18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 fajnych GIFów - 5 - Przyjemna jest ta rutyna

Pa...........ć • 2017-10-22, 21:07
W tej części absolutnie bez niespodzianek, to co Sadole lubią najbardziej, troszkę strzelania, troszkę kolizji a a deser skoki z amortyzacją o o naszą cudowną planetę :amused:


Staram się żeby nie było aż tak drastycznie i mam nadzieje że temat nie wyląduje na HARDzie (taki też kiedyś zrobię).


1. Przyczyna śmierci - przedawkowanie ołowiu

Pierwszy GIF wygląda mi na egzekucję na Bliskim Wschodzie.


Zapewne nie dogadali się z tą panią w kwestii prawidłowej interpretacji koranu :diabel:

EDIT. w sumie to zauważyłem że nie ma burki więc możliwe że to też panowie z Ameryki Południowej lub Meksyku






Tutaj 100% Ameryka Południowa(z resztą większość GIFów z egzekucjami stamtąd biorę), k***a nie chciałbym tam żyć


Jak można przypuszczać, denat nie oddał komuś pieniążków albo sprzedawał biały proszek w złej dzielnicy :hitler:








Znowu Ameryka Łacińska, tym razem zabójstwo i (zapewne) rabunek taksówkarza.


Nie wiem jak można być takim śmieciem jak strzelający, mam nadzieje że oskalpowali sk***iela w więzieniu i spoczywa gdzieś na HARDzie :evil:







Tutaj, nie mam zielonego pojęcia co do lokalizacji i motywacji sprawców, no ale jest trup i jest grób więc wrzucam


Jak dla mnie trochę wygląda na robotę jakiegoś kartelu ale nie wykluczam też Ciapaków a nawet ruskich







2. Przyczyna Śmierci (lub okaleczenia) - Zły czas i miejsce


Panowie motocykliści mieli wyjątkowego pecha :-P


Nie widzę butów ale jak dla mnie to :dead:







Znowu Motocyklista, chyba za bardzo ufał umiejętnościom innych zawodników


Nie wiem w sumie na co liczył ten geniusz odpie**alając taką akcję przy kolegach jadących 200 - 300 km/h następnym razem znajdzie sobie inne miejsce na celebrowanie zwycięstwa (o ile żyje)





O dziwo nie Europa tylko Brazylia :amused: , nikt nie zginął


Jak widać, samochód wpie**olił się w rowerzystów. wiem że to 2011 rok i kierowca twierdził że "bał się rowerzystów bo byli agresywni" :ok***a: Wincyj macie TUTAJ




3. Przyczyna śmierci - Grawitacja i Napięcie



Zdecydowane samobójstwo bez pie**olenia z negocjatorem i wylewania łez.


Szanuje jak poj***ny :loldev:






A na koniec zostawiłem rodzynka który zdobywa pierwsze miejsce od jury Sadstic.pl


Piękny lot typu "obrotowy" z idealnym wycelowaniem w przewody z wysokim napięciem i efekty wizualne w postaci wyładowań 10/10 :brawo2:

A tutaj ocena samego jury :krejzi:






Mam nadzieje że wam się podobało i wywołałem kilka uśmiechów na zmęczonych jutrzejszym poniedziałkiem twarzach.
Trzymajcie się, narazie.......Aha i oczywiście POPRZEDNI ODCINEK

Noside

2017-10-22, 21:19
Pierwszy gif to ewidentnie hamburgery. Gruba locha zastrzelona z m16. Pewnie zdradziła KFC i poszła do maca.

seba9740

2017-10-22, 21:23
Liczymy na tematy Harda

Pa...........ć

2017-10-22, 21:23
@Noniesondze Bardzo ciekawa hipoteza, ale Burger King też mógł maczać w tym swoje obklejone ketchupem paluchy :mrgreen:

Wstawiam bonusik który znalazłem już po fakcie i liczę na to że wy też coś dacie w komentarzach

Cara_Al_Sol

2017-10-22, 21:24
Noniesondze, m16 i jemu podobne, nie oznaczają automatycznie hamburgerów.
Tu np. widzimy ciapatych przy pisaniu ściągi na egzamin (żony w zagrodzie za domem)

sezamkowyRozpierdol

2017-10-22, 21:29
Ale Magika Pedała co to potylicą przyj***ł o bruk to ty szanuj :amused:

A zwłaszcza Andersa Behringa Breivika Polskiego bohatera narodowego, który razem z naszym papieżem Janem Pawulonem Drugim rozstrzelał Polaków socjalistów na Wołyniu :amused:

Pa...........ć

2017-10-22, 21:31
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Ale Magika Pedała co to potylicą przyj***ł o bruk to ty k***o szanuj :amused:


Magika szanuje bardziej niż własną matkę :amused:

Ghoscik8

2017-10-22, 22:26
Jeśli chodzi o ufnego motocyklistę to on po prostu sygnalizował awarię ale inni nie zauważyli i jemu też zrobili awarię.

Generall14

2017-10-22, 22:32
Noniesondze napisał/a:

Pierwszy gif to ewidentnie hamburgery. Gruba locha zastrzelona z m16. Pewnie zdradziła KFC i poszła do maca.



To jest M4.

A co do tego gościa na motocyklu to podejrzewam, że miał jakąś awarię maszyny, bo po h*j miałby sobie ot tak stawać na torze?

Argeusz

2017-10-22, 22:33
A podobno egzekucje nie mogą trafiać już nawet na harda...

JedkerTC

2017-10-23, 00:37
Szacun za gify, dobry poziom.

skin88

2017-10-23, 00:58
Gif nr. 4 to fragment egzekucji na dwóch brudach zza uralu za gwałt na dziewczynce, egzekucja wykonana przez ruskich nazioli, ten z gifu miał fart, drugiemu uj***li łeb nożem, pozdrawiam :mrgreen:

Aikawa

2017-10-23, 01:48
Ostatniego reanimowali z daleka jeszcze przed śmiercią ale się nie udało

greony12

2017-10-23, 01:55
co do 6 znam ten fakt, gdzieś ok 2006 albo 2011 w serii 250ccm (nie mogę se przypomnieć) ale to było: cyklista w trakcie startu nagle złapał usterkę niedaleko mety (źródła pisały ze mu skrzynia biegów się zepsuła a niektóre ze silnik się zatrzymał) wiec wysunął rękę by inni spostrzegali ze jeden nie chce się bawić, ale jeden z nich miał to w dupie i się musnęli kolanami (wdg. źródeł nagle silnik staną i koło się zablokowało bo nie był na luz) przewrócił się i akurat w niego wjechał ostatni z ostatnich przerywów ofiara nie przeżyła, a drugi rozwalił se bark, to było przy prędkości ok 120km/h

szukałem jakieś 1H by dostać się do zapominanych źródeł i h*j znalazłem

McKusmier

2017-10-23, 02:07
Taksówkarz też był na hardzie, pełen film. Napad rabunkowy a taksówkarz był byłym policjantem o ile dobrze pamiętam.