18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

75 rocznica agresji Rosji na Polskę

Giorgio69 • 2014-09-17, 08:15
Historia według Radka :shock:


kalium

2014-09-17, 14:20
RockyWood napisał/a:

@up

nadal nie widzę tutaj niczego wyciętego z kontekstu - Sikorski jak Wół mówi to co mówi.

no CHYBA że mi coś umyka kiedy po raz 5 już sprawdzam tą konkretną jego wypowiedź.

bo jeśli nie jest to jakiś głęboki wyrywek z jeszcze głębszego kontekstu to powinni się nim zająć lekarze.



A nie zastanawiałeś się do tej pory nad wizytą u psychiatry? Chociaż na wrodzoną głupotę nie ma leków, w sumie marny trud. Rzuć się pod pociąg albo chociaż obiecaj, że nie będziesz się rozmnażał.

Ja tego ministra mam w dupie, ani mnie grzeje, ani ziębi. Natomiast nie znoszę chamskich manipulacji, które łykają od razu z połykiem takie niedorozwoje jak ty.

Splifcior

2014-09-17, 14:40
Hehe a jak Korwin użyje sarkazmu (co robi bardzo często) to wszystkich dupsko boli :D jak to jest? :D

kalium

2014-09-17, 15:53
Sarkazm to jedno. Wycinanie jednego zdania z całego kontekstu to zwykła manipulacja.
A sam Korwin dla mnie jest zwykłym populistą. Ale w końcu się doczekał czasów, gdzie młodzież tak ogłupiono że i na niego głosują. Bo głupsi już być nie mogą. Co się trochę kłóci z jego poglądami. Ale jak w końcu dopchał mordę do żłoba to przecież nie będzie sobie przeczył.

Tomek00

2014-09-17, 16:47
JA pie**ole trzeba byc debilem zeby uwazac ze to nie jest sakrazm

kalium

2014-09-17, 17:10
Ja pie**olę, jak w jednym zdaniu można popełnić tyle błędów?

Axis3d

2014-09-17, 19:11
Przecież prawdę powiedział. Rosja/ZSRR nigdy oficjalnie nie napadła na Polskę. Traktujecie to barany zbyt dosłownie. To tak samo jak bezrobotnych nazywać freelancerami.

8michal7

2014-09-17, 19:20
Nie chce mi się czytać Waszych wypocin:

Powstanie Warszawskie: ameryka, anglia miała zrobić zrzuty broni a Rosja stała za rzeką i pytała czy pomóc. Odp Powstańców: nie bo to komunizm i jeb Warszawa w drobny mak.

Quiller

2014-09-17, 20:01
Ricalito napisał/a:

A wiesz co to sarkazm ?

No przecież wiadomo że to jest wycięte z kontekstu...



He he he ... A bo to człowiek wie kiedy głupi żartuje :mrgreen:

Falsum

2014-09-17, 20:45
kalium, widzę że reprezentujesz intelektualne wyżyny tego świata.
Z taką łatwością demaskujesz wszechobecne - w tych dzisiejszych, jakże ciężkich czasach - manipulacje (na któreśmy wszyscy, tak bardzo podatni...), że tylko głupiec wątpiłby w Twój szlachetny obiektywizm i Twoją bezinteresowną chęć rozgromienia światłem prawdy (którą jedynie Ty zdołałeś poznać), największych mroków, w których tak często dane jest trwać każdemu, poza Tobą samym.
Oświeć Nas! O przenajmoądrzeszy!
Nas głupców, którzy tak ślepo zawierzają każdej dostarczonej Nam, przez media, informacji...
Nas, którzy nie zadają sobie trudu zweryfikowania tychże informacji, w stopniu w jakim pozwala Nam na to wszystko dzięki czemu moglibyśmy to uczynić... (gdybyśmy tylko byli tak sceptyczni jak Ty!)
:wali:

[zmierzam do tego, że jeśli jesteś w stanie dostrzec, na tyle nieudolny zabieg manipulacyjny, jak ten będący przedmiotem tematu... to może zechciałbyś, z niewątpliwie równie wielką łatwością co obecnie, zdemaskować inne medialne manipulacje, o zasięgu nieco większym niż ta... czyniąc tym samym, o wiele większy pożytek ze swoich umiejętności [O tak! To by było tak wielce zasadne!] (zechciej ocalić Nasze dusze); Swoją drogą, bądźmy szczerzy... to nawet nie jest wierzchołek "góry lodowej", co najwyżej jakiś zagubiony elektron (jeśli nie cały atom {tej lodowej masy}) - mam na myśli tą wyrwaną z kontekstu wypowiedź ministra Sikorskiego (choć nawet całość rzeczonego wywiadu prezentuje się trochę marnie... chociaż nie... przecież właśnie tak wyglądają współczesne standardy...)]

gackowaty

2014-09-17, 22:03
Kto nie ogarnął ten cep! Być może,że Sikorski nie zwraca się ze swoimi wypowiedziami do SWOŁOCZY tylko do ludzi a taki Ludź ma mózg i myśli.Wot, takaja ch*jnia.Każdą wypowiedź na temat dnia Mamy, wyrwaną z kontekstu ,można przerobić na -,,Twoja Matka bierze w dupę od mleczarza"