18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

72 lat AK

jokero42 • 2014-02-14, 23:14
Jak wielu z nas wie, 72 lata temu 14 lutego 1942r. Związek Walki Zbrojnej został przemianowany na Armie Krajową. Z tej okazji szkoła pod tym patronem uczciła pamięć w sposób za który należy się spory szacunek.

Wszyscy obecni na apelu, uczniowie podstawówki oraz nauczyciele mieli na sobie jednakowe koszulki z wizerunkiem Inki,czyli Danuty Siedzikówny, 17-letniej sanitariuszki skazanej na śmierć przez rozstrzelanie.



Cześć i chwała Bohaterom!

quark

2014-02-15, 01:02
masz dwudzieste i lec z tym na główną!

wolfik990

2014-02-15, 01:14
Poj***ny pomysł. k***a na galowo to za mało elegancko. Ja bym nie chciał gdybym był bohaterem żeby mnie na koszulkach nosili. Co on k***a hannah montana ?

Smeagol

2014-02-15, 01:16
@up Wypie**alaj, dawać tego warna

wolfik990

2014-02-15, 01:20
@up życzę Ci, żeby na twoim pogrzebie twoja rodzina miała twoje zdjecie na koszulce

jokero42

2014-02-15, 01:25
@up a czy to był pogrzeb?

sado

2014-02-15, 01:25
@up a na apelu w szkole kogoś pochowali ?

malinovyNR

2014-02-15, 01:26
wolfik990 napisał/a:

@up życzę Ci, żeby na twoim pogrzebie twoja rodzina miała twoje zdjecie na koszulce



za to ja Tobie życzę żeby ci ch*j w noc poślubną nie stanął.

Kine

2014-02-15, 01:26
Rozwinięcie tego tematu odmieniło mój żywot.

trampolina

2014-02-15, 01:26
j***ni rebelianci!
Po wojnie AK nie było niczym więcej niż powstańczym motłochem napadającym na wsie i rabującym ichnie dobra.

Smeagol

2014-02-15, 01:29
@wolfik pogrzeb pogrzebem, uroczystość uroczystością. Ta osoba umarła w służbie dla naszego kraju, a jej wizerunek stał się symbolem, jeżeli miałbym zginąć w obronie kraju, to chciałbym, żeby zapamiętano mnie i uczczono moją pamięć w ten sposób.

Pegasi

2014-02-15, 01:29
@trampolina
stary był w UB?

Black Snake

2014-02-15, 01:32
Nienawidzę Niemców, ale Polaków jeszcze bardziej. Wygraliśmy wojnę i co? I GÓWNO! Kocham ten kraj bo jest częścią mnie, ale nigdy za niego życia nie oddam. Moi pradziadkowie oddawali i co? Teraz żyję w biedzie. Ciężko zarobione pieniądze muszę oddawać pie**olonym nierobom, złodziejom w sejmie i senacie. Jakbym był na miejscu moich przodków i wiedział jak będzie wyglądała przyszłość to bez wahania przeszedłbym na stronę szwabów. "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y" - Marszałek J. Piłsudski.

@down - nie będzie dobrze przez k***y myślące, że tacy jak ja są złem. Niby was więcej - widać w wypowiedziach, komentarzach na forach i ankietach. A kto wygrywa? k***y chcące dostać się do koryta. Wniosek? Albo jesteście debilami, albo nie macie praw wyborczych (gimbusy). Ja mam zamiar dobrze żyć, zapewnić mojej rodzinie dostatek i wychować dzieci na dobrych, dbających o środowisko patriotów. W tym kraju to jest niestety niemożliwe (chyba, że będę kradł i rujnował rodziny takie jakimi chcę się stać). Nie zależy mi na poparciu bo zazwyczaj idioci mają większe jak widać po naszym państwie. Polska była wspaniałym krajem z piękną historią. Tylko właśnie była... Ma dużo plusów i zawszę będę ją kochał, ale chcę żyć na poziomie. Mieć samochód, dom, dzieci. A nie gruchota, mieszkanie w familoku i rodzinę ledwo wiążącą koniec z końcem. Zdarzyło się już pracować ciężko po kilkanaście godzin dziennie, mimo że się uczę, ale pieniądze nie były dobre, a złodzieje na stołkach mają kilkadziesiąt tysięcy złotych za to by co chwila dawać jakieś afery typu Trynkiewicz, Smoleńsk, czy Waśniewska. Sorry - odpadam. Mam dość tego złodziejstwa i biedy.

jokero42

2014-02-15, 01:37
@Black Snake, w takim razie nie różnisz się niczym od tych przez których żyjemy jak żyjemy. Ot, zwykły czerwony pies który pójdzie tam gdzie mu dadzą lepszą kiełbasę. Cytujesz Marszałka, a ten "Naród wspaniały" byś sprzedał byle by Ci się lepiej spało. I dzięki takim jak Ty nigdy dobrze w Polsce nie będzie