18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 fajnych GIFów - 5 - Przyjemna jest ta rutyna

Pa...........ć • 2017-10-22, 21:07
W tej części absolutnie bez niespodzianek, to co Sadole lubią najbardziej, troszkę strzelania, troszkę kolizji a a deser skoki z amortyzacją o o naszą cudowną planetę :amused:


Staram się żeby nie było aż tak drastycznie i mam nadzieje że temat nie wyląduje na HARDzie (taki też kiedyś zrobię).


1. Przyczyna śmierci - przedawkowanie ołowiu

Pierwszy GIF wygląda mi na egzekucję na Bliskim Wschodzie.


Zapewne nie dogadali się z tą panią w kwestii prawidłowej interpretacji koranu :diabel:

EDIT. w sumie to zauważyłem że nie ma burki więc możliwe że to też panowie z Ameryki Południowej lub Meksyku






Tutaj 100% Ameryka Południowa(z resztą większość GIFów z egzekucjami stamtąd biorę), k***a nie chciałbym tam żyć


Jak można przypuszczać, denat nie oddał komuś pieniążków albo sprzedawał biały proszek w złej dzielnicy :hitler:








Znowu Ameryka Łacińska, tym razem zabójstwo i (zapewne) rabunek taksówkarza.


Nie wiem jak można być takim śmieciem jak strzelający, mam nadzieje że oskalpowali sk***iela w więzieniu i spoczywa gdzieś na HARDzie :evil:







Tutaj, nie mam zielonego pojęcia co do lokalizacji i motywacji sprawców, no ale jest trup i jest grób więc wrzucam


Jak dla mnie trochę wygląda na robotę jakiegoś kartelu ale nie wykluczam też Ciapaków a nawet ruskich







2. Przyczyna Śmierci (lub okaleczenia) - Zły czas i miejsce


Panowie motocykliści mieli wyjątkowego pecha :-P


Nie widzę butów ale jak dla mnie to :dead:







Znowu Motocyklista, chyba za bardzo ufał umiejętnościom innych zawodników


Nie wiem w sumie na co liczył ten geniusz odpie**alając taką akcję przy kolegach jadących 200 - 300 km/h następnym razem znajdzie sobie inne miejsce na celebrowanie zwycięstwa (o ile żyje)





O dziwo nie Europa tylko Brazylia :amused: , nikt nie zginął


Jak widać, samochód wpie**olił się w rowerzystów. wiem że to 2011 rok i kierowca twierdził że "bał się rowerzystów bo byli agresywni" :ok***a: Wincyj macie TUTAJ




3. Przyczyna śmierci - Grawitacja i Napięcie



Zdecydowane samobójstwo bez pie**olenia z negocjatorem i wylewania łez.


Szanuje jak poj***ny :loldev:






A na koniec zostawiłem rodzynka który zdobywa pierwsze miejsce od jury Sadstic.pl


Piękny lot typu "obrotowy" z idealnym wycelowaniem w przewody z wysokim napięciem i efekty wizualne w postaci wyładowań 10/10 :brawo2:

A tutaj ocena samego jury :krejzi:






Mam nadzieje że wam się podobało i wywołałem kilka uśmiechów na zmęczonych jutrzejszym poniedziałkiem twarzach.
Trzymajcie się, narazie.......Aha i oczywiście POPRZEDNI ODCINEK

fikuswdoniczce

2017-10-23, 11:19
Mi się wydaje, że ten motocyklista miał po prostu jakąś awarię.

Jorgen88

2017-10-23, 16:38
zajebiste, to je to czego chcę :D

do...........ka

2017-10-23, 17:22
Czekam na Twój temat na Hardzie :->

Esz

2017-12-02, 14:47
McKusmier napisał/a:

Taksówkarz też był na hardzie, pełen film. Napad rabunkowy a taksówkarz był byłym policjantem o ile dobrze pamiętam.



Zabójca był policjantem po służbie uzależnionym od kraku i strzelał z broni słuzbowej o ile dobrze pamiętam.