18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 fajnych GIFów - 7 - Wesołych Świąt

Pa...........ć • 2017-12-24, 18:03
Chciałem żeby to były GIFy tematyczne i świąteczne ale nie chce mi się k***a tyle szukać.
....A teraz skończę pie**olić i przedstawiam wam kolejną
ciekawą dziewiątkę. :samoboj:
:mikolaj:






Ten gif spodobał mi się ze względu na jego dramatyzm, oraz zadziwiający zwrot akcji i odwrócenie stron. :amused:








Tutaj widzimy strzelaninę podczas napadu na jubilera, pan za ladą już nigdy nie będzie miał okazji zjeść kolacji wigilijnej :(









Tutaj idealnie widzimy jak nie należy się zachowywać będąc instruktorem skoków na bungee, wyobrażacie sobie tą panikę i osrane gacie u spychanej w dół dziewczyny? :)










Oczywiście standardowy smażony hindus









Nie zaszkodzi również mały wypadeczek z ciekawym rekwizytem w postaci piany :mrgreen:








Już kiedyś wstawiłem morderczą oponę, to jej kolejny niestety nieudany atak. :emo:





Farciarz


Nie rozumiem jak można się wpie**olić pod pociąg ciągnikiem siodłowym :amused:






Ostatnie dwa GIFy to atak natury.




Nie lubię koncepcji korridy i o ile daleko mi do eko-zjebów przykrywających ślimaki własną piersią to nie cierpię tej tradycji za cierpienie i strach jakie czują byki przed pewną śmiercią...


....Dlatego lubię patrzeć jak taki cwe* ubrany w śmieszny kubraczek dostaje za swoje :amused:







Standardową taktyką polowania tygrysów jest atak na ofiarę od tyłu, z zaskoczenia :mrgreen:


Zapraszam do mojego POPRZEDNIEGO tematu na głównej

Oraz do tematu na HARDZIE


To by było na tyle:
Szanowni Sadole, życzę wam w ten wyjątkowy dzień wszystkiego co sobie wymarzycie, oraz spokojnych białych (nie tylko pogodowo) świąt... :mikolaj:

Moby_Dick

2017-12-24, 19:00
Ho ho hooooooo Wesołyyyyyych Swiat.

Maxi96

2017-12-24, 19:16
Jak dla mnie ten Hindus jednak wygrywa wszystko.


:amused:

panorama

2017-12-24, 19:37
A masz piwko za przypomnienie.





albazsanagycjib

2017-12-24, 20:53
O co chodzi z tym zrzuceniem dziewczyny, ktoś coś więcej wie?

Kosiar99

2017-12-24, 21:47
Piwko za korridę.

elfis

2017-12-24, 22:32
Wzajemnie
Wesołych i pogodnych Świąt

Mareknh1

2017-12-25, 04:05
Zajebisty efekt by byl z wiaderkiem czerwonej farby zamiast bialej. Kierowca tej osobowki by pewnie mial zawal na miejscu

RmX

2017-12-25, 04:49
@up o tym samym pomyślałem, wiadro krwisto czerwonej farby i gość by padł na zawał w tym samochodzie.

Essent

2017-12-25, 07:06
albazsanagycjib napisał/a:

O co chodzi z tym zrzuceniem dziewczyny, ktoś coś więcej wie?



Klientka zakupiła sobie skok na bungee [lina zawiązana przy kostkach] Niestety spanikowała w ostatnim momencie ale instruktor nie :krejzi:

ciastek0302

2017-12-25, 16:13
nigdy tego k***a nie rozumiałem i chciałbym żeby mi ktoś to wytłumaczył, czemu jak jakiś idiota wjedzie między rogatki i widzi ze jedzie pociąg to stoją jak debile i czekają aż pie**olnie zamiast wjechać w rogatki trochę zarysać auto i łamiąc szlaban

Thesherk

2017-12-27, 15:00
Skoki na bungee to ciota i ch*j

korzengo8

2017-12-27, 22:45
Fajną robotę koleś robi tymi zestawami nie pie**olić tylko po piwku

marcinsud

2018-01-06, 15:07
Nieudany zamach dokonało koło z mercedesa wzór montowany w modelach 80/90 :) Produkowane przez włoską firmę, której nazwy nie chce mi się szukać. Jak na alusa ciężkie kurestwo i nie chciałbym nim dostać.