18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A chciałem szczupaka

Kriski • 2021-11-30, 14:21
Rybka na święta






Przynęta to Whopper Plopper

Halman

2021-11-30, 14:25
prawdziwe jak dźwięk ciągniętego spławika...

edek_kotek

2021-11-30, 14:26
Halman napisał/a:

prawdziwe jak dźwięk ciągniętego spławika...



To nie jest spławik.

Halman

2021-11-30, 14:27
edek_kotek napisał/a:

To nie jest spławik.


no to przynęta czy ch*j wie co tam...

Kriski

2021-11-30, 14:29
Pójdź czasem na ryby to może taki dźwięk usłyszysz. Bolenie potrafią głośno pie**olnąć, szczupak z powierzchni.

Halman

2021-11-30, 14:41
Kriski napisał/a:

Pójdź czasem na ryby to może taki dźwięk usłyszysz. Bolenie potrafią głośno pie**olnąć, szczupak z powierzchni.



nie znam sie na rybach ale instynkt mi mówi; fake! Rozmazane niskim bitratem lub wielokrotnie renderowany klip w celu zatarcia niewygodnych szczegółów wklejanej animacji (wszystkie nagrania na których jest coś niesamowitego; ufo, duch, yeti są rozmyte, rozpikselizowane...) po drugie ucięte z dupy nagranie, nikt w takiej chwili nie miał by głowy ani czasu wyłączać nagrywanie nie mówiąc o bezsensie pozbawienia sie dowodu w najlepszym momencie. Tak, jestem certyfikowanym Ekspertem we Wszystkim.

Kriski

2021-11-30, 14:50
Halman napisał/a:

nie znam się na rybach ale instynkt mi mówi; fake! Rozmazane niskim bitratem lub wielokrotnie renderowany klip w celu zatarcia niewygodnych szczegółów wklejanej animacji (wszystkie nagrania na których jest coś niesamowitego; ufo, duch, yeti są rozmyte, rozpikselizowane...) po drugie ucięte z dupy nagranie, nikt w takiej chwili nie miał by głowy ani czasu wyłączać nagrywanie nie mówiąc o bezsensie pozbawienia się dowodu w najlepszym momencie. Tak, jestem certyfikowanym Ekspertem we Wszystkim.



Film ma pewnikiem nagrywany kiepskiej jakości Chińską kamerą więc i jakość marna, co do dźwięku ataku suma (bo to sum, Silurus glanis) To on najczęściej wciąga ofiary zasysając je, stąd ten dźwięk.

radek225

2021-11-30, 14:58

Flodzia

2021-11-30, 15:00
Nagranie jest w 100% autentyczne. Akcja z filmiku od 2.50


Halman napisał/a:

instynkt mi mówi; fake!


Narozpisywał się, a wystarczyło mu tylko lekko wykadrować i się pogubił nasz filmowiec :smiechzula:

Zbysław

2021-11-30, 15:07
Nie rozumiem tych co wypuszczają ryby

upolowałem to zjem a nie męczenie ryby dla zabawy

Smartghetto

2021-11-30, 15:42
Flodzia napisał/a:

Narozpisywał się, a wystarczyło mu tylko wykadrować nagranie i się pogubił nasz filmowiec



ostatnio coraz częsciej sie kompromituje

szamantotwojaes

2021-11-30, 15:42
Halman napisał/a:

prawdziwe jak dźwięk ciągniętego spławika...



Przyjacielu mój ty złoty w polsce mamy podobne np sumy które właśnie w taki ala jamach często w mule się skrywają sam z wujasem wyłowiłem nad chodeczą taką małą 1.50 m rybke. Rekord świata to chyba 2.80m coś koło tego we włoszech

Tuco

2021-11-30, 16:26
Po ch*j wrzucacie tu takie gówna?

Kurde26

2021-11-30, 16:32
Sum potrafi opie**olić kaczkę a co dopiero taki wobler czy jak to zwał. Do tego jest to ryba, która rośnie całe życie. W Polsce gdzie woda raczej jest zimna, ze spokojem przekraczają metr. Kriski słusznie napisał że sum poluje inaczej niż szczupak. Szczupak ma długi ryj pełen zębów a sum ma ogromną paszcze na szerokość właśnie po to żeby zasysać ofiarę. Mały sum potrafi haczyk wciągnąć wraz z przynętą wprost do żołądka, czym niestety skazuje się na śmierć bo nie ma sposobu wydobycia go tak by nie wyrwać mu trzewi. Moim zdaniem film jest 100%prawdziwy.