18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

98-letni Dziadzio Uświadamia Sobie Ile Ma Lat

T3RMINATOR • 2018-02-10, 17:08
Można stracić poczucie czasu gdy człowiek się dobrze bawi :lol:




HeMan123

2018-02-10, 17:15
najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła

Dannybow

2018-02-10, 17:21
Cytat:

najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła



HeMan ale Ty pie**olisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-10, 18:16
Oszk***aj***na.
Kto nie ma nadziei tyle dożyć??? Kto z nas nie marzy by przekroczyć choćby osiemdziesiątkę??? Ostatnio klientka mi mówi... syn jest kardiologiem, i najczęściej zgony mają tacy 38-45 lat... a ZUS się k***a cieszy. A ja jestem w tym zakresie k***a j***na. I dlatego mam głęboko w dupie ten świat, mam w h*ju muslimów, żydostwo i inne plagi tego świata... no jeszcze murzyństwo wypada wymienić.
Tu jesteśmy tylko chwilowo. A po śmierci... albo nas nie będzie, po prostu znikniemy... albo Pan Bóg nam sprawi suprise.

k***a, dziadek jak na 98 trzyma się zajebiście. Ja po dobrym chlaniu gorzej reaguję :lol:

Człowiek Drzewo

2018-02-10, 21:23
@Dannybow

Nie spodziewałbym się na sadisticu tak krótkiego, sensownego i treściwego postu. Aż się cały twardszy zrobiłem!

HeMan123

2018-02-10, 22:18
Dannybow napisał/a:



HeMan ale Ty pie**olisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.



A czy ja o nim mówię?
jesteś typowym katolem ,.

ritu4l

2018-02-10, 22:27
nie oglądać po czymś mocniejszym. depresja wchodzi gładko.

-_..........._-

2018-02-10, 23:09
My, karmieni benzoesanem sodu i innymi E, już tak pięknego wieku nie dożyjemy.

Mors_Nigra

2018-02-11, 00:15
Kolo faktycznie zachowuje się i mówi jakby miał te 70 parę lat. Co za koń! (Że zdrowy jak koń) Ciekawe ile jeszcze pociągnie...

Dexterous

2018-02-11, 13:57
Dannybow napisał/a:



HeMan ale Ty pie**olisz. Już drugi Twój post dziś w którym wykazujesz się ignorancją. Nie znasz człowieka więc nie generalizuj i nie oceniaj. A skoro taki jesteś pewny to idź do dziadka i babci na grób i spluń na nich klnąc pod nosem, że to parszywe świnie. Każdy z nas dokonuje złych rzeczy, ale ich miara jest tak różna jak różni są ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to nasza narodowa specjalność. Zastanów się nad sobą.



I tu szitstorm wirtualnych piwek (jak najbardziej słuszny), a za parę tematów sadolowe polactwo wyklęte zacznie wyzywać od upaińców (wcaaale nie generalizując i nie przypisując wybryków kilku idiotów prawie 43-milionowemu narodowi).

Obłuda i hipokryzja wśród sadoli dokładnie taka sama jak w tym zj***nym polskim narodzie :amused:

kamil22423

2018-02-11, 14:01
Hranipex napisał/a:

Oszk***aj***na.
Kto nie ma nadziei tyle dożyć??? Kto z nas nie marzy by przekroczyć choćby osiemdziesiątkę??? Ostatnio klientka mi mówi... syn jest kardiologiem, i najczęściej zgony mają tacy 38-45 lat... a ZUS się k***a cieszy. A ja jestem w tym zakresie k***a j***na. I dlatego mam głęboko w dupie ten świat, mam w h*ju muslimów, żydostwo i inne plagi tego świata... no jeszcze murzyństwo wypada wymienić.
Tu jesteśmy tylko chwilowo. A po śmierci... albo nas nie będzie, po prostu znikniemy... albo Pan Bóg nam sprawi suprise.

k***a, dziadek jak na 98 trzyma się zajebiście. Ja po dobrym chlaniu gorzej reaguję :lol:



A w profilu masz 98 lat. Masz jak ten dziadek że nie pamiętasz swojego wieku? :-D

NeverLie2Me

2018-02-11, 23:48
Mistrzowski tekst to wali na koniec, jak dochodzi do tego, że będzie miał za rok w wakacje setne urodziny: Holy fuck, I will be old fucking man :P

Dannybow

2018-02-12, 13:27
Cytat:

A czy ja o nim mówię?
jesteś typowym katolem ,.



Jestem ateistą :)


Cytat:

najlepsze jest to że tacy najwięcej popełnili zbrodni, zła



Tak, mówisz o nim między innymi. Generalizujesz i uogólniasz. A gdybym napisał TACY jak Ty to ścierwo czuł byś się obrażony?

Asper00

2018-02-12, 18:52
Zazdroszczę! Ja to bym chciał chociaż dożyć wieku emerytalnego....