18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A c a b

FoxEngine • 2020-06-05, 23:11

Policjanci w pracy

planet

2020-06-05, 23:19
Ogłaszam konkurs na najciekawsze rozwinięcie skrótu ACAB :)

Zieleniak3

2020-06-05, 23:23
Elegancko! Ci się nie pie**ola z lamusami!

dżonyłojlker

2020-06-05, 23:23
Czy temu rottweilerowi (czy co to za burek) odpadła łapa? :shock: :mrgreen:

Pralpunkt

2020-06-05, 23:25
Ale żeby pies zabil psa to trzeba być kundlem

Szluga321

2020-06-05, 23:25
Niech Policja to rospieszczone społeczeństwo USA batuje i zabija,przynajmniej materiał na sadola :-D :mrgreen:

miliard

2020-06-05, 23:29
Zawiodłem się.. Dlaczego to takie krótkie?

Lobo24

2020-06-05, 23:44
Kij ma zawsze 2 końce. Medal dwie trony. Pracowałem w psychiatryku gdzie jako sanitariusz byłem odpowiedzialny za bezpieczeństwo. Tłumiłem ataki szału, gniewu, unier*chamiałem, pacyfikowałem. Jak strażak który zawodowo zwalcza pożary styka się z nimi codziennie, tak ja czy policja codziennie stykaliśmy się z agresją, wyzwiskami i brutalną przemocą. Parę takich interwencji i człowiek całkowicie zmienia pogląd. Jak ci przywożą kolejnego w ciągu dnia psychopatę, ćpuna, który zrobił komuś straszną krzywdę i który na dzień dobry obrzuca cię wyzwiskami i groźbami, że ci rozwali ryj to nie ma mowy o humanitarnych metodach. Extremis malis ekstrema remedia - na radykalne zło radykalne środki. Jak do pożarów jeździ straż tak do "ognisk przemocy" jeździ policja. Codziennie mają styczność z patologią, sebiczkami, mordeczkami itp. Policja, sanitariusze, ratownicy to grupa statystycznie najbardziej narażona na zachowania agresywne.

TT4

2020-06-05, 23:46
Muzyka w punkt :)

Clistwood

2020-06-06, 00:18
Lobo24 napisał/a:

Kij ma zawsze 2 końce. Medal dwie trony. Pracowałem w psychiatryku gdzie jako sanitariusz byłem odpowiedzialny za bezpieczeństwo. Tłumiłem ataki szału, gniewu, unier*chamiałem, pacyfikowałem. Jak strażak który zawodowo zwalcza pożary styka się z nimi codziennie, tak ja czy policja codziennie stykaliśmy się z agresją, wyzwiskami i brutalną przemocą. Parę takich interwencji i człowiek całkowicie zmienia pogląd. Jak ci przywożą kolejnego w ciągu dnia psychopatę, ćpuna, który zrobił komuś straszną krzywdę i który na dzień dobry obrzuca cię wyzwiskami i groźbami, że ci rozwali ryj to nie ma mowy o humanitarnych metodach. Extremis malis ekstrema remedia - na radykalne zło radykalne środki. Jak do pożarów jeździ straż tak do "ognisk przemocy" jeździ policja. Codziennie mają styczność z patologią, sebiczkami, mordeczkami itp. Policja, sanitariusze, ratownicy to grupa statystycznie najbardziej narażona na zachowania agresywne.



Dobrze napisane i zgodne z prawdą. Ludzie często piszą głupoty a nie mieli nigdy do czynienia z sytuacjami jak rabunek w biały dzień gdzie nikt ci nie pomoże. Tak podałem od siebie przykład z Rotterdamu sprzed 18 lat.

Arinori

2020-06-06, 01:40
Piwko za muzyczkę z ulubionej gierki Fallout :)

chorym

2020-06-06, 02:37
planet napisał/a:

Ogłaszam konkurs na najciekawsze rozwinięcie skrótu ACAB





All czarni are bydło