18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

72 lat AK

jokero42 • 2014-02-14, 23:14
Jak wielu z nas wie, 72 lata temu 14 lutego 1942r. Związek Walki Zbrojnej został przemianowany na Armie Krajową. Z tej okazji szkoła pod tym patronem uczciła pamięć w sposób za który należy się spory szacunek.

Wszyscy obecni na apelu, uczniowie podstawówki oraz nauczyciele mieli na sobie jednakowe koszulki z wizerunkiem Inki,czyli Danuty Siedzikówny, 17-letniej sanitariuszki skazanej na śmierć przez rozstrzelanie.



Cześć i chwała Bohaterom!

wolfik990

2014-02-15, 01:42
malinovyNR napisał/a:



za to ja Tobie życzę żeby ci ch*j w noc poślubną nie stanął.



A ja tobie życzę żeby stanął ch*j twojej drugiej połówki :D








Mówcie co chcecie ale ja nigdy bym nie chciał swojego wizerunku po smierci na koszulce :D A potem na allegro koszulki takie będą i będą sadole k***a chodzić.

chlop

2014-02-15, 01:51
i co z tego te pedały i lezbiki k***y j***ne nie nieszanujący tego ale chcą żeby szanować ich nauczcie się szacunku aby go mieć

modyf

2014-02-15, 01:52
@up nom, będą na allegro i będą chodzić. I będą propagować. Szczerze, chciałbym żeby jak najwięcej chodziło - raczej nie założą nie wiedząc kto to. Ty pewnie wolałbyś żeby chodzili w Hannie Montanie czy może motyw tęczy byłby bardziej odpowiedni? Fajny pomysł, a że Tobie się nie podoba - masz prawo.

wolfik990

2014-02-15, 02:06
@up
Uważam, że wizerunek bohatera nie powinien służyć jako zarobek.

hidziak18

2014-02-15, 02:09
"Niósł pod swym mundurem żołnierz słowa ojca
Nigdy nie ustawaj, będzie jeszcze Polska!"
Cześć i chwała Bohaterom!

MauełuszTe

2014-02-15, 02:11
@up czyli obrazka z Janem Pawłem II też sobie nie mogę kupić?
przestań pie**olić

Dzichader

2014-02-15, 02:14
Inka Polskim Che Gejwarą bez komunistycznej otoczki.

wolfik990

2014-02-15, 02:28
nie no k***a przegrałem życie

http://allegro.pl/inka-1928-1946-koszulka-damska-roz-s-wks-slask-i3716031395.html
http://www.fonoszop.pl/odzieZiakcesoria/pannywykletekoszulkainka/koszulkaZolnierzewykleciinka/35439
http://allegro.pl/koszulka-patriotyczna-inka-roz-s-i3750614529.html

MauełuszTe napisał/a:

@up czyli obrazka z Janem Pawłem II też sobie nie mogę kupić?
przestań pie**olić




Jesteś idealnym przykładem idiotyzmu pospolitego polandus
Zwróć uwagę co pisałem na początku zdania:

UWAŻAM, że
Mówcie co chcecie ale JA
JA BYM nie chciał gdybym
Gdzieś w mojej wypowiedzi zabroniłem Ci kupić czegokolwiek?
Możesz sobie nawet z Kaczyńskim kupić.

http://s1.ifotos.pl/img/t-shirt1-_hxxanhn.jpg
masz

di...........os

2014-02-15, 02:32
Black Snake napisał/a:

Nienawidzę Niemców, ale Polaków jeszcze bardziej. Wygraliśmy wojnę i co? I GÓWNO! Kocham ten kraj bo jest częścią mnie, ale nigdy za niego życia nie oddam. Moi pradziadkowie oddawali i co? Teraz żyję w biedzie. Ciężko zarobione pieniądze muszę oddawać pie**olonym nierobom, złodziejom w sejmie i senacie. Jakbym był na miejscu moich przodków i wiedział jak będzie wyglądała przyszłość to bez wahania przeszedłbym na stronę szwabów. "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y" - Marszałek J. Piłsudski.




Czym jest naród, jeśli nie ludźmi? Przeszłością? Terenem? Niewidzialną ideą? Odnoszę wrażenie, że patrioci nie wiedzą co kochają - wszak najgłośniej krzyczą na tych, o innych światopoglądach a narodowości wspólnej...


I jeszcze jeden bolesny fakt - skoro ludzie mający takie same szanse w punkcie wyjścia jak ty, są w stanie zarabiać w Polsce powyżej 5k, 10k i więcej, oznacza to po prostu, że nie Polska jest taka i owaka, tylko ty masz mniejsze zdolności od niektórych, albo po prostu nie masz zbyt dużo determinacji do działania. Ale to już jest ulubiony polski sport: narzekać jaki to świat jest ch*jowy, leżąc jednocześnie na kanapie przed telewizorem...


Ale jeśli sam nie umiesz, ja ci pomogę: gdybyś znał trzy lub więcej języków obcych, mógłbyś spokojnie znaleźć prace za 3 k +. Czas nauki jednego języka, pod warunkiem, że przeznaczy się godzinę - dwie dziennie, to około 6 miesięcy, co daje w sumie półtora - dwa lata...

Blezzer

2014-02-15, 03:02
@up, uwierz, że nie każdy ma czas na naukę 3 języków, gdy musi zapie**alać na chleb oraz z wiedzą, że po drugiej stronie Odry za mycie kibli starym esesmanom dostanie za miesiąc tyle co tu za pół roku harówki.

Na szczęście ja nie boję się pracować za 1500/mc, robić zawód i zdobywać doświadczenie, bo wiem, że w życiu nic łatwo nie przychodzi.

babubabu89

2014-02-15, 04:56
@up jak bym znał 3 języki obce to w każdym zachodnim kraju zarabiał bym nie 3k a 6k i nie złoty a ojro.

Garrone

2014-02-15, 07:26
trampolina napisał/a:

j***ni rebelianci!
Po wojnie AK nie było niczym więcej niż powstańczym motłochem napadającym na wsie i rabującym ichnie dobra.



k***a nie zdzierżę...

gerst

2014-02-15, 08:23
MauełuszTe napisał/a:

@up czyli obrazka z Janem Pawłem II też sobie nie mogę kupić?
przestań pie**olić



A co Jan Paweł II takiego zrobił, poza tym, że był papieżem i był z Polski? Poproszę konkrety, a nie "Obalił komunę", "zrobił bardzo dużo, jesteś głupim ch*jem i nie powinieneś być Polakiem, jeśli nie wiesz" etc.

Przestańcie płakać, że gość skrytykował AK, bo każdy ma prawo do własnego zdania, dla Was każdy, kto nie trzepie pod symbolem Polski Walczącej i nie ma wytatuowanego na piersi Orzełka, a na ramieniu husarza jest lewakiem i nie powinien być Polakiem? Może jak przestaniecie się skupiać, jaki to nie jest rozmówca, będziecie w stanie podjąć sensowną dyskusję z użyciem argumentów, ale to tylko taka moja sugestia.

I dlaczego z Sadola zrobiło się forum dla narodowców i innych "prawdziwych patriotów"?

trampolina

2014-02-15, 09:02
Jan Paweł II chował i chronił "swoich" pedofili kościelnych. Miał dobre znajomości z komunistami z Ameryki Południowej i walił w dupę tę całą religię katolicką, nie wspomnę o przekrętach banku watykańskiego za jego kadencji (i innych papieży też). A jest hołubiony jak Bóg niemalże w tym syfiastym, zaropiałym kraju zwanym Polską