18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

614 Carloss promo video vol.2

GeorgeHarvey1 • 2022-10-25, 20:35

Oferta dla sadoli

Suckday

2022-10-25, 20:47
GeorgeHarvey1 napisał/a:

promo video vol.2



Mam nadzieję, że nie będzie już promo video vol.3.

Ci pajace z "614 Carloss" są co najmniej śmieszni.

baronturbina

2022-10-25, 21:17
Suckday napisał/a:

Mam nadzieję, że nie będzie już promo video vol.3.
Ci pajace z "614 Carloss" są co najmniej śmieszni.


Boli że vol.1 było k***a. Ten gringo na początku mogł by w Tele Asie brać udział. Joanna Carlos.


silwerbalk

2022-10-25, 23:06
pie**ole już bym wolał mieszkać na Białorusi niż w Meksyku boliwi czy Ekwadorze

shoe5maker

2022-10-25, 23:51
Przecież wszyscy już dawno skończyli w dole z wapnem, więc pie**olę taką ofertę.

TylerPL

2022-10-26, 00:00
Co było pierwsze? 614 Carloss czy Call of Duty?




S_Z_A_L_O_N_Y

2022-10-26, 06:49
silwerbalk napisał/a:

pie**ole już bym wolał mieszkać na Białorusi niż w Meksyku boliwi czy Ekwadorze



A co ty masz do: Meksyku, Boliwii czy Ekwadoru?


pablohasan

2022-10-26, 08:53
Jeszcze powinien byc epilog jak im członkowie konkurencyjnego kartelu łby ucinają maczatami

Kat-men-Du

2022-10-26, 10:38
Maja kasę to się bawią.

Voldmar

2022-10-26, 11:13
Oni to na HVS nagrywali? XD

mar173

2022-10-26, 12:13
Kat-men-Du napisał/a:

Maja kasę to się bawią.



krótko

Poza tym normalny człowiek nie jest w stanie zabijać innych, czy niszczyć im życia w inny sposób. Tam duża grupa musi chodzić ciągle naćpana. Raz zdrowie podupada dość szybko, dwa nie doczekasz pogorszenia zdrowia po silnych narkotykach.

Jeszcze jest jedna sprawa:) To przecież tylko filmik, radosna piosenka, tańce:) W rzeczywistości żyją w ciągłym strachu, raz mogą trafić do pierdla, życie ze szczurami, najgorsze żarcie, albo strach przed konkurencją, tortury, a na końcu ucięta głowa. Z resztą tam nawet w więzieniu jest konkurencja, poza tym takich strażnicy często torturują, nie mają życia:)


Chociaż ja piszę tylko z własnej perspektywy:) W tych krajach prawie wszyscy mają grupę krwi 0, wszystkie inne pojawiły się później, np. ludzie z grupą krwi B są bardzo strachliwi, lękliwi, dlatego faworyzuje się tych z 0, bo są niemal nieustraszeni, więc nie wiem nawet czy potrzebują narkotyków)
http://www.koreabiomed.com/news/articleView.html?idxno=2053

Chyba nie trzeba pisać że ludzie z 0 są najpiękniejsi, inteligentni etc. Niestety inne grupy to jakieś mieszańce. Ja sam mam B i zazdroszczę tym z 0. Ogólnie mają więcej testosteronu, DHT, są nieustraszeni, odważni, pewni siebie, skrajni ekstrawertycy., bardzo sympatyczni, lubiani przez innych. Nie mają przysłowiowego kołka w dupie.

Vinyl

2022-10-26, 13:08
Up linki do badań
Tylko ncbi, profesjonalne z hipotezą i jej obrona, podwójna ślepa próba a nie taki szit jak linkujesz /behawioralne
Może to już wstęp do eugeniki 2.0 jakiś fajansiarz od szczepionek tu reklamuje

Szary_Jeleń

2022-10-26, 13:38
Później wpadają czołgi i śmigłowce szturmowe, po zabawie.

TylerPL

2022-10-26, 16:45
mar173 napisał/a:

Chyba nie trzeba pisać że ludzie z 0 są najpiękniejsi, inteligentni etc. Niestety inne grupy to jakieś mieszańce. Ja sam mam B i zazdroszczę tym z 0. Ogólnie mają więcej testosteronu, DHT, są nieustraszeni, odważni, pewni siebie, skrajni ekstrawertycy., bardzo sympatyczni, lubiani przez innych. Nie mają przysłowiowego kołka w dupie.



A jak się znajdzie dwie osoby z grupy A i dwie z B i ustawi odpowiednio w szeregu ABBA to zaczynają śpiewać przeboje z lat 80.