18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

800mln na TVPis. Warto było.

voidinfinity • 2017-08-21, 22:51
Dwóch panów, jeden duży, drugi mały, gibają się w rytm muzyki disco, której nie słychać i podśpiewują. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie kosztowało to podatników 800mln zł*



* Sam materiał jest stary, ale pokazuje on kaliber człowieka, który kieruje TVPis - oraz dlaczego musimy dopłacać do tego 800mln zł.

Jako bonus podaje, że Kurski jest wielkim fanem samochodów marki BMW ;-) Co do stylu jazdy - to z prasy wiem jedynie że lubi jeździć szybko ;-)

surojak

2017-08-21, 22:54
O mój Boże...

~Velture

2017-08-21, 22:57
1) brak opisu = temat leci do kosza.
2) co to za gówno z jakimiś pedrylami? Szczur po lewej i jakiś pseudo aktor co ma niby wyglądać jak kurski?

Weź mi daj cynk gdzie dorabiasz na tym pluciu jadem bo mam ostatnio sporo wolnego czasu i mi nie starcza na chlanie z 500+ a karyna z brajankiem już mnie wk***iają powoli...

voidinfinity

2017-08-21, 23:16
Velture napisał/a:

1) brak opisu = temat leci do kosza.



Zamach od strony formalnej? ;-) No dobrze, jest i opis.

Velture napisał/a:

Weź mi daj cynk gdzie dorabiasz na tym pluciu jadem



Jak to gdzie? U Pana Sorosa :amused:

~Velture

2017-08-21, 23:18
@up
Dalej to nie jest kurski więc sobie pucuj gałę dalej do tych filmików.

voidinfinity

2017-08-21, 23:20
Velture napisał/a:

@up
Dalej to nie jest kurski więc sobie pucuj gałę dalej do tych filmików.



Oto 5 etapów żałoby:

ZAPRZECZENIE – Nie, to nie może być prawda. To na pewno jakaś pomyłka.
GNIEW – Za co to spotyka akurat mnie? Są na tym świecie gorsi ludzie, którzy na to zasłużyli.
TARGOWANIE – Jak bardziej o siebie zadbam, to może się poprawi. Jak będę się więcej modlił, to wyzdrowieję.
DEPRESJA – To wszystko nie ma najmniejszego sensu.
AKCEPTACJA – Teraz już nic nie zmienię, muszę się pogodzić z losem.

Trzymam kciuki :ok:

~Velture

2017-08-21, 23:21
@up
Fascynujące.
Dalej to nie zmienia faktu, że to nie jest kurski tylko tani aktorzyna ucharakteryzowany aby przypominać kurskiego...

voidinfinity

2017-08-21, 23:25
@up

Mówisz? Policzyłeś długość nosa w stosunku do szerokości czoła i wyszedł ci z tego równania żyd i antypolak? :amused:

~Velture

2017-08-21, 23:30
@up
Obliczyłem to na podstawie dobrego wzroku i tego, że nie mam problemu z rozróżnianiem twarzy.
To nie jest kurski a jeśli chcesz dalej brnąć w swoje urojenia to czekam na źródło bo równie dobrze pie**olić aby pie**olić, jak ty to robisz, to mogę ci doj***ć stare odcinki Majewskiego gdzie miałeś grupkę pseudo aktorów udających polityków i powiedzieć, że to politycy byli a nie aktorzy.


htp

2017-08-21, 23:40
voidinfinity napisał/a:

@up

Mówisz? Policzyłeś długość nosa w stosunku do szerokości czoła i wyszedł ci z tego równania żyd i antypolak? :amused:


Daj spokój, nie warto. Łatwiej Ci uwierzy słuchaczka Radia Maryja, że zdarzają się księża pedofile.

Z wiarą się nie dyskutuje, choć każdy ma takiego Boga, na jakiego go stać. Albo jest w stanie sobie wyobrazić.
Filmiki są z 2008:



Ideał sięgnął bruku :(

voidinfinity

2017-08-21, 23:53
@up

Myślę, że jeżeli patrzeć po datach - to należy mi się co najmniej złota koparka ;-)

Najwyżej poleci do było albo sucharów ;-)

drukarka666

2017-08-22, 00:17
Przepraszam, czy wie ktoś może z której strony jest klamka w tej rzeczywistości zwanej Polska?

MortiCRX

2017-08-22, 00:36
a taki nieporadny jesteś że wyjechać nie potrafisz czy mama nie pozwala?