:36
Że lewatywa jest nawet spoko i dzięki temu nie mam zaparć.

Markopol

2019-08-26, 20:53
Elo Sadole! chociaż dopiero dziś konto założyłem to z Wami jestem już od dłuższego czasu i mogę powiedzieć co nieco :D

przede wszystkim, że jest u Was masa dupeczek do kochania :amused: dostępna na słynnym anonim-randka. pl

ps. this is joke

Ch...........KI

2019-08-26, 22:05
@all up. Brzmi to jak kącik zwierzeń schizofreników

mrfreak16

2019-08-27, 00:07
Idąc z moją za każdym razem jak przechodze przez pasy na zielonym upewniam się, że nie ma jakiegoś pijaka w samochodzie który rozsmaruje nas na asfalcie i zapewne nikt tego nie nagra :mrgreen:

To raz, a apropo asfaltu, powinien on zawsze leżeć na drodze, bez wyjątku.

#BlackMatters

szczepan887

2019-08-27, 00:07
A ja tu jestem od dawna ale za uja nie chciałem. Się logować bo hard to. Hard sramto i wniosek. Jest jeden. Trzeba być rozj***nym jak widły od gnoju by patrzeć na to co wrzucacie na harda. Ja rozumiem że tu są ludzie z uszkodzeniami psychy bo ja też jestem przeorany przez życie ale żałuję że zobaczyłem harda a z 2 strony się cieszę. Zawsze jak mam mega pomysł i już myślę.... Potrzymaj mi piwo..... To mój mózg wysyła mi smsa żebym wypił to piwo lub je komuś dał niż mam k***a zostać waszym bohaterem. Sadistic uczy pokory. Dziękuję

nielubięgłupichludzi

2019-08-27, 00:48
Ja z kolei, dzięki sadolowi wiem, że jak podczas jakiegokolwiek wypadku spadną buty to nie ma sensu wzywać karetki :)

Swinkwizytor

2019-08-27, 01:12
szczepan887 napisał/a:

A ja tu jestem od dawna ale za uja nie chciałem. Się logować bo hard to. Hard sramto i wniosek. Jest jeden. Trzeba być rozj***nym jak widły od gnoju by patrzeć na to co wrzucacie na harda. Ja rozumiem że tu są ludzie z uszkodzeniami psychy bo ja też jestem przeorany przez życie ale żałuję że zobaczyłem harda a z 2 strony się cieszę. Zawsze jak mam mega pomysł i już myślę.... Potrzymaj mi piwo..... To mój mózg wysyła mi smsa żebym wypił to piwo lub je komuś dał niż mam k***a zostać waszym bohaterem. Sadistic uczy pokory. Dziękuję



Tu na hardzie jest życiowy soft, więc nie przesadzaj.

konował

2019-08-27, 21:40
Słoik i dupa to nie najlepsze połaczenie oraz nie ważne jak poj***ny film widzialeś zawsze znajdzie sie gorszy bo ludzkie popie**olenie nie zna granic ;-)