18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

9 fajnych GIFów - 2 - Zamachy, egzekucje i Bonusik

Pa...........ć • 2017-09-10, 18:47
Czołem, mam tu kolejne 9 fajnych GIFów
W tej części 2 zamachy, 6 egzekucji i mały bonusik który zakwalifikujcie sobie sami. :mrgreen:
Ale bez pie**olenia bo GIFy stygną:

1. ZAMACHY

John F Kennedy był dosyć ciekawym prezydentem który umarł sobie 22 listopada 1963 roku, nie do mnie należy ocena czy oficjalna wersja jest prawdziwa czy nie ale nikt nie zaprzeczy że sprawa strasznie śmierdziała od samego początku. Prawdopodobieństwo tak idealnych trafień oddanych przez strzelca o kiepskich umiejętnościach jest porażająco niskie(Bo Lee Harvey Oswald w wojsku miał słabe wyniki).


Inejiro Asanuma był Japońskim politykiem ultra-lewakiem i jako lider Socjalistycznej Partii Japonii często wygłaszał chwalące ten system polityczny przemówienia. Podczas jednego z takich właśnie wydarzeń 12 października 1960 roku został zabity przez 17 letniego Ultra-Prawaka Otoyę Yamaguchiego przy użyciu miecza wakizashi.

Trzeba przyznać że ostro się w niego wpie**olił 8-)


2.EGZEKUCJE

Na pierwszy ogień idzie egzekucja wykonana podobno na Oficerach SS w wyzwolonym Leningradzie, podobno bo nie znalazłem żadnych konkretnych informacji o tym wydarzeniu.


Egzekucja Nguyễna văn léma oficera komunistycznej Milicji w Wietnamie, był odpowiedzialny za zamordowanie kilkunastu kobiet i dzieci (rodzin osób współpracujących z amerykanami.

Wyrok wykonano w miejscu schwytania, bez sądu i jak widać na pełnej wyjebce :-P


Rozstrzelanie jakiegoś Niemiaszka pod koniec wojny w 1945 roku, lokalizacja nieznana.



Pietro Caruso był głównodowodzącym Włoskiej Policji podczas II wojny światowej, podczas swojej kadencji narobił sobie całe mnóstwo powodów poniższego wydarzenia :diabel:


I jakieś dwie ciapackie akcje:
Trzeba przyznać że chłopaki na bliskim wschodzie się nie pie**olą, tutaj egzekucja Kalibrem .50 (12,7 mm)


A tu kilkoma tonami radzieckiej stali :ok***a:



3.BONUS
Nie można powiedzieć że zamach był nieudany, ale udanym też bym go nie nazwał.
Zaklasyfikujcie to sami :krejzi:


TUTAJ CZĘŚĆ POPRZEDNIA Z SAMOBÓJSTWAMI
Dziękuje za uwagę, można się rozejść :gilotyna:

Tylko nie przenoście mi tego na HARDa przypadkiem bo wszystkie można znaleźć w zwykłym internecie bez konieczności podawania wieku

greony12

2017-09-11, 00:19
z kenn to można uznać ze wydano nie tego by ratować szefa mafii albo to ktoś za niego strzelał i wyszedł innym wyjściem, albo to zona mu wpakował kule magium

Wiewór

2017-09-11, 10:04
Lepiej dostać w dyńkę z 12,7 niż stanąć przed plutonem egzekucyjnym.

Larennn

2017-09-11, 12:46
co łapała żona JFK bo już nie pamiętam?

Brokol

2017-09-11, 15:55
@up
Może kawałki mózgu? ;-)

do...........ka

2017-09-12, 15:46
Jackie sprawiła, że pierwszy gif jest najmocniejszy.
No co Wy byście bez nas zrobili...