18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

84-letni dziadyga w mam talent

hackme • 2017-05-04, 02:59
84-letni dziadek śpiewa w mam talent :mrgreen:
Jakie to prawdziwe w dzisiejszych czasach... śmiało od 1:15



Nagranie zostało usunięte z NBC ponieważ mocno poruszyło stowarzyszenia krzysiobęgowskopodobne.

Cytat:

A petition has also been created calling on the show to apologise for the performance and remove the act from future shows.

Currently approaching 500 signatures, it questions whether NBC’s support for the LGBT community is “just lip service” and asks the network to do “one of two things“:

“One option is to remove the video, provide an on-air apology to the transgender men, women, and children that they allowed to be told are less than human, and only good for the brunt of a joke; and not have Mr. Jessel on the show again. The other option would be to stop the lip service, and admit that human rights and dignity are nothing when enough money can be brought in.”



Autor zmarł rok po występie.

hackme

2017-05-04, 22:45
pie**olicie że mi internet dopiero podłączyli. Materiału tu nie było i ponad 300 osób postawiło mi za niego browara wiec sie pie**olcie. Dziadek jest zajebisty.

jazeck

2017-05-05, 01:02
To na wypok. A uwaga na własne HASŁA I LOGINY

Fdslatghdlks

2017-05-05, 19:26
Ok z jednej strony fajnie, że dziadek ma hobby i coś robi na finiszu swojego żywota.
Natomiast z drugiej typowa komercha, która sprzeda się w telewizji bo emocje, starszy pan, talent i do tego uwaga:
śpiewa o ku*asach! Haha jakie to zabawne, starszy pan haha i taki zboczony haha, taki dziarski staruszek i w ogóle, nie wstydzi się haha...
Ja osobiście jestem raczej zdegustowany i z pewnością mnie to nie śmieszy. No ale co kto lubi, ot pasza dla ludu.

zomos

2017-05-05, 19:44
Teraz wyobraźcie sobie że trans spotyka normalną laskę i śpiewa o tym że ona miała cipę... No k***a poj***ło tych LGBT do sześcianu...